ادکلن هوگو باس
معرفی کسب و کار

ارزانترین تا گرانترین ادکلن مردانه برای روز پدر

دی ۲۸, ۱۴۰۱ 3۰191

انتخاب یک ادکلن برای هدیه روز پدر کار آسانی نیست اما شاید داشتن این اطلاعات بتواند به شما کمک کند تا خوشبوترین و متناسبترین ادکلن با بودجه خود را پیدا کنید و از خرید خود لذت ببرید.شما از کدام دسته افراد هستید؟ هدیه روز پدر را از قبل انتخاب کرده و آماده می‌کنید؟ یا از دسته افرادی هستید که فرصت کافی ندارید و لحظه آخر کادو روز پدر را می‌خرید؟ معمولا خانمها برای خرید هدیه روز مرد و روز پدر، حوصله بیشتری به خرج می‌دهند و با طمانینه هدیه خود را خریده و کادو پیچ کرده و یا با خرید لوازم پک و هدیه به شیکترین شکل بسته بندی می‌کنند. ما در این نوشتار قصد داریم ۱۰ ادکلن مردانه شرکتی و اورجینال برای روز پدر را به افرادی که دیرشان شده و عجله دارند، معرفی کنیم تا ما هم در شادی آنها شریک باشیم!

ادکلن مردانه شرکتی و اورجینال از ارزان تا گران

معیار انتخاب ما برای ادکلن می‌توانند متفاوت و متعدد باشد. برای بعضی ها فقط رایحه عطر مهم است، برای برخی افراد ماندگاری ادکلن از هر چیزی مهمتر است. بعضی ها هم برندباز هستند و به یک برند خاص وفادارند. بعضی افراد هم به چند مورد با هم توجه دارند مثلا می‌خواهند ادکلن هم رایحه مورد علاقه شان را داشته باشد و هم پخش بو و ماندگاری مطلوب و هم قیمت مناسبی داشته باشد. برای این افراد ادکلن شرکتی بهترین گزینه است. اما وقتی قرار باشد ادکلن را به عنوان هدیه تهیه کنیم شاید گزینه‌های بیشتری مثل شکل ظاهری عطر و سلیقه هدیه گیرنده هم به موارد بالا اضافه ‌شود. این نوشتار ملاک خود برای انتخاب ۱۰ ادکلن مردانه شرکتی و اورجینال برای روز پدر را دو چیز قرار داده: محبوبیت و قیمت

برای آنکه تمام مشتریان ما در سطح مالی متفاوت بتوانند ادکلن مناسبی پیدا کنند از ارزانترین ها شروع می کنیم و محبوبترین ادکلن در رنج قیمت مورد نظر را معرفی می‌کنیم.

ادکلن مردانه زیر ۱۰۰ هزار تومان برای روز پدر

حتما از خودتان سوال می‌کنید که با وجود این تورم مگر ادکلن زیر ۱۰۰ هزارتومان هم وجود دارد؟؟ بله! ادکلن مینیاتوری ۲۵ میل از شرکتهای اماراتی با ظاهری زیبا و اندازه کوچک که هم به عنوان ادکلن اصلی و هم ادکلن سفری می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. بطری ادکلنهای مینیاتوری تقریبا شبیه به ادکلن اورجینال طراحی شده و رایحه آن تا حدودی مشابه با ادکلن اصل است. بعضی افراد در خرید عطر و ادکلن، تنوع را در اولویت قرار می‌دهند، یعنی ترجیح می‌دهند به جای داشتن یک ادکلن ۱۰۰ میل با یک رایحه مشخص ۴ تا ادکلن ۲۵ میل با روایح مختلف داشته باشند و در هر موقعیتی یکی از آنها را استفاده کنند. مثلا در شب از روایح گرمتر و در روز از روایح خنک و مرکباتی استفاده کنند.

