قیمت ایمپلنت
معرفی کسب و کار

عوامل موثر در قیمت ایمپلنت در تهران

بهمن ۲۷, ۱۴۰۰ 4۰133

ایمپلنت دندان چیست؟ایمپلنت دندان پایه ای فلزی از جنس تیتانیوم است که بصورت میله باریکی در فک و بجای ریشه قرار میگیرد. امروزه ایمپلنت های دندانی بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته می باشد.

نکته مهم در ایمپلنت این است که پس از قرارگیری در فک اگر بصورت کامل و درست مراقبت کنید، این روش کاشت ماندگاری بسیار بالایی دارد. کاشت دندان به روش ایمپلنت از بهترین روش هاست و امروزه درصد موفقیت بالایی نسبت به روش های دیگر دارد. در این میان از روش ایمپلنت بدون درد نیز میتوان برای کاشی استفاده نمود .

شرح مراحل ایمپلنت دندان در تهران

در کاشت ایمپلنت یک مرحله ای دندان در مرکز ایمپلنت دندان در تهران از یک قطعه با طول مناسب استفاده می کنند. آن را در داخل فک استخوان می گذارند و قسمتی از نوک ایمپلنت از لثه بیرون می آید.پس از گذراندن دوره ترمیم استخوان و لثه، تاج و اباتمنت را روی فیکچسر قرار می دهند و نیاز به جراحی مرحله دوم نمیباشد.

با استفاده از این تکنیک در مرکز ایمپلنت دندان در تهران میتوان از دو قطعه استفاده کرد.به این صورت که اباتمنت و ایمپلنت در جراحی اول به هم وصل میگردند. اما در نکته مهم اینست که، فیکسچر با استخوان جوش بخورد. به دلیل اینکه ایمپلنت دندانی در برابر نیروهای داخلی، آسیب پذیرند.

مهم ترین عوامل در تعیین قیمت ایمپلنت

قیمت ایمپلنت دندان به عوامل بسیاری از جمله: جنس ایمپلنت، کشور سازنده ایمپلنت و مرکز دندانپزشکی ایمپلنت بستگی دارد.

ایمپلنت دندان همچنین دارای یکسری هزینه های جانبی دیگر هم هست که حین درمان و در هنگام تشخیص متخصص ایمپلنت دندان شناسایی می شود، مواردی همچون جراحی لثه یا پیوند استخوان از این دست هزینه های جانبی ایمپلنت دندان هستند.

از اصلی ترین عوامل موثر در تعیین هزینه ایمپلنت دندان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– پیوندهای احتمالی لثه
– پیوندهای احتمالی استخوان فک
– حق الزحمه دندانپزشک معالج که رابطه مستقیمی با دانش و تجربه دندانپزشک دارد.
– هزینه های استفاده از تجهیزات مرکز درمان
– برند ایمپلنت استفاده شده
– نوع ایمپلنت
– تعداد دندان هایی که ایمپلنت خواهند شد
– هزینه های عکسبرداری از استخوان فک
– هزینه های تهیه و استفاده از داروهای تجویز شده
– هزینه های نگهداری از ایمپلنت تا زمان جوش خوردن

کلینیک دندانپزشکی گلزار در پاسداران تهران بهترین متخصصین ایمپلنت دندان در ایران بصورت رایگان مشاور شما قبل از درمان می باشند و پس از آشنایی کامل با ایمپلنت دندان و هزینه درمان خود با خیالی آسوده توسط با تجربه ترین متخصص ایمپلنت دندان درمان خود را در این کلینیک انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×