سریال زخم کاری 2
معرفی کسب و کار

دانلود فصل دوم سریال زخم کاری بازگشت قسمت دهم

آبان ۱۴, ۱۴۰۲ 5۰179

تازه ترین قسمت سریال زخم کاری همینک آماده توزیع و دانلود شده است. لینک دانلود قسمت اول سریال شریک جرم در ادامه این نوشتار درج شده است. همچنین شایان توجه است که قسمت ششم مرداب و اپیزود ۱ سریال داوینچیز هم در هفته جاری پخش خواهند شد. شما می توانید همگی این عناوین را از سایت کول دانلود، تماشا و یا دانلود نمایید. به زودی و با وقفه ای کوتاه فیلم های جدید عروسی مردم و عروس خیابان فرشته نیز در جدول پخش هفتگی کول دانلود قرار خواهند گرفت!

  • قسمت ۱۰سریال زخم کاری ۲

به گزارش وبسایت کول دانلود ، فصل دوم سریال زخم کاری پس از موفقیت هایی که در فصل نخست داشت با تصمیم و خواست مثبت سازندگان سرانجام ساخته و همینک آماده دانلود است. همچنین اخیرا صحبت هایی مبی بر فصل سوم نیس وجود داشته است که این خبر تایید و قطعی شده است. در این خصوص فیلمنامه آماده ست و فصل سوم زخم کاری به زودی جلوی دوربین خواهد رفت، بنابراین پخش فصل ۳ از همینک قطعی شده است.

ما برای تماشای فصل دوم سریال زخم کاری همانند سایر فیلم و سریال های روزی که پخش می شوند به شما سایت کول دانلود را پیشنهاد و معرفی می کنیم. یک وبسایت جامع، به روز و مطمین در خصوص سریال ها و فیلم های شبکه نمایش خانگی ایرانی و همچنین آثار روز خارجی اعم از سینمای هالیوود، بالیوود، سریال های کره ای، انیمه های جذاب و انیمیشن های روز دنیا! با کول دانلود همیشه به روز باشید! لازم به ذکر این آثار به گونه کاملا رایگان تقدیم شما کابران گرامی می شود.

سریال زخم کاری 2

  • شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود قسمت ۱۰و همچنین سایر قسمت های سریال زخم کاری ۲ اقدام کنید:
  • لینک دانلود قانونی: فصل دوم زخم کاری

موضوع سریال زخم کاری ۲ درباره چه چیزی است؟

در نبود مالک حالا مدعیان تاج و تخت او یکی یکی از راه می رسند و این آغاز آشوب دیگری است… هنوز بوی خون به مشام می رسد!

چه هنرپیشه هایی در فصل دوم زخم کاری حضور دارند؟

الناز ملک , الهه حصاری , جواد عزتی , جواد هاشمی , رعنا آزادی ور , سعید چنگیزیان , کامبیز دیرباز , مرتضا امینی تبار , مهران غفوریان , امیر دژاکام و مه لقا باقری

مالک در زخم کاری ۲ حضور دارد؟ چرا نقش کمرنگی دارد؟

بله دقیقا مالک در فصل دوم زنده ست و تا این جا سکانس های فراوانی از او نیز دیدیم و طبقه گفته تیم سازنده در فصل سوم حضور مالک بسیار پررنگ خواهد بود تا جایی که همه داستان حول محور او می چرخد. این اخبار دقیقا چند روز پس از این مساله پخش شد که بسیاری از کاربران و مخاطبین به دلیل عدم حضور پررنگ مالک در فصل دو بسیار معترض بودند. همچنین دلیل حضور کمرنگ مالک در فصل دوم، به فیلم تمساح خونی برمی گردد. چرا که جواد عزتی در زمان فیلمبرداری فصل دوم زخم کاری بیشتر مشغول ضبط پروژه تمساح خونی بود و بنابراین نتوانست زیاد در زخم کاری ۲ حضور داشته باشد.

زمان دقیق پخش سریال زخم کاری ۲ چه روزی است؟

سریال زخم کاری ۲ ساعت ۰۸:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های پیشین فصل دوم زخم کاری چه گذشت؟

قسمت نهم فصل دوم زخم کاری با مراسم ختم فرنهاد آغاز می شود. مشخص نیست که چگونه صحنه سازی کرده اند که دلیل آتش سوزی در مطب را نشست گاز در مخزن اکسیژن اتاق عمل تشخیص داده شده است. ولی موضوع به همین جا ختم نمی شود. طلوعی خود در مراسم سوگواری فرنهاد حاضر شده و با تملق و چرب زبانی باورنکردنی از روابط خوب خود با او در حضور پسرش صحبت می کند. این موضوع که قاتل در حال دلداری دادن صاحب عزا باشد، چیزی است که تنها در زخم کاری ۲ می توان شاهد آن بود. طلوعی که حالا شفاعت نیز در کنار او در مراسم حاضر شده است سعی می کند تا با پسر فرنهاد صحبت کرده و او را حامی او جلوه دهد و همچنین خود را متاثر و متاسف از مرگ پدر! مشخص نیست که در پس این نمایش ها چه نهفته است و چه نقشه ای را طلوعی در سر می پروارند و سعی دارد تا با کمک پسر فرنهاد به سایر اهداف خود برسد.

قصد ورود سیما به جریانات جدی تر شده و او در قدم بعدی پا به خیریه می گذارد تا به سرنخ های دیگری برسد. به نظر می رسد که وی پس از جریان مرگ یا در واقع بهتر بگوییم قتل فرنهاد، بیش از پیش نگران وضعیت زندگی خود و موقعیت شغلی و حتی جانی شفاعت همسرش شده است و بنابراین سعی می کند که خودش شخصا وارد ماجراها شود. در قدم نخست او به سنگ سختی برمی خورد که چرا که رفتن وی به خیریه همزمان می شود به بازدید سمیرا از آن جا و در این موقعیت کشاکش و جدال لفظی نسبتا قابل توجهی بین این دو رخ می دهد. سیما این گونه ابراز می کند که قصد و نیت وی کمک به امور خیریه است ولی سمیرا خاطرنشان می کند که کار و وظیفه او در خیریه به مسایل مالی و حسابداری محدود می شود که زمان زیادی هم از او نمی گیرد و بیشتر زمان او در شرکت سپری می شود. به جز این سایر نیازهای خیریه در امور خدماتی خلاصه می شود و بدین گونه عذر سیما را می خواهد. ولی به نظر نمی رسد که سیما این سخنان را پذیرفته باشد. وی اعلام می کند که از فردا و روزهای آینده باز هم در خیریه حاضر خواهد شد. هرچند سمیرا نیز کم نمی آورد و می گوید که من آدم کینه ای نیستم و از سیما کینه ای به دل ندارد و تنها حقایق را بازگو می کند، ولی سیما به خوبی از نیت سمیرا حاضر است.

در سمت دیگر ماجرا نیز متوجه می شویم که تصمیم سیما برای رفتن به خیریه جدی است. او از طریق آگهی که احتمالا در پیج اینستاگرام خیریه دیده است متوجه نیاز این موسسه به یک مربی می شود و از همین نقطه کارش را آغاز می کند. وی تصمیم دارد به دیدن فرناز برود و به عنوان مربی در آن جا استخدام شود تا بدین ترتیب از شر امر و نهی های سمیرا نیز رهایی پیدا کند. سرانجام این اتفاق می افتد و او در خیریه به عنوان مربی مشغول کار می شود ولی در این مرحله نیز وی با سختی های بسیاری دست به گریبان می شود. در همان روزهای نخست، شفاعت و طلوعی در خیریه با سیما روبرو می شوند، چیزی که باعث نگرانی شدید سیما می شود ولی به نظر نمی رسد که این قبیل اتفاقات خللی در عزم وی برای سعی در نفوذ و وارد شدن به تشکیلات مخوف طلوعی داشته باشد.

فصل دوم زخم کاری در این قسمت نیز بدون خون و خون ریزی پایان نمی پذیرد و درست در همین جاست که نقشه قتل املشی و حتی حسام فرنهاد در آینده کشیده می شود. به موازات این کار ولی شفاعت فردی را اجیر می کند تا ضربه کاری به حسام وارد کنند. فرنهاد در گذشته با خریدن شرکت های ورشکسته و احیای آن ها توانسته بود پول زیادی را به جیب زده بود ولی در واقع این ها همه پوششی بوده که از طریق آن بتواند با پولشویی به ثروت هنگفتی برسد. چرا که با کارآفرینی و این قبیل کارها نمی توان به این حد درآمد رسید. شفاعت همه این ها را می داند و از سویی دیگر نقظه ضعف بزرگ حسام را می داند. او به خوبی می داند که حسام به شدت معتاد به قمار است و عاشق قماربازی و این قبیل امور است که تمام اوقات بیکاری خود را صرف قمار می کند. بدین منظور وی فردی را مامور رسیدن، نزدیک شدن و برقراری ارتباط در جهت زمین زدن حسام می کند. این فرد که سامان نام دارد با شیوه های خود سعی در نزدیک شدن به حسام فرنهاد می کند و در نخستین گام به دفتر وی می رود تا قرار ملاقاتی را با وی تنظیم کند. در انتها شفاعت پس از این همه دسیسه و نقشه های شوم برای هولدینگ فرنهاد، به تماشی نمایش دخترش شیدا می رود تا خود را پدری دلسوز که آینده و احساس دخترش برایش مهم است، جلوه دهد.

حال باید دید که در قسمت دهم فصل دوم زخم کاری چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ۱۰ زخم کاری ۲ می کنیم. پیشنهاد می کنیم که این سریال جذاب را به هیچ وجه از دست ندهید!

  • قسمت ۶ سریال مرداب

مرداب – The Marsh جدیدترین سریال پخش شده در شبکه نمایش خانگی است که با پخش قسمت اول توانست مخاطبینی را به جهت داستان پرمایه و تودار و در هم پیچیدگی محتوایی که داشت به خود اختصاص دهد. ایت سریال خیلی سریع مراحل تولید خود را پشت گذاشته از محصولات سال ۱۴۰۲ که از تاریخ ۱۲ مهر ۱۴۰۲ از سایت کول دانلود پخش شد. تهیه کنندگی مرداب با محمد شایسته ، نویسندگی بر عهده نیما اقلیما بوده است و همچنین بروز نیک نژاد نیز در مقام کارگردان با این پروژه همکاری داشته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق لینک هایی که در این نوشتار برای شما آماده شده است، جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

قسمت 6 سریال مرداب

  • شما می توانید قسمت ۶ سریال مرداب و همچنین سایر سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

هنرپیشه های سریال مرداب چه کسانی هستند؟

آرش ظلی پور , الهام اخوان , الیکا ناصری , امیر جعفری , حامد کمیلی , ستاره پسیانی , شهرام حقیقت دوست , صفر محمدی , مجتبا پیرزاده , مجید پتکی , محمود نظرعلیان , مهدی هاشمی , یسنا میرتهماسب

داستان و موضوع مرداب حول چه محوری است؟

سریال «مرداب» در ژانر درام معمایی تولید شده است. نویسندگان این اثر افشین صادقی و پدرام افشار و بازنویسی فیلمنامه بر عهده نیما اقلیما می باشد! در خلاصه داستان مرداب آمده است که : آدم های کوچیک رد پاشون هم کوچیکه، برای همین راحت تر پاک میشه!

زمان دقیق پخش سریال مرداب چه روزی است؟

سریال مرداد ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های گذشته مرداب چه دیدیم؟

قسمت ۵ مرداب با این اتفاق آغاز شد که ایرج که از قسمت پیش از روی ظمع و زیاده طلبی وارد بازی قاچاقچی ها شده بود سرانجام با حقیقت ماجرا روبرو می شود. دو باند خلافکار و توزیع کننده مواد مخدر پس از حمله به یکدیگر و کشت و کشتار از طرف مقابل، در حالی که آخرین بازمانده آن ها سعی در کشتن ایرج می کند ولی درست در همان لحظه آفاق از گرد راه می رسد و جان برادرش را نجات می دهد. در حالی که آفاق متوجه می شود که اسکناس های مورد معامله تقلبی هستند، آن ها را رها کرده و سنگ ارزشمندی که قرار بود به دست افراد شکیب بیفتد را با خود می برد.