ادکلن ۲۵ میل کازاموراتی قهوه ای ۱۷۵ مارکویی کالکشن

عطرهای تند محبوب کسانی هستند که همیشه دوست دارند مرموز و دست نیافتنی به نظر برسند. استفاده از ادکلن ۲۵ میل کازاموراتی قهوه ای ۱۷۵ مارکویی کالکشن شاید به آنها این حس را بدهد. افرادی که عطر گرم و تند را می‌پسندند اغلب شخصیت بسیار قوی و باثباتی دارند اما چندان اهل معاشرت نیستند. دوستان کم اما روابط پایداری دارند. اگر این تندی با اندکی شیرینی همراه باشد بر جذابیت این افراد خواهد افزود. این افراد خونگرم اما تودار هستند که در نگاه و برخورد اول معمولا نمی‌شود به کنه وجود آنها پی برد. همیشه یک راز مگو را پشت چهره آرام و لبخند مهربان خود پنهان می‌کنند اما در عین حال بسیار قابل اعتمادند. اطرافیانشان در کنار آنها دلگرم و آرام می‌شوند. اگر پدر یا همسر شما هم دارای چنین شخصیتی است ادکلن ۲۵ میل کازاموراتی قهوه ای ۱۷۵ مارکویی کالکشن گزینه مناسبی است.

ادکلن 25 میل کازاموراتی

ادکلن ۲۵ میل دانهیل قرمز ۱۴۶ مارکویی کالکشن

اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن ۲۵ میل دانهیل قرمز ۱۴۶ مارکویی کالکشن شما را مجذوب خود خواهد کرد. خصوصا که شیرینی ملایم این ادکلن اسمارت کالکشن با گرمای لذت آفرینی همراه است. معمولا در فصول سرد، نگرانیم که لباسمان از رطوبت هوا بوی نم گرفته باشد و در نظر دیگران خوشایند نباشیم. استفاده از یک ادکلن گرم و شیرین نه تنها شما را خوشبو می‌کند بلکه آرامش بیشتری نیز در طرف مقابلتان ایجاد می‌کند. اگر در این مورد شک دارید ادکلن های گرم را در پاییز و زمستان استفاده کنید تا معجزه عطرها را ببینید.

طرفداران ادکلن ۲۵ میل دانهیل قرمز ۱۴۶ مارکویی کالکشن افرادی مهربان، مهمان نواز و خوش صحبت هستند. شما هیچ گاه از دوستی و همنشینی با این افراد خسته نمی‌شوید. این عطر با رایحه‌ی بی‌نظیر خود تعبیری از جوانی و خوش بینی است! حتی آنهایی که ادکلن تلخ را دوست دارند از استشمام یک عطر شیرین در مهمانی احساس خوشایندی پیدا می‌کنند. اگر بی‌حوصله و بی‌انرژی هستید یک اسپری از ادکلن ۲۵ میل دانهیل قرمز ۱۴۶ مارکویی کالکشن را امتحان کنید تا حس نشاط و شادابی خود را دوباره پیدا کنید.

ادکلن بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان برای روز پدر

از بین ادکلنهای شرکتی ۱۰۰ میل تنوع اسمارت کالکشن بیشتر از همه است. برند اسمارت کالکشن (Smart Collection) یک برند اماراتی است که در ایران به اختصار اسمارت شناخته می‌شود. این برند با خرید فرمولاسیون عطرهای مشهور جهانی نمونه‌های شرکتی آنها را با نام تجاری خود بطور قانونی تولید و روانه بازار می‌نماید. تا کنون حدود ۵۰۰ رایحه از محبوبترین عطرها را تولید کرده و در بین ادکلن‌های شرکتی توانسته جایگاه خوبی پیدا کند. رایحه‌ی این عطرها تا حدود زیادی مشابه رایحه‌ی اصل هست اما کاملا منطبق بر آن نیست. پخش بو و پراکندگی اسمارتها در حد متوسط و خوب است. این ادکلنهای برای استفاده روزانه و هنگام ورزش و فعالیت بسیار خوب هستند. بین ۶ تا ۸ ساعت ماندگاری دارند و اگر قصد دارید زمان طولانی‌تری بیرون از منزل باشید بهتر است عطر جیبی آن را همراه ببرید تا بوی خوش خود را تمدید کنید.

ادکلن اسمارت ۳۴۳ مونت بلنک لجند مشکی

ادکلن اسمارت ۳۴۳ مونت بلنک لجند مشکی رایحه‌ای معتدل و شیرین دارد. آیا دوست ندارید این رایحه جذاب همراه همیشگی شما باشد تا از حس لذتبخش و نشاط آورش بهره‌مند شوید؟ ادکلن معتدل و شیرین اغلب مورد توجه مردان شوخ طبع و اجتماعی است. افراد زودجوش و مهربان که کنار آنها به همه خوش می‌گذرد. در ادکلن‌های خنک و شیرین آب و مرکبات جایگاه ویژه‌ای دارند. رایحه گلی معطر ترکیب خنک و شیرینی را ایجاد می‌کنند که روز گرم کسل‌ کننده تابستان را شاد و مفرح می‌کند. اگر احساس خستگی و بی‌حوصلگی دارید یا از تعریق زیاد کلافه شده‌اید، ادکلن اسمارت ۳۴۳ مونت بلنک لجند مشکی شما را حسابی سرحال می‌آورد.

ادکلن اسمارت 343 مونت بلنک لجند مشکی

ادکلن جیبی لالیک اکستریم روونا ۳۰ میل

در این رنج قیمت و کمی بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان ادکلن جیبی استوانه‌ای بهترین گزینه است. اندازه و ابعاد ادکلن جیبی لالیک اکستریم روونا ۳۰ میل ، آن را یک همراه عالی برای شما کرده است. به راحتی در جیب یا کیف جا می‌شود. برخی در خرید عطر و ادکلن دست و دل بازند یا دوست دارند بوی خوشایند و مخصوص به خود را داشته باشند. این افراد یک عطرامضا دارند که حتی در غیابشان دیگران را به یاد آنها می‌اندازد. خب چطور می‌توان یک عطر را تبدیل به امضای خود کرد؟؟؟ با تکرار و تمدید مداوم عطر!

اگر همیشه از یک عطر استفاده کنید و میزان استفاده هم به اندازه‌ای باشد که دیگران به راحتی بوی آن را احساس کنند، این ادکلن به مرور عطرامضای شما می‌شود. برای این کار بهتر است یک ادکلن روونا ۳۰ میل از ادکلن اصلی خود داشته باشید و مواقعی که ساعات طولانی خارج از منزل هستید و یا به سفری کوتاه می‌روید آن را به همراه ببرید و به آسانی عطر خود را تمدید کنید. با ادکلن جیبی لالیک اکستریم روونا ۳۰ میل هیچکس تنها نیست! اگر پدر و همسر شما از یک ادکلن ثابت استفاده می‌کند، خریدن عطر جیبی همان رایحه برایش مطلوب خواهد بود.

ادکلن بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان برای روز مرد

اگر بتوانید بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان هزینه کنید، دست شما برای انتخاب بازتر می‌شود. ادکلنهای شرکت فراگرنس ورد، روونا و شرکت ایرانی حارث در همین حدود قیمت و با کیفیتهای متناسب و ماندگاری بسیار خوب موجود می‌باشند. طراحی بطری این برندها متفاوت از هم است و شما به راحتی می‌توانید عطر مورد نظر خود را پیدا کنید. برند حارث بطری های یکدست برای عطرهای مردانه خود انتخاب کرده است اما فراگرنس ورد معمولا بطری‌های خود را مشابه با ادکلن اصلی طراحی می‌کند.

شرکت «فراگرنس ورد» Fragrance World که در اصطلاح رایج با عناوین “فرگرنس ورد” یا “فرگرانس ورد” هم شناخته می‌شود در سالهای اخیر در بازار ایران طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. این کمپانی از سال ۲۰۰۹ فعالیت‌های خود را در کشور امارات آغاز کرد. برند فراگرنس در امارات متحده ۸ مرکز عمده فروشی با بیش از ۱۵۰ نیروی کاری دایر کرده است. اما این شرکت متوقف به امارت نشده و در کشورهای هند و اندونزی محصولات خود را تولید می‌کند.

ادکلن مردانه اونیرو فراگرنس ورد ۱۰۰ میل

در خرید ادکلن مردانه اونیرو فراگرنس ورد ۱۰۰ میل چه چیزی برای شما مهمتر است؟ نوع رایحه؟ حجم ادکلن و یا طراحی شیشه عطر؟ برای بعضی از افراد در خرید عطر و ادکلن، برند از همه چیز مهمتر است. اگر از این دسته هستید پس حتما با برند فراگرنس ورد آشنایی دارید. نوع رایحه، طراحی بطری و نوع بسته‌بند شیک، از دلایل پرطرفدار بودن این ادکلنها است.

