لیپوماتیک اصفهان،پروتز سینه اصفهان و ابدومینوپلاستی اصفهان

جراحی زیبایی اصفهان پیشرو در انجام جراحی های زیبایی با کیفیت عالی نظیر ابدومینوپلاستی ،لیپوماتیک، پیکر تراشی، تزریق چربی، کاشت مو و ابرو، جراحی چشم و… است. خدمات ارائه شده مطابق با استاندارهای روز جهان میباشد و همه روزه در تلاش هستیم تا با جراحان مجرب بهترین تجربه را برای زیباجویان خود رقم بزنیم.

لیپوماتیک

لیپوماتیک اصفهان

جراحی لیپوماتیک یکی از عمل های زیبایی برای از بین بردن چربی های اضافه بدن میباشد. این جراحی از جمله عمل های سرپایی میباشد که به راحتی میتوانید در کلینیک های زیبایی انجام دهید. چرا که نیازی به بیهوشی ندارد و در یک جلسه تمامی چربی های نواحی مد نظر بدن خارج میشود. شما میتوانید این جراحی را در کلینیک زیبایی لیپوماتیک اصفهان زیر نظر دکتر محمد مولایی با بروز ترین امکانات انجام دهید.

از مزیت های این عمل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

از طریق جراحی لیپوماتیک اصفهان، بیمار شل شدگی پوست را تجربه نمیکند. لیپوماتیک بدن را تقویت کرده و از شر چربی های اضافه خلاص میکند. کاهش سایز برای مدت طولانی ادامه دارد و سلولیت های بدن را از بین میبرد. در این جراحی چربی از نظر فیزیکی به طور کامل از خارج شده و با حرکات ارتعاشی چربی ها آزاد می شوند.

این چربی ها بدون درد و خونریزی از بدن خارج می شوند.

هدف از این جراحی تغییر اندازه و شکل بدن است. جراحی لیپوماتیک دوره نقاهت طولانی نداشته و بیمار تقریبا بعد از ۳ تا ۷ روز بهبودی قابل قبولی پیدا می کنند. یکی از مواردی که بیماران نیاز به جراحی لیپوماتیک دارند، افتادگی پوست به دلیل افزایش چربی اضافی بدن است. لیپوماتیک باعث جمع شدن و کشیدگی پوست در نواحی مختلف بدن به خصوص در اطراف شکم و پهلو می شود. متخصصین مجرب جراحی زیبایی اصفهان با سالها تجربه در زمینه جراحی لیپوماتیک در اصفهان می توانند در خدمت رسانی به بیماران پیشگام باشند.

پروتز سینه اصفهان

کلینیک جراحی زیبایی اصفهان با کادری مجرب و حرفه ای پروتز سینه را برای زیبایی جویان عزیز با جدیدترین متد روز دنیا و با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای به روز انجام می دهد.

با استفاده از این روش می توانید به سینه شکل دلخواه داد و حجم از دست رفته سینه به دلیل کاهش وزن، سوء تغذیه، شیردهی و برخی بیماری ها را بازیابی کنید. این کار باعث می شود که سینه ها تناسب خوبی داشته باشند، پروتز سینه اصفهان شکل زیبایی به آنها می دهد. در مقاله پروتز سینه اصفهان قصد داریم به تمامی سوالات این جراحی پاسخ داده وتمامی مزایا، معایب و دلایل نیاز به پروتز سینه را توضیح دهیم. پس اگر قصد انجام این کار را دارید تا انتها با پروتز سینه اصفهان همراه باشید.

در کلینیک پروتز سینه اصفهان بهترین پزشکان ازجمله دکتر محمد مولایی برای انجام پروتز سینه مراجعین با بهترین مواد و به روزترین روش ها حضور دارند.

پروتز سینه اصفهان

ابدومینوپلاستی اصفهان

عمل جراحی ابدومینوپلاستی برای ایجاد زیبایی و حفظ سلامتی در شکم و پهلو است. در این جراحی پزشک متخصص با مهارت خاص خود، با برداشتن شلی و افتادگی پوست و چربی اضافی در این ناحیه بدن باعث سفت شدن و انقباض عضلات میشود.

عضلات شکم از حفره شکمی حمایت ساختاری کرده و از اندام های داخلی محافظت می کند، همچنین ستون فقرات شما را سالم نگه می دارند. چهار ماهیچه اصلی در شکم وجود دارد: مایل خارجی، مایل داخلی، عرضی شکم و راست شکم.

بسیاری از زنان حتی با رژیم غذایی مناسب و ورزش نمی توانند شکمی صاف و خوش فرم داشته باشند. به خصوص بعد از بارداری یا کاهش وزن شدید. در بسیاری از آنها، عضلات جدا شده یا ضعیف شده اند. برخی از افراد دارای چربی مقاوم در برابر ورزش در شکم و پهلو هستند. ابدومینوپلاستی اصفهان یا تامی تاک یک عمل زیبایی است که پوست و چربی اضافی شکم را برداشته و ماهیچه های دیواره شکم را سفت می کند تا شکمی سفت و خوش فرم را برای شما به وجود آورد.

دیدگاهتان را بنویسید