کالاف دیوتی
معرفی کسب و کار - فناوری

۱۰ نکته مهم و کاربردی راسل ادلر در کالاف دیوتی

اسفند ۲۲, ۱۴۰۱ 6۰324

درباره آدلر باید گفت او در سال ۱۹۳۷ متولد شده، حتی برای کسانی که سال ها در کنار او کار کرده اند، تبدیل به یک معما شده است. تاریخچه او قبل از پیوستن به سیا در سال ۱۹۵۹ تنها برای تعداد کمی از لانگلی شناخته شده است. قبل از پیوستن به سیا، او به عنوان کلاه سبز آموزش دید. در سال ۱۹۶۷، آدلر به واحد MACV-SOG  در ویتنام منصوب شد و فعالیت های مخفی شوروی را بررسی می کرد. لازم به ذکر است که با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل  شما می توانید به این شخصیت دسترسی پیدا کنید.

شخصیت اپراتور مرموز سیاه

 

نام شخصیتراسل آدلر
وابستگیسیا
ارتفاع۶′ ۱ اینچ (۱.۸۵ متر)
وزن۲۱۰ پوند (۹۵.۲ کیلوگرم)
تاریخ تولد۱۹۳۷
ملیتآمریکایی

 

نمودار بالا اطلاعات راسل ادلر می باشد که  از سایت gamewith گرفته شده است. کهنه کار عملیات های مخفیانه و جنگ های جاسوسی در سکوت، در بسیاری از مناطق درگیری داغ مانند ویتنام و همچنین شرکت در جنگ های جاسوسی “سرد” در برلین شرقی و آمستردام دیده می شود. در بسیاری از بخش‌های Combat Intel  که در نقشه Warzone Verdansk  یافت می شوند، بازیکنان می توانند اطلاعات مربوط به Adler  را پیدا کنند که نشان می دهد او قبل از رویدادهای Modern Warfare  در وردانسک شرکت داشته است.

آدلر

۱.تعقیب پرسئوس

براساس نظریه سایت  inverse در Call of Duty: Black Ops Cold War ، سال ۱۹۸۱ است که در ایالات متحده آمریکا و روسیه به نقطه جوش رسیده است. پرزیدنت رونالد ریگان، نماد جمهوری خواه که به طرز وحشتناکی زنده می شود، به یک تیم نخبه از ماموران سیاه پوست دستور می دهد تا «پرسئوس»، یک جاسوس روسی را که ادعا می کند در برنامه آمریکا است که در سرتاسر اروپا تسلیحات اتمی کار می کند و نفوذ کرده را تعقیب کنند.  تیم توسط راسل آدلر، یک کهنه سرباز از نظر اخلاقی خاکستری در جنگ ویتنام، با زخم صورت و شباهت عجیبی به بازیگر رابرت ردفورد، رهبری می شود.

۲.شکار آدلر

در رابطه با اسارت ادلر در سایت callofduty  این چنین می گوید که پس از هفته ها تحقیق و جستجو در جهان برای یافتن اطلاعات، ناتو می داند که راسل آدلر در وردانسک اسیر است و این شما هستید که باید او را به خانه برگردانید. The Hunt for Adler   یک رویداد فصلی با زمان محدود است که در آن میتوانید چالشها را در Black Ops Cold War یا  Warzone تکمیل کنید تا قفل پوست اپراتور افسانه ای کاملاً جدید را برای  Adler باز کنید و او را از چنگال  Stitch نجات دهید.

به یاد داشته باشید میتوانید تمام چالش ها را تکمیل کنید تا همه جوایز فردی را جمع آوری کنید، اما حداقل باید یک مجموعه سه تایی را در  Warzone  یا Black Ops Cold War  تکمیل کنید تا قفل Operator Skin  انحصاری Adler  را باز کنید. همچنین شما می توانید با خرید سی پی به ادلر دسترسی پیدا کنید.

خرید سی پی کالاف دیوتی

۳.منطقه جنگی

در مکان های جنگی Summit، Factory و Farms –  که همگی حاوی نقاط مورد علاقه جدید هستند، یک نوع قرارداد جدید وجود خواهد داشت که نماد متفاوتی نسبت به بقیه دارد. برخلاف قراردادهای معمولی، این قرارداد ها به طور خاص پس از مدت زمان کوتاهی بازپخش می شوند و به تیم های متعدد اجازه می دهند تا آنها را تکمیل کنند.

