افزایش آمار عمل بینی در مشهد

تصمیم تان برای انجام عمل بینی را تبریک می گوییم . اکنون که در حال عزیمت به پایتخت معنوی ایران هستید ، تا با عمل بینی در مشهد ، رقم خوردن یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی خود را به دست بهترین جراح بینی در این شهر بسپارید ، قصد داریم با ارائه توضیحات دکتر زرین قلم یکی از جراحان به نام این حوزه زیبایی ، در مسیری قابل اعتماد درباره این پروسه ، شما را در این سفر به یاد ماندنی همراهی کنیم. در این مجموعه تلاش کرده ایم با ارائه اطلاعات مفید با هدف بالا بردن آگاهی شما در مسیر یک انتخاب درست ، جراحی بینی در مشهد را برایتان به تجربه ای تبدیل کنیم که همیشه به عنوان یکی از به یادماندنی ترین و شیرین ترین خاطرات سفر خود از آن یاد کنید.

از جراحی زیبایی بینی چه می دانید ؟

رینو به معنی بینی و پلاستی به معنی شکل و فرم دادن ، نام رینوپلاستی را برای پروسیجر جراحی می سازد که جراح با ایجاد تغییراتی سه بعدی ، شکل دهی دائمی را در نواحی مختلف بینی خلق می کند. افزایش آمار عمل بینی در مشهد و بسیاری از شهرهای ایران ، دلیل محکمی بر این حقیقت است که این کشور پارسی ، کانون این فرایند زیبایی بعنوان یکی از دشوارترین و هنری ترین پروسیجرهای جراحی در سطح جهان است.

داوطلبین ایده آل رینوپلاستی در مشد با دکتر زرین قلم

کاندید ایده آل برای عمل دماغ باید از سلامت عمومی خوبی برخوردار بوده و با توجه به تاثیرات منفی سیگار در پروسه بهبود ، در صورت سیگاری بودن ، در هفته های منتهی به روز جراحی ، اقدام به ترک مصرف این محصول کند. برخی بیماران ، این فرایند را برای ارتقای جذابیت چهره خود انتخاب کرده و برخی دیگر برای بهبود کیفیت عملکرد این اندام در تنفس و دیگر تاثیرات سلامت از آن بهره مند می شوند.

مزایای رینوپلاستی با جراح بینی مشهد

جراحی بینی مشکلات ساختاری ، زیبایی یا عملکردی در بینی را مورد هدف قرار داده و از طریق اصلاح اندازه بینی ، باریک تر کردن آن ، رفع ایرادات نوک و پل بینی و بسیاری موارد دیگر به ایجاد توازن بین این اندام با سایر بخش های صورت می پردازد. این فرایند ، قوز پل بینی را رفع کرده و کجی یا انحراف در بینی یا بدشکلی سوراخ های بینی یا ایرادات ناشی از وارد آمدن ضربه شدید به این اندام را رفع می کند. از چشم انداز عملکردی ، این فرایند برای آندسته از افرادی به واسطه کجی سپتوم ، نفس کشیدن از راه بینی برایشان دشوار بوده یا خرخر می کنند یا از آپنه خواب رنج می برند ، یک راهکار درمان بی نظیر است.

اهمیت جلسه مشاوره  با پزشک قبل از عمل بینی

یک تحلیل دقیق قبل از جراحی در طول جلسه مشاوره ، پنجاه درصد راه را می پیماید. در این جلسه ، چشم انداز و انتظارات بیمار از نتیجه عمل ارزیابی می شود و با توجه به اینکه عمل بینی یکی از پر چالش ترین و ظریف ترین جراحی های مینیاتوری صورت است ، بدون شک ، سپردن آن به دست یک جراح ماهر و باتجربه ، عاقلانه ترین قدمی است که باید از سوی بیمار در دستیابی به نتیجه مطلوب برداشته شود.

جراحی بینی چگونه انجام می شود ؟

راینوپلاستی یک پروسیجر یک روزه است که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. این جراحی بنا به تشخیص پزشک ، با یکی از تکنیک های باز یا بسته انجام می شود و بر اساس نتیجه مورد نظر ، جراح طرح درمان اختصاصی را بر حسب نیازهای هر بیمار ترسیم می کند. بعد از تکمیل عمل ، شما محل درمان را با بینی گچ گرفته ، ترک خواهید کرد.

مراقبت های بعد از عمل بینی چه اهمتی دارد ؟

با توجه به ماهیت تهاجمی عمل بینی ، ورم و کبودی از عوارض جانبی قابل انتظار در فرایند است. اجرای جدی توصیه های جراح در فاز مراقبت های بعد از عمل می تواند نقش قابل ملاحظه ای در مهار این عوارض و سرعت گرفتن روند بهبود داشته باشد.

خطرات و محدودیت های عمل بینی

بزرگترین عامل محدود کننده جراحی بینی ، ضخامت پوست و مقاومت آن در برابر جمع شدن و سازگار شدن با ساختار پایه بینی است. ورم و کبودی و اندکی خونریزی بعد از عمل نیز از سایر عوارض اجتناب ناپذیر بعد از عمل هستند. البته ، در کنار این عوارض دسته یک ، گروه دیگری از عوارض هستند که نمی تواند آنها را بخش اجتناب ناپذیر عمل تلقی کرده و ارتباط مستقیمی با مهارت جراح دارند. بنابراین ، اگر سلامتی برایتان الویت اول است ، متخصصی را انتخاب کنید که او نیز با در الویت قرار دادن سلامت بیمار ، به پشتوانه دانش و تجربه خود ، فرایند را به گونه ای اجرا کند که عارضه جبران ناپذیر متوجه شما نباشد.

کلام آخر

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و همچنین مشاهده نمونه کارهای عمل زیبایی بینی با دکتر محمد علی زرین قلم ، جراح بینی محبوب در شهر مشهد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و همچنین از مطالب مفید و به روز در خصوص مراقبت ها و چالش های عمل رینوپلاستی استفاده نمایید.

آدرس سایت : https://drzaringhalam.com

دیدگاهتان را بنویسید