تهویه مطبوع
معرفی کسب و کار

بهترین قیمت سیستم های تهویه مطبوع و فن های برند رزنبرگ در AVET

بهمن ۴, ۱۴۰۱ 3۰179

سیستم وی آراف :سیستم VRF همچون سیستم های HVAC قدیمی و سنتی از مبرد برای انجام عملیات سرمایش و گرمایش استفاده می کنند. این سیستم از دو واحد یونیت داخلی و خارجی ساخته شده است که توسط لوله مسی دارای مبرد به یکدیگر اتصال داده شده اند.

محل نصب یونیت خارجی دستگاه جایی در خارج از فضای داخلی ساختمان مانند پشت بام یا بالکن و حیاط است، به علاوه هر یونیت داخلی می تواند به طور همزمان به چند یونیت داخلی یا همان فن کویل متصل شده و عملیات سرمایش و گرمایش را با کیفیت بالا انجام رساند.

سیستم وی آر اف توانایی انجام عملیات گرمایش و سرمایش به وسیله یک سیستمی یکپارچه و به صورت همزمان را دارد، و از آنجایی که بازیابنده گرما است از این طریق مصرف انرژی بالایی ندارد. همین ویژگی پایین بودن مصرف انرژی و عدم نیاز به موتور خانه سبب شده اند که این دستگاه در میان خریداران محبوبیت زیادی پیدا کند.

همچنین از دیگر مزایای سیستم VRF می توان به امکان استفاده در پروژه های مرتفع، امکان لوله کشی در فواصل زیاد، استفاده از مبرد دوستدار محیط زیست R410a اشاره کرد. عوامل گوناگونی مانند برند، تعداد یونیت های مورد نیاز، اندازه ی فضای مورد نظر، نوع اینورتر بودن و یا معمولی بودن موتور دستگاه در تعیین قیمت وی آر اف تاثیر بسیار گسترده ای خواهند داشت.

تهویه مطبوع

 

فیلتر اکولوژی

فیلتر اکولوژی که با نام دیگر الکترو فیلتر ها نیز شناخته می شوند. با از بین بردن دود و چربی از جریان هوای سیستم های اگزور آشپزخانه های تجاری به تسویه هوای این مکان ها کمک می کند، بعلاوه اگر دستگاه به واحد کنترل بوی اختیاری تجهیز شده باشد، قادر به از بین برد و یا کاهش بو تا میزان قابل توجهی نیز خواهد بود. همچنین از این دستگاه برای جلوگیری از خروج ذرات گرد و غبار، دود، ریزگرد ها از دود کش مکان هایی مانند کارخانه ها و نیروگاه ها که حجم این آلودگی ها بالا است استفاده می شود. در واقع می توان گفت که این نوع فیلتر یک پاک کننده هوای الکترونیکی است که جریان هوای آلوده را به سطح بالایی رسانده، و اینگونه ذرات را بر روی صفحات فلزی جمع آوری و آن ها را از واحد تخلیه خارج می کند.

فیلتر اکولوژی دارای سیستم خود تمیز کننده یکپارچه است، که از این طریق هزینه های نگهداری فیلتر های مکانیکی کاهش می یابد. در حال حاضر شرکت های مختلفی اقدام به تولید این محصول می کنند، که هر کدام دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند. شرکت فناوری مانا نوین ویرا نمایندگی انحصاری انواع سیستم های تهویه مطبوع برند رزنبرگ در ایران است. برای دریافت لیست قیمت فیلتر اکولوژی با کارشناسان شرکت فناوری مانا نوین ویرا (AVET) از طریق شماره تماس ۲۶۸۰۶۷۳۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

فیلتر اکولوژی

فن آکسیال

فن آکسیال نیز نوعی هواکش های صنعتی می باشد. این نوع هواکش ها دارای عملکرد بسیار ساده بوده، به این صورت که هوا را در مقدار زیاد ولی با کم فشار جا به جا می نمایند، و این گونه منجر به خنک شدن محیط می گردد. جا به جایی هوا در این فن ها در حول محور پروانه انجام گرفته به همین دلیل به فن آکسیال هواکش یا فن محوری نیز گفته می شود. تعداد پره ها در فن آکسیال تاثیر مستقیمی با میزان و کیفیت تهویه آن دارد، به این معنی که با بیشتر بودن تعداد پره ها ، به مراتب قدرت تهویه نیز افزایش خواهد یافت. این نوع هواکش ها دارای کاربرد های بسیار متنوعی هستند. در محیط داخل کامپیوتر ها، خودروها، سرویس های بهداشتی، حمام، یخچال و یا حتی مکان های بزرگی همچون کارخانه ها، کارگاه ها، محیط های اداری از آن ها می توان استفاده نمود. همانطور که می دانید انواع بسیار متنوعی از این فن ها با ظرفیت هوادهی مختلف توسط برند های گوناگونی تولید و به فروش می رسد، که بر طبق کیفیت، کشور و برند سازنده و توان تولیدی قیمت فن آکسیال تعیین می گردد.

جت فن

مکان هایی مانند پارکینگ ها و تونل ها که فضای بسته ای دارند از یک رو با مشکل کمبود هوا و عدم دسترسی به هوای آزاد مواجه هستند، از طرفی دیگر به علت تردد اتومبیل ها در این فضا ها گاز های سمی همانند مونوکسید کربن و اکسید نیتروژن از اگزوز آن ها خارج شده و سبب آلوده و سمی شدن هوای موجود در این مکان ها می شود. به همین دلیل انجام عملیات تهویه در چنین مکان های اهمیت بسیار بالایی دارد، جت فن ها به منظور انجام عملیات تهویه و خارج نمودن دود ناشی از آتش سوزی در این مکان ها طراحی و تولید شده اند. انواع متنوعی از این فن ها از لحاظ اجزای به کار رفته در ساختار و اندازه های گوناگون در بازار یافت می شود. که بایستی متناسب با نوع و اندازه ی فضای مورد نظر تهیه شوند. برای مثال پارکینگ ها و تونل های بزرگ نیازمند فن های بزرگ تر با قدرت موتور بالا تر هستند. به طبع با بیشتر شدن اندازه موتور، فن بزرگ تر شده و قدرت آن نیز افزایش می یابد، در نتیجه قیمت جت فن بالاتر خواهد بود.

فن آکسیال

برای خرید انواع سیستم های تهویه مطبوع  و انواع فن های صنعتی ( جت فن ، فن محوری ، فن پشت بامی ، فن کانالی و … ) به وب سایت اوت به آدرس https://avet-co.com مراجعه نمایید و یا با تلفن ۲۶۸۰۶۷۳۴-۰۲۱ در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×