لابیاپلاستی
معرفی کسب و کار

لابیاپلاستی با قیمت مناسب با دکتر دادگر

خرداد ۲۴, ۱۴۰۲ 4۰147

یکی از مهم ترین مواردی که در تصمیم گیری خانم ها برای انجام جراحی کوچک کردن لابیاها بسیار موثر می باشد هزینه آن است که زنان را مجاب به انجام و یا عدم انجام آن می کند. مراجعه کنندگان ابتدا باید تحقیق لازم را برای یک انتخاب مطمئن داشته باشند و از تجربه و مهارت جراح اطمینان حاصل کنند زیرا در نظر گرفتن سلامت آن ها با یک پزشک حاذق بسیار واجب تر از هزینه است. به طور کلی باید گفت که هر گونه تصمیمی که برای انجام این فرایند بسیار حساس گرفته می شود ، می بایست حتما سر فرصت و با تحقیقات لازم باشد. بحث هزینه نه تنها برای ایرانیان بلکه برای کسانی که در کشور های خارجی نیز زندگی می کنند مهم است ، به گونه ای که به دلیل تفاوت بالای هزینه های جراحی کوچک کردن لابیاها در ایران و سایر کشورهای دیگر ، و همچنین کیفیت بالای انجام این پروسیجر توسط بهترین متخصص زنان و زایمان باعث شده است  که زنان از کشورهای مختلف مخصوصا کشورهای عربی به ایران سفر کنند و با صرف هزینه ای بسیار کمتر تحت نظر جراحان متخصص این عمل را انجام دهند. با ما همراه باشید تا از هزینه عمل کوچک کردن لابیاها اطلاع پیدا کنیم و بدانیم چه چیزهای باعث افزایش یا کاهش هزینه های این فرایند می شود؟

کیفیت یا هزینه برای انجام لابیاپلاستی در تهران؟

به طور کلی باید گفت هیچ گاه به تبلیغاتی که در خصوص قیمت بالا و یا پایین لابیاپلاستی است توجه نکنید. تصمیمی که در جهت هزینه کمتر و بدون آگاهی از تجربه پزشک صورت گیرد اشنباه محض است.  سهل انگاری در برگزیدن بهترین جراح زیبایی زنان در تهران یا شهر محل سکونت برای صرفه جویی در هزینه ها نه تنها عوارضی جبران ناپذیر را به دنبال خواهد داشت ، بلکه بیمار برای برطرف کردن آن ها می بایست هزینه های چندین برابری را صرف کند که در بعضی مواقع برطرف نمی شوند. ناحیه تناسلی زنان بسیار حساس است که با توجه کافی به آن باید سلامتی افراد حفظ شود و در نهایت تغییرات مورد نظر اعمال گردد. در صورتی که کیفیت مد نظر متقاضیان نباشد و تنها به دنبال صرف هزینه کمتر باشند در این صورت پس از انجام این فرایند زیباسازی ، زنان به عوارضی مانند تورم ، عفونت ، درد ، کبودی و غیره دچار می شوند. از این رو با تحقیقات لازم در یک انتخاب صحیح می توانید با توصیه های پزشک مورد نظر و ذکر نکات مراقبتی بعد از این عمل زیبایی از سلامت و رضایت کامل بهره مند شوید.

عوامل موثر در تعیین هزینه

همانطور که اکثر مراجعه کنندگان گرامی می دانند ، هزینه جراحی لابیاپلاستی در تهران یا سایر شهر های ایران به عوامل بسیاری بستگی دارد که در برآورد هزینه آنها بسیار تاثیر گذار است. با توجه به آن باید گفت قیمت این عمل زیبایی از شخصی به شخص دیگر متفاوت می باشد این امر سبب شده تا پزشکان در جهت انجام این فرایند قیمتی واحد ارائه ندهند. به همین جهت راه حل مناسب در خصوص به دست آوردن هزینه جراحی ، مراجعه به پزشک متخصص و معاینه توسط ایشان می باشد. بنابراین فرد داوطلب برای آگاهی از قیمت عمل کوچک کردن لابیا ها با جراحی یا لیزر به طور دقیق ، طی یک جلسه مشاوره و معاینه توسط متخصص زنان مراجعه کند تا از هزینه واحد عمل زیبایی لابیا ها خود مطلع شود. به همین دلیل قبل از جراحی حتما از متخصص خود مشاوره و مشورت بگیرید تا اطلاع کافی از کار ایشان داشته باشید.

مورد دیگری که تاثیر بسزایی در هزینه عمل لابیاپلاستی دارد ،همان طور که بارها گفته شده است تبحر و مهارت متخصص زنان می باشد. از این رو دکتر زنان با پیشینه عالی و تجربه فراوانی که کسب کرده است سعی بر انجام کار با ظرافت و دقت بیشتری است تا مراجعه کننده در آینده دچار هیچ گونه عارضه و مشکل خاصی نشود.

مورد سومی که بر هزینه عمل متقارن سازی لابیاها تاثیر گذار است ، نوع لیزر مورد استفاده در عمل لابیاپلاستی می باشد ، زیرا در کشور برندهای متفاوتی از لیزر موجود می باشند که آن ها را از لحاظ کیفیت و کارایی می توان از یکدیگر جدا کرد.  بنابراین هر یک از دستگاه های لیزر با توجه به مدرن بودنشان از هزینه های متفاوتی برخوردارند ، به این دلیل هر چه کیفیت آن ها بالاتر باشد ، به دنبال آن قیمت شان نیز بیشتر می شود.

در ادامه این مطلب چند نمونه از عوامل دیگری که بر هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر گذار است را برای شما بیان کرده ایم که عبارت است از :

 • تکنیک جراحی که متخصص زنان  بر روی بیمار انجام می دهد.
 • فرم و شکل لابیای مینور ، زیرا هر اندازه کار جراحی سخت تر و بیشتر باشد ، هزینه آن به همان میزان تغییر می کند.
 • میزان برش های مورد نیاز در این پروسیجر که سبب زیبایی و نیز ایجاد راحتی در متقاضی می کند.
 • ابزارها و مواد مصرفی مورد استفاده در جراحی زیبایی زنان مانند نخ بخیه ، استفاده از لیزرهای مخصوص و غیره
 • همزمانی جراحی لابیاپلاستی با مواردی دیگر که در حین این عمل می توان انجام داد.
 • محل انجام این عمل زیبایی مثلا بیمارستان ، کلینیک و یا مطب پزشک
 • تغییرات انجام شده بر واژن.
 • نوع عارضه لابیا
 • موقعیت جغرافیایی مطب یا کلینیک
 • دستمزد جراح
 • ویزیت های قبل و بعد از لابیاپلاستی

هزینه عمل زیبایی لابیاهای مینور با دکتر دادگر یا حتی دیگر پزشکان و متخصصان این زمینه همان طور که گفته شد به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به آن بر اساس قیمت پایه ای کم و زیاد می شود.

نتیجه گیری

با توجه به توضیحات فوق در می یابینم که توجه به هزینه نمی تواند تضمین کند  که شما به نتیجه ای دلخواه و مطلوب می رسید. چرا که ممکن است پزشکی که  به دلیل قرار گیری مطلب خود در موقعیت جغرافیایی خوبی هزینه بالایی را برای این فرایند دریافت می کند ، در حالی که تخصص کافی برای انجام آن نداشته باشد. در مقابل نیز نباید گول هر ارزانی را خورد چرا که پزشکان بی تجربه و تازه کار نیز به منظور افزایش مشتری های خود هزینه کمی را در نظر بگیرد. پس بهتر است دقت کافی داشته باشید ، تخصص پزشک و سابقه پزشک را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×