ارسال پرنده

ارسال پرنده از ایران یکی از بزرگترین مشکلات در زمان سفر مالکان انها به کشور های دیگر است که شما به راحتی با مشورت تیم های متخصص ارسال بین المللی می توانید با تهیه مدارک مورد نیاز پرندگان خود را از طریق هوایی به کشور مقصد ببرید و از اذیت شدن انها در طی این پروسه خودداری کنید.

در ارسال پرنده ها باید چند کار اساسی را انجام دهیدImages_1707115472_65C083D0444Bd.png

در ابتدا از همه بررسی قوانین ارسال پرنده به کشور مقصد که برای دادن مجوز ورود دادن به پرنده شما باید چه قوانینی را رعایت کنید ، چه نژاد هایی ممنوع هستند ، چه مدارکی برای ورود پرنده مورد نیاز است ، چه واکسن هایی را باید دریافت کند و … باید طبق قوانین کشور مقصد برای دادن مجوز ورود پرنده باشد که حتما در این رابطه با کارشناسان این حوزه مشورت کنید تا اپدیت ترین مقررات را برای سفر پرنده خود مورد بررسی قرار دهید . برای ارسال پرنده این قوانین تفاوتی ندارند.

بعد از آن باید قوانین ایرلاین حمل کننده پرنده خود را بررسی کنید که چه نژاد هایی برای سفر با این ایرلاین ها ممنوع می باشند و چه محدودیت هایی را ایرلاین بیان کرده است ، تا متوجه شوید پرنده شما قابلیت سفر با این ایرلاین را دارد ، استعلام گرفتن و مشورت در این زمینه بهترین نتیجه در زمینه ارسال پرنده برای شما به دنبال دارد. ایرلاین های مختلفی از ایران ارسال پرنده را انجام می دهند.

گواهی سایتس یکی از گواهی های لازم برای ارسال پرندگان است که در کشور مقصد برای تحویل گرفتن بدون دردسر پرنده ی خود باید این گواهی در ایران اخذ نمایید تا ارسال پرنده شما بدون هیچ مشکلی انجام پذیرد.Images_1707115497_65C083E93D39E.png

حال که قوانین ایرلاین و  کشور مقصد را بررسی کرده اید می توانید برای تهیه مدارک مورد نیاز و دریافت واکسن هاری و … اقدام کنید که باید این موارد تحت نظر و دقیق طبق قوانین باشد که تیم های ارسال پرنده به صورت بین المللی در تمامی این مراحل شما را همراهی می کنند و قدم به قدم در انجام تمامی کار ها همراه شما هستند

برای ارسال پرنده باید باکس مناسب و مورد تایید ایرلاین تهیه گردد، جنس باکس محکم باشد که در طی زمان سفر نشکند و به پرنده شما اسیب نرساند. در زمان ارسال پرنده اندازه ی باکس و استاندارد بودن ان را مامورین ایرلاین حمل کننده مورد بررسی قرار می دهند تا مجوز سوار شدن ان ها را به شما بدهند

پس از تهیه مدارک و باکس باید جهت رزرو ایرلاین جهت ارسال پرنده خود اقدام نمایید که این بخش با توجه به نوع ارسال شما کاملا متفاوت می باشد ،اگر قرار باشد پرنده شما کارگو شود باید بارنامه برای ارسال پرنده صادر شود که تمامی این موارد را نمایندگی های معتبر در این زمینه به راحتی برای شما انجام می دهند . سعی کنید در تمامی مراحل سفر پرنده خود مشورت کنید و به راحتی ارسال پرنده گان خود را به تیمی مجرب بسپارید و از سفر خود و عزیزانتان بیشترین لذت را ببرید.

دراخر باید به این امر توجه کرد که بعضی از نژاد ها ممنوعیت ارسال دارند یا بعضی کشور ها اجازه ورود به صورت مستقیم را از ایران نمی دهند ، یا بعضی کشور ها اخذ مجوز ورود خاص قبل از سفر مورد نیاز است و … که تمامی این موارد و مراحل و قوانین باید قبل از سفر چک شود تا برای پرنده ی شما در مقصد مشکلی پیش نیاید و بتوانید به راحتی در کشور مقصد پرنده ی خود را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید