مدارس و دانشگاه
معرفی کسب و کار

فضای سبز با فنس چمنی شیراز چمن

آذر ۱, ۱۴۰۱ 12۰225

فنس چمنی امروز به جای حصار های فلزی بدون روح مورد استفاده قرار میگیرد . در این محصول جدید ، فنس های گالوانیزه ضد زنگ ، با روکش های سبز چمنی پوشیده شده ، و علاوه بر زیبایی خاص خود ، موجب کاهش دید محیط نیز شده است .

فنس چمنی چیست ؟

با  پیشرفت تکنولوژی و ظهور خلاقیت در زمینه طراحی و دکوراسیون فضاهای بیرونی، استفاده از فنس چمنی رواج یافت. از ویژگی های این فنس این است که ضمن ایجاد حریم خصوصی، زیبایی خاصی به فضا می بخشد، و با رنگ سبز چشم نوازی که دارد، باعث نشاط و آرامش خاطر می شود.

فنس چمنی امروز به جای حصار های فلزی بدون روح مورد استفاده قرار میگیرد . در این محصول جدید ، فنس های گالوانیزه ضد زنگ ، با روکش های سبز چمنی پوشیده شده ، و علاوه بر زیبایی خاص خود ، موجب کاهش دید محیط نیز شده است .

از این محصول باکیفیت میتوان تا سال ها بدون آسیب دیدن پوشش سبز رنگ خود در محیط استفاده کرد .

فنس چمنی از سیم گالوانیزه و چمن مصنوعی بافته می شود، جنس این چمن از PVC  با روکش سه لایه است, که در برابر اشعه UV  مقاوم بوده و امکان پوسیدگی و فرسودگی آن وجود ندارد. به دلیل سه لایه بودن این بافت ، کاهش دید هر چه بهتر و تراکم بالای پوشش سبز را خواهیم داشت .

فنس چمنی چیست

 

کاربردهای فنس چمنی در محیط

فنس های چمنی امروز به جای فنس های حصار کشی شده معمولی استفاده دارند . این محصول در کنار چمن مصنوعی ، یک ترکیب فوق العاده را برای زیبایی هر چه بیشتر محیط ایجاد میکند .

برای حیاط خانه

اگر شما خانه ویلایی داشته باشید بهترین ایده برای جدا سازی فضای سبز  استفاده از همین فنس است.

نه تنها برای حیاط بلکه برای تراس، بالکن، پوشش دیوار می‌توان از آن استفاده کرد.

برای مکان‌های دیگر مثل مجتمع‌های تجاری، هتل‌ها، رستوران،ها قابل استفاده است.

اگر به درستی پیاده شود، منظره زیبایی را ایجاد خواهد کرد که برای تمامی کاربران لذت بخش خواهد بود.

فنس های سبز رنگ همانند گرین وال مصنوعی بوده و میتوان از آنها جهت پوشاندن دیوار نیز استفاده کرد .

استفاده در پارک و باغ

استفاده در پارک و باغ

برای امنیت کودکان که در پارک یا یک باغ خصوصی بازی می‌کنند، بهترین فکر استفاده از فنس چمنی است.

این فنس برای محافظت از کودکان برای پیشگیری از گم شدن و یا آسیب‌های احتمالی دیگر اعمال می‌شود.

بسیاری از کاربران دارای باغ‌های خصوصی با متراژ بسیار بالا هستند که گاهی مدیریت آن سخت و دشوار می‌شود.

از سوی حضور کودکان و بازی در این مکان‌ها گاهی نگران کننده می‌باشد که مبادا گم شوند و یا اتفاقی بیفتد.

برای این منظور باید پارت بندی را به کمک فنس چمنی انجام دهیم.

با این نوع فنس هم فضای زیباتری خواهیم داشت و هم اینکه امنیت کامل را حکفرما کرده‌ایم تا از موارد دیگر مثل سرقت یا محافظی  در برابر حیوانات پیشگیری به عمل آید.

زمین‌های ورزشی

برای زمین‌های ورزشی که امروزه از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی استفاده می‌کنند، این نوع فنس می‌تواند، بهترین نوع یک تزیین برای زیبایی فضای مورد نظر باشد.

برای زمین‌های ورزشی مثل فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال در فضای باز و  حتی در فضای بسته هم امکان‌پذیر است.

اما یکی از زمین‌های ورزشی که بسیار مورد استقبال است و طرفداران زیادی دارد ، فوتبال می باشد که برای بازی های محلی یا منطقه‌ای جهت ایجاد امنیت در محدوده بازی از این نوع فنس استفاده کنیم که متراژ بالای آن هزینه چندانی را در بر نخواهد داشت.

برای سایر بازی ها مثل زمین تنیس که اخیرا از چمن مصنوعی برای کفپوش استفاده می کنند  بد نیست که برای حصار محیط از همین فنس چمنی استفاده کرد.

گلف، بدمینتون،اسب سواری و سایر بازی‌ها دیگر برای استفاده از فضای باز همراه با محافظت می توانند از این نوع حصار بهره  ببرند.

مجتمع های اداری

امروزه تاثیر فضای سبز بر روحیات انسانی کاملا تایید شده است و بسیاری از روانشناسان معتقد هستند برای بالا بردن کارایی فردی بهترین ایده آن است که محیط زندگی را همانند طبیعت شاد و سرزنده کنیم.

مکان‌های اداری به دلیل فشردگی زمان و انباشته شدن کارها درگیر استرس و اضطراب هستند.

که برخی از این مجتمع‌های اداری از فضای سبز چمن مصنوعی کمک گرفته‌اند.

این ایده بسیار ثمر بخشی خواهد بود و کارمندان می‌توانند ساعات استراحت خود را در فضای سبزی که به کمک فمس چمنی از بخش اداری و رسمی جدا شده است، به تفریح و آزاد کردن ذهن بپردازند.

مجتمع های اداری

رستوران‌ها و هتل‌ها

رستوران‌های بسیار زیادی در فضای سبز راه‌اندازی می‌شوند یا به رستوران فضای سبز اضافه می‌کنند.

وجود فضای سبز در یک مکان تفریحی مثل رستوران می‌تواند تاثیر زیادی بر اشتهای مشتریان داشته باشد.

بنابراین به کمک چمن مصنوعی و استفاده از آب‌نما، گل‌های زیبا یک محیط دل‌انگیز را ایجاد کنید که از طریق این محصول این محیط را از دیگر مکان‌های اضافی یا غیر کاربردی جدا خواهد کرد تا حس امنیت را برای مشتریان چند برابر کند.

هتل‌ها روزانه پذیرای افراد زیادی از شهر و کشورهای مختلف هستند که برای کار یا تفریح مسافرت کرده‌اند.

اگر در هتل از یک فضای سبز ایده آل مثل چمن مصنوعی، پرندگان، گل های طبیعی و فنس چمنی کمک بگیریم، به طور قطع بر حفظ روحیه و نشاط مشتریان تاثیر بالقوه ای خواهد گذاشت و آن ها همیشه مشتریان شما خواهند بود.

مدارس و دانشگاه

برای دانش آموزان و دانشجویان که هم به مکان‌های تفریحی و هم به مکان‌های ورزشی احتیاج دارند، باید از چمن مصنوعی استفاده کرد.

چمن مصنوعی مشکلی برای آبیاری و نگهداری ندارد یعنی احتیاجی به آبیاری ندارد.

همچنین برای ایمنی هر چه بهتر می‌توان از یک حفاظ مناسب مثل فنس چمنی استفاده کرد که برای ایجاد  فضای بازی یا پارک نشاط‌انگیز  مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان قرار خواهد.

استفاده از این محصول با ترکیب گرین وال مصنوعی ، یک محیط سبز و خاص را در بالکن ، تراس و روف گاردن ها ایجاد خواهد کرد .

مدارس و دانشگاه

نصب فنس چمنی

  1.  نصب پایه : اگر در محیط نرده محافظی نداشته باشید ، نیاز به نصب پایه هایی جهت نگهدارنده فنس چمنی است . میتوان جهت پایه از نوع های لوله ای ، قوطی و یا نبشی و هرچیز که قیمت مناسب تری داشته استفاده کنید.
  2.  استحکام پایه : باید پایه ها را در حفره ای کنده شده قرار داده و با سیمان ، گچ یا هر ماده سفت کننده ای در چاله حفر شده  نصب کرد .
  3. نصب فنس  : به کمک مفتول و یا بست های زیپ دار ، فنس را به پایه می بندند که هنگام نصب باید دقت کرد که فنس را کاملا صاف کنند به گونه ای که افتادگی و خمیده گی نداشته باشند

تولیدی فنس چمنی شیراز چمن

کارخانه فنس چمنی شیراز چمن ، یکی از بزرگترین تولید کننده های فنس چمن روکش دار بوده که در شیراز فعالیت داشته و محصول خود را در ارتفاع های مختلف ۱ ، ۱.۵ و ۲ متری تولید میکند . فنس های چمنی تولید شده در شیراز چمن ، همگی سه لایه و با تراکم بالا بوده و به اصلاح از مدل های چشمه ۴*۴ نیز پر تراکم تر می باشد . خرید فنس چمنی شیراز ، هم به صورت حضوری در دفتر فروش شیراز چمن و هم به صورت آنلاین از طریق سایت شیراز چمن امکان پذیر است .

پخش عمده فنس چمنی در شیراز چمن ، به همکاران دکوراسیون داخلی و حتی خریداران با متراژ بالا امکان پذیر است . هر رول از فنس های چمنی به طول ۱۰ متر بوده و عرض آن ها نیز به مدل های مختلف ۱ تا ۲ متر دسته بندی میشوند . قیمت فنس چمنی شیراز چمن ، به مراتب پایین تر از نوع چشمه ۴*۴ خود بوده ضمانت ارائه شده برای محصول ، سه ساله خواهد بود .

خرید فنس چمنی در سایت شیراز چمن

در شیراز چمن ، علاوه بر خرید جزئی و عمده فنس های چمنی ، امکان خرید چمن مصنوعی ، گرینوال های مصنوعی و متعلقات یک فضای سبز وجود دارد . در صورت نیاز به تهیه لیست قیمت های عمده فروش چمن مصنوعی و فنس چمنی شیراز چمن ، با کارشناسان ما به شماره های ۰۹۳۳۲۳۳۹۰۷۰  و ۰۹۳۶۷۳۶۳۱۳۱ در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×