شکیب با فهمیدن شکست خوردن ماموریت به شدت عصبانی شده و از کوهیار با گماشتن او بر سر کار اجباری و دون مایه او را متنبه می کند و از آن سو با صبا شبانه به سمت شمال حرکت می کند تا خود شخصا به موضوع رسیدگی کند. او احتمالا بر بالای سر ایرج و خواهرش آفاق خواهد رفت و انتقام سختی را از آن ها خواهد گرفت. ولی پیش از رسیدن شکیب، پلیس ها از راه رسیده و ایرج را با خود می برند. اگرچه مامورین دلیل به همراه بردن ایرج را به اداره آگاهی، ابراز برخی توضیحات اعلام کرده اند ولی بعید به نظر می رسد که قضیه به این سادگی ها جمع بشود. درست است که ایرج در روز حادثه به پلیس ها خبر می دهد و خود را به عنوان شخص رهگذر که تنها شاهد ماجرا بوده است، جا می زند ولی در واقع برای پلیس ها او یک مضنون مهم و از آن سو به دید شکیب، دزد و سازق قطعی سنگ قیمتی است. سنگی که برای او بسیار بااهمیت است و در واقع این قضیه برای او به شدت حیثیتی است. مخصوصا به این دلیل که یک سر این ماجرا به خالد وصل است و شکیب اصلا نمی تواند چنین چیزی را قبول کند که در این معامله بزرگ و سودآور رودست بخورد.

حال باید دید که در قسمت ۶ سریال مرداب چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ششم مرداب می کنیم.

  • قسمت ۱ سریال داوینچیز

سریال داوینچیز – Davinchiz Serial محصول ۱۴۰۲ به تهیه کنندگی مهدی منیری و کارگردانی افشین هاشمی و با بازی سام درخشانی , سیما تیرانداز , مونا فرجاد، یک سریال مفرح و شاد است که تم و فضای قدیمی و گذشته ها را دارد. این سریال همینک آخرین مراحل اخذ مجوزهای قانونی خود را در حال طی کردن است و قرار است که به زودی زود از طریق سایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شود.

سریال داوینچیز

  • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال داوینچیز اقدام کنید:

چه بازیگرانی در داوینچیز حضور دارند؟

بازی سام درخشانی , سیما تیرانداز , مونا فرجاد

موضوع و خط داستانی سریال داوینچیز درباره چه چیزی ست؟

داوینچیز یک سریال کمدی و طنز است که تم و فضای قدیمی و گذشته ها را دارد.

درباره داوینچیز چه می دانیم؟

داوینچیز دومین تجربه افشین هاشمی پس از سریال توقیفی تازه آزاد شده شبکه مخفی زنان است که این بار نیز حال و هوای زمان گذشته و تم نوستالژیک قدیمی را با رگه های کمدی دارد و از این حیث کاملا مشابه شبکه مخفی زنان است.

زمان و تاریخ پخش داوینچیز کی است؟

قرار است که سریال داوینچیز از آبان ماه ۱۴۰۲ در سایت کول دانلود پخش شود.

  • سریال شریک جرم نیز در راه است

شریک جرم – Sharik e Jorm محصول سال ۱۴۰۲ که از پاییز ۱۴۰۲ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: همایون اسعدیان ، نویسندگی: امیر عربی و کارگردانی: مازیار میری تولید و ساخته شده است. شما می توانید به وسیله وبسایت کول دانلود جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

شریک جرم یک سریال درام و معمایی است که آخرین مراحل اخذ مجوزهای قانونی خود را در حال طی کردن است و قرار است که به زودی زود از طریق سایت کول دانلود  در شبکه نمایش خانگی پخش شود. این سریال که در آغاز خواب خرگوش نام داشت با تغییر نام به شریک جرم پخش خواهد شد. تیم سازنده (تهیه کننده و کارگردان) مشابقه سریال خسوف است و بازیگران نیز ترکیبی از بازیگران سریال حرفه ای و خسوف می باشند. مازیار میریبه جز سریال پربیننده خسوف، همچنین کارگردانی فیلم های سینمایی به آهستگی و سارا و آیدا را در کارنامه خود دارد.

سریال شریک جرم نیز در راه است

  • شما می توانید از طریق لینکی که در زیر درج شده است جهت دانلود سریال شریک جرم اقدام کنید:

المیرا دهقانی , امین شعرباف , سارا بهرامی , سجاد بابایی , علیرضا ثانی فر , مهتاب ثروتی , محمدرضا مالکی در حالی بازیگران شریک جرم را تشکیل داده اند که در خلاصه داستان این سریال آمده است که:

میترا وکیل خوشنامی است که روزی در دفترش یک جنایت رخ می دهد. بنابراین او مجبور می شود برای دفاع از خود تحقیقاتی را درباره یکی از موکلانش آغاز کند و در این راه با دردسرهایی رو‌برو می‌شود که حتی شغلش را نیز به خطر می اندازد.

 

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی روز ایران و جهان است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح “رایگان ولی قانونی” و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم، با سرعت بالا و سرورهای آن ها در ایران می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×