عمل بینی همراه با نتایج فوق العاده توسط دکتر مهدی صابری

جراحی کردن بینی تا به امروز یکی از عمل های پر متقاضی شناخته شده است. با توجه به اینکه فرم بینی می تواند تاثیر بسیاری بر جذابیت چهره داشته باشد ، طبیعی است که افراد برای رفع هرگونه ایراد و نقص این عضو ، به عمل روی آورند. در این راستا خوب است با نکاتی در خصوص پروسه رینوپلاستی آشنا شوید و البته بدانید بهترین جراح برای مراجعه به آن بایستی چه مشخصه هایی را دارا باشد. همان طور که می دانید جراح یکی از ارکان اصلی به حساب می آید و در نتیجه پایانی از عمل ، تاثیر قابل توجهی دارد.

عمل بینی

عمل بینی و پیشرفت های آن

با گذر زمان و توسعه فناوری و تکنولوژی ، تمامی ابعاد جوامع تحت تاثیر قرار می گیرند. حوزه پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. طبیعتا پروسه عمل کردن بینی در حال حاضر با چندین سال پیش متفاوت است و پیشرفت های مثبتی را داشته. ابداع تکنیک های کم تهاجم ، اعمال تغییرات دقیق تر ، تصویرسازی پیش از عمل و موارد دیگر ، از جمله پیشرفت هایی است که در این حوزه دیده شده است. البته که ماهیت پروسه تغییر نکرده است ؛ یعنی طی این روند ایرادات و نواقص ظاهری و فانکشنال بینی هر دو درمان می شوند ، منتها با روشی بهتر و حرفه ای تر.

با هر هدفی که در جهت این فرایند گام برداشته اید ، باید بدانید که بهتر است در انتخاب پزشکی که بتواند جراحی را با جدیدترین متدها به انجام برساند و بهترین نتایج را خلق سازد ، دقت بالایی داشته باشید.

البته در این مورد یک نکته قابل ذکر وجود دارد ، آن هم این است که باید مراقب خبرهای فریب دهنده در این مورد هم باشید. به طور مثال شاید عبارتی با مفهوم عمل بینی با لیزر را شنیده باشید و با تصور پیشرفت لیزر در اکثر حوزه ها ، ورود آن به این حیطه را نیز قبول کنید. اما چنین موضوعی واقعیت ندارد. برای پی بردن به صحت اطلاعات خود می توانید از افراد متخصص در این زمینه کمک و مشاوره بگیرید.

تاثیر رینوپلاستی در زندگی اجتماعی

همه ما می دانیم که در اولین دیدارها ، چهره و آراستگی آن در شکل گیری ارتباط بسیار موثر است. گاهی اوقات برخی افراد نسبت به تناسب بینی خود با چهره شان احساس خوشایندی ندارند و همین امر باعث کاهش اعتماد به نفس شان می شود. البته که این مسئله با جراحی کردن قابل حل است. زمانی که زیبایی بر چهره و صورت نمایان می شود ، به طور ناخودآگاه اعتماد به نفس هم بالا می رود. پس می توانیم این گونه بگوییم که بینی عمل کردن برای بعضی از افراد باعث به وجود آمدن تغییرات مثبتی در زندگی شان شده است. زمانی که شما نسبت به خود احساس خوبی داشته باشید ، می توانید این حس و انرژی مثبت را به دیگران نیز انتقال دهید.

بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنید

مسئولیت بخشی از نتیجه ای که از جراحی بدست می آید بر عهده پزشک منتخب است. ایشان باید به طور کامل بر روی پروسه مسلط باشد ، از تمامی تکنیک ها آگاهی داشته باشد ، بتواند مشاوره های درست و دقیق را به مراجعین خود ارائه دهد و در نهایت نتیجه ای مطلوب را رقم بزند. بخشی از این موارد را می توانید با مشاهده نمونه کارهای جراح مد نظر ، متوجه شوید. در تصاویر قبل و بعد از جراحی های انجام شده توسط دکتر مهدی صابری ، میزان بالای تبحر و مهارت ایشان بر فرایند راینوپلاستی بسیار واضح است.

فرایند جراحی کردن دماغ برای همه یکسان است؟

شاید این پرسش در ذهن شما هم شکل گرفته و به دنبال پاسخی برای آن هستید. اگر به خود و اطرافیان تان دقت کرده باشید ، هیچ یک از شما چهره و بینی کاملا مشابهی با دیگری ندارد ؛ یعنی هر یک نقص و ایرادات و حتی زیبایی های منحصر به خود را دارا می باشد. بدین نحو عمل کردن هر یک از آن ها نمی تواند مثل دیگری باشد. چرا که جراح باید باتوجه به مشکلات موجود تغییرات را اعمال کند و در انتخاب فرم بینی نیز به ساختار و بافت های تشکیل دهنده و البته سایز اجزای صورت توجه کند.

به متقاضیان عزیز توصیه می شود که نتیجه عمل خود را با فرد دیگری مقایسه نکنند بلکه وضعیت اولیه خود را ارزیابی کرده و نتیجه حاصل را با توجه به آن قضاوت کنند. البته جای ذکر این نکته هم هست که مشخص شدن نتیجه نهایی به زمانی حدوداً یک سال نیازمند است. همانطور که می دانید بعد از عمل اثراتی مثل ورم و کبودی پدید می آیند که به صورت تدریجی برطرف می شوند. پس در این مورد عجولانه رفتار نکنید و کمی صبر خود را افزایش دهید تا در نهایت به خواسته و هدف تان برسید.

منبع : https://drmehdisaberi.com

دیدگاهتان را بنویسید