۴ مدل انگشتر مروارید، که عاشقشان میشوید!

طراحی انگشتر طلا به عنوان یک اکسسوری روزمره خانم ها، همیشه چالش های زیادی برای طراحان طلا و جواهر به همراه داشته است. مخصوصا وقتی پای استفاده از مروارید در میان باشد.

مروارید، جواهری درخشان و بی نقص که تلالؤ و بازتاب نور در آن همواره مورد توجه بوده است ، تجسم واقعی شعار “زیبایی در عین سادگی” میباشد. از اینرو شاید این اولین نکته ای باشد که یک طراح انگشتر مروارید ، برای خلق یک انگشتر منحصر بفرد، در ذهن خود تجسم خواهد نمود.

یکی از ترند های امروز مروارید، شاید همین انگشتر زیبای تصویر بالا باشد که به همراه یک بنگل ( دستبند طلا )، در نگاه اول نیز جذابیت های فراوانی دارد. قیمت نسبتا مناسب این مدل محصولات نیز مزیت دیگری بوده است که بر محبوبیت این ست جذاب افزوده است.

در ادامه سه گزینه دیگر ما قطعا سلیقه شما را هدف خواهند گرفت:

حلقه ی مرواریدی که هم یک انگشتر است هم یک گردنبند!

انگشتر مروارید

اگر بین انتخاب یک گردنبند طلا و یا یک انگشتر طلا برای خرید بعدی خود شک داشتید و حتی اگر بودجه شما برای تهیه هر دو آنها محدود بود، با این گزینه میتوانید “با یک تیر دو نشان بزنید”. تصویر بالا یک انگشتر فوق العاده مدرن و خوش ساخت را به تصویر میکشد که با طراحی منحصر به فرد خود شما را قادر میسازد بتوانید با استفاده از یک زنجیر، انگشتر خود را به یک آویز گردنبند شیک تبدیل کنید. مطمئن باشید در یک مجلس مهمانی، همه راجب آن از شما سوال خواهند نمود ….

یک انگشتر کلاسیک به تمام معنا…

آویز و انگشتر مروارید

یک انگشتر مروارید در کلاسیک ترین حالت ممکن یک مروراید بزرگ و بی نقص را در مکز خود قرار داده و معمولا با نگین های جواهر درشت یا کوچک تزئین شده است. اما از آنجا که در این مقاله به معرفی انگشترهای طلا میپردازیم ، در اینجا تصویر یک طراحی ساده و هوشمندانه از انگشترهای مروارید را به شما معرفی کرده ایم که طراح، با ایجاد یک پایه جذاب در زیر انگشتر، به معنای واقعی دل شما را خواهد برد.

انگشتر های دست سازی که از وجودشان بیخبرید…

انگشتر مراورید خوشه ای

اگر به دنبال خوشه ای از یک مروارید یا یک انگشتر طرح گل تزئین شده با مرواریدهای ریز بحرینی هستید، این انگشترهای دست ساز را میتوانید با طرح و اندازه های دلخواه خود ، و حتی در قالب یک نیم ست طلا و ست های مختلف، به همراه گوشواره طلا و … سفارش دهید.

با توجه به اینکه این انگشترها معمولا در شهر خاصی تولید میشوند و همه به آنها دسترسی نخواهند داشت ، اما وبسایت های فروش آنلاین طلا و پیج های مختلف در شبکه های اجتماعی نیز به کمک شما خواهند آمد. وبسایت خرید اینترنتی طلا ملک ثابت یکی از معتبر ترین این وبسایت هاست که با کسب مجوزهای لازم برای فروش اینترنتی طلا، میتوانید برای خرید این ست های جذاب به شما پیشنهادات شگفت انگیزی ، از جمله ضمانت ۷ روز مرجوعی کالا و تخفیفات شگفت انگیز را ارائه نماید.

1 دیدگاه دربارهٔ «۴ مدل انگشتر مروارید، که عاشقشان میشوید!;

دیدگاهتان را بنویسید