ادکلن مردانه اونیرو فراگرنس ورد ۱۰۰ میل رایحه‌ی خنک، شیرین با اندکی شوری دارد. ترکیبات مرکباتی با روایح آبزی و معطر، از این ادکلن یک بمب انرژی ساخته‌اند که باب میل ورزشکاران است. این عطراغلب مورد توجه مردان شوخ طبع و اجتماعی قرار می‌گیرد. افراد زودجوش و مهربان که کنار آنها به همه خوش می‌گذرد. رایحه پرتقال ماندارین و گریپ فروت با نتهای دریایی، ترکیب رنگ قرمز بطری این ادکلن انرژیک بودنش را به رخ می‌کشد. رایحه‌ی این ادکلن مشابه پاکو رابان اینویکتوس است.

ادکلن ساواج روونا

عطر ساوج روونا Sovege عطری است مردانه و سلطنتی با رایحه خنک و تند، این عطر مشابه عطر دیور ساواج است. ادکلن ساوج برای مصرف روزانه‌ی آقایان به ویژه آنهایی که درمحیط کاری شلوغ و پر رفت و آمد قرار دارند بسیار مناسب است. همچنین دارای قدرت پخش بو و ماندگاری بالایی می باشد و برای استفاده در فصول گرم و خنک گزینه بسیار مناسبی می‌باشد.

ادکلن اورجینال بین ۵۰۰ تا یک میلیون

همیشه فکر می‌کنیم ادکلن اورجینال باید قیمت نجومی داشته باشد اما برندهای مطرحی هم وجود دارد که ادکلن اصل خود را تولید می کنند و قیمتهای مناسبی هم دارند. برندهایی مثل امپر، جگوار و دیویدوف از این دسته ادکلنها هستند. تفاوت این دسته عطرها با ادکلن شرکتی در این است که ادکلنهای شرکتی مشابه روایح مطرح را تولید می‌کنند اما این ادکلنها با فرمول خاص خود تولید شده و نام ویژه خود را دارند. این ادکلنها به دو دلیل در دسته پرفروشها هستند: اعتبار ادکلن اورجینال و قیمت مقرون به‌صرفه‌

ادکلن جگوار کلاسیک بلک

ادکلن جگوار کلاسیک بلک

ادکلن جگوار کلاسیک بلک-Jaguar Classic Black، رایحه ای خنک و تلخ حاصل نتهای چوبی، بلوط، پرتقال تلخ، سیب سبز و آب دریا همچنین سبکی کلاسیک و فوق العاده قوی مخصوص فصول گرم سال دارد. با نگاه اول به بطری کلاسیک و جذاب این جگوار، درخشش درپوش و قاب بطری شما را خیره خواهد کرد. رنگ سیاه بطری، وزن و کنتراست عجیبی به آن می‌بخشد. نام کلاسیک از طراحی کلاسیک و ساده‌ی آن برگرفته شده است. با اولین اسپری از جگوار کلاسیک بلک روی پوست و در محل نبض خود، متوجه بوی سیب، پرتقال ماندارین و نارنج خواهید شد. اگر پدر یا همسر شما اهل ورزش هستند این ادکلن بهترین هدیه برای آنهاست.

ادکلن اورجینال بالای یک میلیون

از این جا به بعد دست شما برای انتخاب باز است. برندهای معروف زیادی مثل لالیک، کالوین کلاین و آرماف وجود دارد که ادکلنهای خوب خود را با قیمت بین یک تا دو میلیون وارد بازار کرده‌اند. بالاتر از دو میلیون هم می‌توانید از بین برندهای مونت بلانک، پاکورابان، جورجیا آرمانی و کارولینا هررا انتخاب کنید. برای بالای این قیمت هم می‌توانید از ادکلن بلک افغان اصل، بلو شنل اورجینال، ساواج دیور اصل و بد بوی دیدن کنید.

