کارایی کمد اداری و کتابخانه اداری

کارایی کمد اداری و کتابخانه اداری که خیلی ها فکر میکنن کمد همیشه برای گذاشتن وسایل و مدارک میباشد یا کتابخانه ها همیشه باید کتاب یا سررسید در آنها قرار داده شود که در این مقاله آنها را بررسی میکنیم و به نقل از فضاسیستم کارایی آنها را بیان میکنیم.

تفاوت کمد اداری و کتابخانه اداری

تفاوت کمد اداری و کتابخانه اداری

از تفاوت های کمد اداری و کتابخانه اداری میتوان به این موضوع اشاره کرد که معمولا کتابخانه ها در ندارند و با طبقه های جا دار ساخته میشود ولی کمد های اداری از در های قفل دار و یا بدون قفل ساخته میشود. کتابخانه ها ممکن است به وسیله شیشه هم در داشته باشد که یک جوری تلفیق کمد و کتابخانه را ایجاد میکند در حالت کلی میتوان گفت که کتابخانه اداری ایمنی زیادی ندارد و قابل دسترس همه میباشد اما کمد اداری ایمنی بیشتری دارد و در دید همه نیست.

کمد اداری چیست

کمد اداری چیست

کمد های اداری وسایلی هستند که بصورت مکعب مستطیل ساخته میشوند و با درب های چوبی و شیشه ای از مدارکی که در آنها وجود دارد محافظت میگردد. کمد اداری از نظر جنس به دو دسته کمد اداری چوبی و یا همان ام دی افی و کمد فلزی اداری تقسیم میگردد که کمد های فلزی اداری امنیت بالاتری دارند اما زیبایی چندانی ندارند و کمد های چوبی اداری امنیت قابل قبولی برای مدارک دارند و زیبایی و دارای طرح بندی بسیار زیادی میباشند.

کارایی کمد اداری

کمد اداری معمولا برای گذاشتن وسایل بایگانی مثل زونکن ها و پرونده های مدارک اصلی و غیر اصلی شرکت خریداری میگردد که در آنها بایگانی میشود. کمد های اداری در واقع برای دسته بندی کردن مدارک گذاشته میشود که بتوانید آمار مشتریان خود را داشته باشین. همچنین کمد های اداری میتوانید باکسی برای گذاشتن وسایل کارکنان باشد که به اصطلاح به کمد های رختکن معروف معروف است که میتوانید مدل های آنها را در سایت فضاسیستم مشاهده کنید.

کتابخانه اداری چیست

کتابخانه اداری چیست

کتابخانه اداری از تلفیق طبقه های مختلف طبق اشکال هندسی و با درب های شیشه ای و یا بدون درب ساخته میگردد که حکم ویترین برای بعضی از کسب و کار هایی که محصولات کوچکی دارند میباشد. کتابخانه های اداری کمی فاصله های بین طبقات آنها نسبت به کتابخانه های خونگی بیشتر است به خاطر اینکه بتوانید در آنها زونکن های زیادی را بارگذاری کنید و یا مدارک که مراجعه به آنها بیشتر است برای شما همیشه در کتابخانه اداری در دسترس باشد.

کارایی کتابخانه اداری

کتابخانه های اداری نمونه ای برای ویترین کسب و کار میباشد که محصولاتی که اندازه ها و ابعاد کوچکی را دارند میتوانند به عنوان ویترین و یا قفسه استفاده کنند، خیلی از کسب و کار از کتابخانه های مدیریتی برای گذاشتن پرچم ایران و پرچم لوگو خودشان هم استفاده میکنند و یا میتوانید حتی زونکن های پر کاربرد خود را در کتابخانه بگذارید تا هر بار نخواهید کمد را باز و بسته کنید و وقتتان گرفته شود.

بهترین برند خرید کتابخانه و کمد اداری

از بهترین برند های کمد های اداری و کتابخانه اداری میتوان به فضاسیستم اشاره کرد که با گروه تولیدی که دارا میباشد بهترین متریال را در محصولات خود به کار میبرد که ضمانت ۳۶ ماه در اکثر محصولات و همچنین با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت که از شعار های این شرکت میباشد گزینه ی مناسبی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید