در استان مازندران سرمایه گذاری کنید
معرفی کسب و کار

در کدام منطقه شمال سرمایه گذاری بدون ریسک داشته باشیم

آذر ۱, ۱۴۰۱ 3۰131

اگر کمی پس انداز دارید و می خواهید یک سرمایه‌ گذاری بزرگ و آینده دار را انجام دهید، در بین روش هایی که برای سرمایه گذاری معرفی شده اند، خرید ملک به عنوان بهترین و معتبرترین روش ها شناخته شده و یک آینده درخشان را برای شما رقم می ‌زند منوط بر اینکه در انتخاب منطقه برای خرید ملک دقت زیادی داشته باشید. سرمایه گذاری در شمال کشور، یکی از بهترین کارهایی است که شما می توانید انجام دهید. تفاوتی نمی ‌کند که به فکر خرید زمین هستید یا این که می خواهید یک ویلا در شمال کشور بخرید. اگر خرید خود را با تحقیق کافی انجام دهید نه تنها می توانید ملکی برای کشاورزی یا حتی اقامت در طول سفر داشته باشید بلکه هر زمان که تصمیم بگیرید ملک خود را بفروشید، سود زیادی به دست می آورید. پس پیشنهاد می کنیم حتما با حوصله این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

کدام مناطق شمالی کشور برای سرمایه ‌گذاری مناسب تر هستند؟

یکی از سوالات بسیار رایجی که مشتریان در مراجعه به اول خونه از کارشناسان مطرح می کنند این است که کدام یک از مناطق شمالی کشور را برای سرمایه ‌گذاری انتخاب کنیم. مسلما هر منطقه ویژگی‌ های خاص خود را دارد اما میزان دسترسی به امکانات، دسترسی به جنگل‌های پوشیده از درختان انبوه و سرسبز، نزدیک بودن به دریای خزر،  سهولت در رفت و آمد به مرکز شهر و مناطق دیگر و همچنین میزان جذب توریست در آن منطقه، مهم ترین عواملی هستند که آینده سرمایه گذاری شما در خرید ملک را تضمین می کنند. برای مثال اگر شما به سراغ منطقه سرخرود بروید قطعا در آینده یک سود بسیار عالی را به دست خواهید آورد و در عین حال، در زمان حاضر نیز می توانید از این سرمایه ‌گذاری خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. پس پیشنهاد می کنیم حتما املاک موجود در سرخرود را با دقت بررسی کنید و شرایط خود را با کارشناسان ما در تیم اول خونه در میان بگذارید تا بهترین پیشنهادات را برای شما ارائه نمایند.

بیشتر بخوانید: ۷ دلیل خوب برای سرمایه گذاری در سرخرود – اول خونه

کدام مناطق شمالی کشور برای سرمایه ‌گذاری مناسب تر هستند

آیا خرید ویلای ارزان برای سرمایه گذاری کار عاقلانه ای است؟

همانگونه که گفته شد بعضی از افراد وقتی می خواهند یک ویلا بخرند، به فکر آینده این سرمایه‌ گذاری نیز هستند چون این موضوع را در نظر می ‌گیرند که اگر روزی قرار باشد ملک خود را بفروشند، سود زیادی را به دست بیاورند. بنابراین در چنین شرایطی باید به آینده ویلای خریداری شده نیز توجه داشت. بعضی از افراد نگران خرید ویلاهای ارزان هستند چون فکر می کنند حتما نقصی در این ویلاها وجود دارد و به همین دلیل با قیمت کم به فروش می رسند. برای مثال منطقه چمستان یکی از بهترین مناطقی است که در آن ویلاهای ارزان ارائه می گردد. شما می توانید با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید تا این ویلاها را از نزدیک به شما نشان دهند. اگر ویلا از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار باشد حتی اگر شما در حال حاضر آن را ارزان بخرید، در آینده سود زیادی را به برای شما به همراه خواهد داشت. در واقع شما یک ملکی را ارزان خریده و در آینده گران می فروشید به دلیل اینکه موقعیت جغرافیایی آن ملک بسیار عالی است.

 

بیشتر بخوانید: افشای پشت پرده ویلاهای ارزان در چمستان توسط اول خونه

آیا خرید ویلای ارزان برای سرمایه گذاری کار عاقلانه ای است

در استان مازندران سرمایه گذاری کنید:

به عنوان یکی از بهترین استان ‌های شمالی کشور که بهترین سرمایه گذاری را برای شما رقم می ‌زند، ما استان مازندران را به شما پیشنهاد می کنیم. کمتر کسی را می توان پیدا کرد در سفرهای خود به شمال کشور، سری به استان مازندران و مناطق تحت پوشش آن نزده باشد. شهرت این استان به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی، جنگل های متنوع، سواحل زیبا و متنوع و حتی روستاهای بسیار زیبا و بکری است که در آن قرار گرفته و سالانه نه تنها مسافران داخلی بلکه مسافران خارجی زیادی را به سمت خود جذب می کنند. تیم اول خانه در مطالب متعددی نکات جالبی در مورد استان مازندران ارائه کرده است. شما با مطالعه این مطالب می توانید اطلاعات کامل در مورد استان مازندران به دست بیاورید. با توجه به اینکه این استان در طول سال مسافران زیادی را جذب خود می کند به همین علت قیمت املاک در استان مازندران نسبت به استان های دیگر بسیار بالاتر بوده و همچنان رو به پیشرفت است.

در استان مازندران سرمایه گذاری کنید

بیشتر بخوانید: چمدانت را ببند و با اول خونه راهی شمال شو

سخن پایانی

به شما عزیزان پیشنهاد می ‌کنیم اگر حتی به فکر خرید یک ویلا برای اقامت در زمان سفر هستید، باز هم آینده این سرمایه ‌گذاری را در نظر بگیرید. بعضی از افراد تنها به این مسئله کر می کنند که در حال حاضر از ملک خود به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و به سراغ مناطق دور افتاده و دور دست  می روند تا در زمان سفر، در دل طبیعتی بکر باشند. ولی بعد از چند سال زمانی که می ‌خواهند ویلای خود را بفروشند، دچار مشکل خواهند شد چون مشتریان زیادی نصیب آن ها نمی‌ شود. البته اگر شما به هیچ عنوان قصد فروش این ویلا را در آینده ندارید، بنابراین حتی به شما پیشنهاد می کنیم در چنین شرایطی به سراغ روستاها و مناطق بسیار خوش آب و هوا بروید چرا که در این صورت در طول سفر، برای مدتی از زندگی شهری فاصله گرفته و زندگی در طبیعت بکر را تجربه خواهید کرد.

منبع: https://avalkhune.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×