ادکلن آرماف کلاب د نویت

 

ادکلن آرماف کلاب د نویت

کلاب د نویت یک عطر چوبی و تند برای آقایان است. رایحه این عطر بسیار شبیه کرید اونتوس می‌باشد و به نظر کارشناسان شبیه ترین به کرید اونتوس است. از ماندگاری و پخش بوی خوبی برخوردار است. این کار از موفق ترین کارهای آرماف است. عطر ادکلن آرماف – armaf یک برند جدید در حوزه ی عطر و ادکلن است. این شرکت در ایالات متحده عربی واقع شده است و فعالیت اصلی آن تولید و طراحی عطر و ادکلن است. طراح آرماف ۶۸ عطر در کارنامه‌ی عطرسازی خود به ثبت رسانیده که همه ی آن ها در سال ۲۰۱۴ طراحی و تولید شده اند. قیمت این ادکلن کمی از یک میلیون بیشتر است.

ادکلن هوگو باس

عطر هوگو من یک رایحه چوبی آروماتیک مردانه است. این یک عطر در سال ۲۰۲۱ عرضه شد. نت بالایی سیب سبز است که با رنگ ادکلن بسیار همخوان است. نت میانی اسطوخودوس و نتهای پایه عبارتند از کاج، نت های چوبی و صنوبر بلسان. عطر هوگو باس هوگو من، برای مردانی ساخته شده است که خواهان زندگی به شیوه خود هستند، مردان قدرتمند و اصیلی که به قوانین و پتانسیل خود ایمان دارند.

ادکلن هوگو باس

 

ادکلن نوستالژیک برای روز پدر

اگر پدر شما جوان است احتمالا بتوانید در بین ادکلنهای بالا برای او یکی را انتخاب کنید اما اگر سن پدرتان از ۶۰ گذشته پیشنهاد می‌دهم یک ادکلن نوستالژیک برای ایشان بردارید. این مردها جوانهای قدیم هستند و شامه‌شان با روایح آن زمان آشناتر است و خاطرات بی‌شماری از این عطرها دارند.

چند ادکلن معروف نوستالژیک مثل مکسی، اوری وان، رویال پور بلک، افشان، تیروز و بوگارت پور هوم هستند. شاید جالب باشد بدانید که قیمت این ادکلنها اغلب زیر پانصد هزار تومان است.

ادکلن مکسی برای روز پدر

ادکلن مردانه مکسی عطری کلاسیک و خاطره انگیز است و در سال ۱۹۷۶ میلادی به دنیای عطر و ادکلن مردانه معرفی شد و جزء اولین سری از عطر و ادکلنهایی است که به صورت تجاری معرفی شد. این عطر انگلیسی و پرطرفدار رایحه‌ای گرم و تند و تلخ دارد و از ماندگاری و پخش بوی خوبی مناسبی برخوردار است. استفاده از ادکلن جاست کال می مکسی مردانه در طول شبانه روز و روزهای سرد سال میتواند انتخابی شایسته باشد.

عطر مکسی مردانه با توجه به ترکیباتش در گروه بویایی شرقی، گلی قرار می‌گیرد و آکوردهای چوبی و علفی و خاکی در رأس هرم بویایی این عطر قرار دارد. ادکلن جاست کال می مکسی مردانه عطری است که اکثر پدر و مادرها دوست دارند از آن استفاده کنند و با رایحه‌ی نوستالژی و خاطره انگیز آن، خاطرات گذشته‌ی خود را زنده کنند.

آنچه در این نوشتار گفته شده قسمت بسیار اندکی از دریای وسیع عطر و ادکلنها بود. انتخاب یک ادکلن برای هدیه واقعا کار آسانی نیست اما شاید داشتن این اطلاعات بتواند به شما کمک کند تا خوشبوترین و متناسبترین ادکلن با بودجه خود را پیدا کنید و از خرید خود لذت ببرید. هاکان مد با سالها تجربه در خرید و فروش عطر و ادکلن به صورت تک و عمده آماده پاسخگویی به سوالات شماست. می‌توانید انواع اکسسوری از جمله ساعت اورجینال و شرکتی، عینک آفتابی برند، بدلیجات و نقره، عروسک، ماگ، گوی و جعبه موزیکال و محصولات چرم را از فروشگاه بزرگ هاکان مد به صورت حضوری و آنلاین خریداری کنید و سپس با تهیه مدل دلخواه جعبه و انواع ملزومات پک، از سلیقه همکارانم در بخش دیزاین کادو بهره ببرید. رضایت شما افتخار ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×