دکتر طاهریان
معرفی کسب و کار

دکتر طاهریان جراح بینی برتر سال ۱۴۰۲ در تهران

تیر ۳, ۱۴۰۲ 5۰230

یکی از معمول ترین جراحی های زیبایی که در میان بسیاری از مردم جامعه مشاهده می شود ، کوچک کردن بینی با جراحی است که این فرآیند هم در میان زنان و هم در میان مردان طرفداران بسیاری دارد ؛ چراکه تمام انسان ها تمایل به زیبایی و جذابیت بیشتر را دوست دارند و به کمک این پروسه می توانند نواقص و ایرادات بینی و چهره خود را برطرف نمایند. اما باید این نکته را در نظر داشت که اگر قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارید ، حتما برای انجام این پروسه به یک متخصص و جراح بینی خوب در شهر خود مراجعه نمایید.

امروزه پزشکان مطرح و متبحر زیادی در ایران مشغول به فعالیت در زمینه جراحی زیبایی بینی هستند ، یکی از متبحرترین جراحان در این امر ، دکتر محمد حسین طاهریان بوده که به دلیل ۴۱بیش از سال سابقه طبابت و انجام عمل های جراحی موفق همراه با دریافت هزینه مناسب نسبت به تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند ، در لیست جراحان بینی برتر در تهران در سال ۱۴۰۲ قرار گرفته اند. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص ویژگی های این جراح خواهیم پرداخت!

 

Images 1687599564 6496B9Cc807F2

 

انتخاب بهترین جراح برای عمل بینی در تهران چه اهمیتی دارد ؟

انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در تهران از آن جهت دارای اهمیت می باشد که احتمال بروز بسیاری از مشکلات همچون عدم اصلاح قوز بینی ، مشکلات تنفسی مرتبط با انحراف بینی ، فرورفتگی بینی و غیره به کمترین حد خود می رسد. دقت داشته باشید که بینی یک از اجزای مهم صورت است ؛ به همین دلیل کوچکترین تغییر و اشتباه می تواند پیامدهای منفی را در چهره شما به جا بگذارد. از طرفی شما می توانید با انتخاب یک پزشک خوب و متبحر در زمینه رینوپلاستی ریسک خطرات و عوارض ناشی از جراحی را به حداقل میزان ممکن برسانید. یک پزشک با توجه به اینکه سال ها در زمینه گوش و حلق و بینی و جراحی های پلاستیک صورت و بینی تحصیل می کند و دانش و اطلاعات کافی را در این زمینه به دست می آورد و با تکیه بر تجارب خود در سال های کاری ، می تواند از بروز عوارض جانبی کوچک و بزرگ در حین عمل جلوگیری نماید. همچنین شرکت در انجمن ها و همایش های پزشکی که سالانه در ایران و بسیاری از کشورها برگزار می شود ، کمک می کند تا با بهترین و جدیدترین متدهای روز دنیا آشنایی پیدا کرد و با بکارگیری آن ها از بهترین نتیجه برخوردار شد. در انتها ذکر این نکته لازم است که هر چه میزان مهارت و تجربه جراح در زمینه عمل زیبایی بینی بیشتر باشد ، موجب می شود تا پزشک به راحتی بتواند چالش هایی که در پروسه رینوپلاستی اتفاق می افتد را مدیریت نماید.

نکات مهمی که در انتخاب جراح بینی باید در نظر داشته باشید !

  • لازم است یک جراح بینی خوب قادر به انجام انواع عمل های بینی در هر نوع جنسی باشد.
  • لازم است پزشک زمان کافی برای مشاوره و معاینه مراجعه کنندگان خود در نظر داشته باشد و به صحبت بیماران توجه کافی داشته باشد.
  • در شرایطی که یک بیمار انتظارات نامعقول از انجام جراحی داشته باشد ، جراح باید بتواند با دانشی که دارد او را متقاعد نماید.
  • پزشک باید نسبت به آناتومی بینی و صورت و همچنین قواعد زیبایی شناسی آگاهی کاملی داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه و مدل را برای بیماران خود خلق نماید.
  • بیان اقدامات قبل از جراحی و همچنین توضیحاتی در خصوص مراقبت های بعد از عمل بینی از ویژگی های مهم یک جراح بینی خوب می باشد.
  • نیاز است یک متخصص جراحی بینی ، سلامت و رضایت بیماران را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.

وقت دهی منظم ، توانایی جلب اعتماد مراجعه کنندگان ، داشتن تجربه کاری بالا ، پیگیر وضعیت بیماران ، مسئولیت پذیری و داشتن تعهد کاری بالا ، داشتن درک درست از علم زیبایی شناسی از دیگر ویژگی های مهم بهترین جراح بینی تهران است.

جراح برتر تهران در سال ۱۴۰۲ کیست ؟

از مهم ترین عوامل نتیجه بخش در جراحی های زیبایی به ویژه عمل بینی ، بهره مندی از مهارت و تکنیک هایی است که پزشک در پروسه رینوپلاستی از آن ها استفاده می کند. همچنین قرار گیری مطب در پایتخت و برخورداری از امکانات و تجهیزات کافی موجب شده است تا بسیاری از افراد برای دریافت بهترین نتیجه از عمل زیبایی بینی به شهر تهران مراجعه نمایند و به دنبال یک دکتر مجرب و متبحر که دارای سابقه کاری خوبی است ، باشند. دکتر طاهریان با بیش از ۸۰۰۰ جراحی بینی موفق و کسب بالای رضایت مراجعه کنندگان از جمله جراحان برتر تهران هستند که سالیانه تعداد بسیاری از بیماران علاوه بر شهرستان ها از کشورهای خارجی نیز برای انجام عمل بینی به ایشان مراجعه می کنند. می توانید نمونه کارها و تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی در مدل های مختلف بینی و در زنان و مردان در رده های سنی مختلف را در گالری تصاویر وب سایت ایشان مشاهده بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×