پس از برداشتن قرارداد اینتل، عملکردی مشابه قرارداد Scavenger  دارد. شما باید یکی پس از دیگری جعبه تامین علامت گذاری شده را باز کنید و در نهایت بر روی سومین و آخرین جعبه قرار بگیرید که علاوه بر پاداش دائمی و  XP به پول نقد و آیتم های درون بازی پاداش می دهد. توجه کنید که شما قادرید با خرید سی پی در درون برنامه به تجهیزات و آیتم های جنگی برای مقابله با رقیبان دست یابید.

۴.جنگ سرد، عملیات مرموز سیا

در سایت gamezo.co.uk عنوان می کند علیرغم اینکه آدلر رسماً پس از ویتنام ناپیدا بود، همچنان درگیر تعدادی عملیات مخفیانه بود. او اقتداری دارد که با سردی به کسانی که در اتاق اطرافش هستند فرمان می دهد و با شوخ طبعی خشک هر کلمه را به چالش می کشد.  از تاکتیک های ارعاب لذت برده و از کاریزمای خلع سلاح و وحشیگری بی احساس خود برای تأثیرات زیادی استفاده می کند.

گفته می شود که او به زبان های روسی و آلمانی مسلط است و سال ها تجربه هم در این زمینه و هم در عملیات های جاسوسی دارد. آدلر کمپین جنگ سرد Black Ops  را در راس تیم اعتصاب خود آغاز می کند و یک رهبر مهم را در آمستردام شکار می کند.

۵.آدلر، پس از بازیابی ذهنش

در سایت callofduty.fandom  در مورد بازیابی ذهنی ادلر اینگونه می گوید که میسون موفق شد آدلر را دستگیر کرده و او را از شستشوی مغزی پرسئوس بیرون بکشد. آنها به همراه وودز و هادسون سپس به وردانسک سفر می کنند تا در مورد یک سری انفجارها در وردانسک تحقیق کنند. آدلر به همراه وودز، هادسون و میسون با استیچ که بر سر قبر پرسئوس در جنگل های وردانسک بود، روبرو شدند.

آدلر که اکنون از شستشوی مغزی خود رها شده بود، با اسلحه با استیچ با یک دستگاه ۱۹۱۱ روبرو شد.. استیچ تلاش کرد تا تهویه آدلر را فعال کند، اما با شکست آدلر به دشمن خود گفت که او درست شده است. آدلر از استیچ خواست محل اختفای پرسئوس را به او بگوید و استیچ به او فاش کرد که هرگز پرسئوس وجود نداشته است و سالها قبل به دلیل سرطان درگذشت. ادلر که از سخنان استیچ خسته شده بود، تصمیم گرفت استیچ را بکشد.

بازی

۶.عملیات Greenlight

به نقل از سایت hero.fandom، آدلر و میسون وظیفه کمک به وودز و بل را از استان زاکارپاتسکا داده و آن دو از وودز می آموزند هادسون یک برنامه هسته ای به نام عملیات گرین لایت را رهبری میکند. آدلر و تیم با هادسون روبرو می شوند که نشان میدهد گرین لایت یک پروژه سیا است که در آن سلاحهای هسته ای در سراسر اروپا به عنوان سیاست زمین سوخته مستقر کردند، البته اگر اتحاد جماهیر شوروی با موفقیت به ایالات متحده حمله کند.

سیا دریافته است که “پرسئوس” لیستی از اسامی ماموران خواب نیکیتا دراگوویچ را جمع آوری کرده است. آدلر میسون و وودز را برای جمع آوری مین فریم به کوه یاماتانو می فرستد، اما مافوق هادسون، امرسون بلک، فاش می کند که “پرسئوس” تا زمانی که میسون و وودز آن را بازیابی کردند، مین فریم را پاک کرد. شما می توانید با خرید سی پی و انجام این ماموریت ها با شخصیت ادلر بازی هیجان انگیزی داشته باشید.

۷.نفوذ در KGB

علیرغم پاک شدن مین فریم، تنها منبع اطلاعاتی برای دریافت اسامی از مقر KGB  در مسکو است و هادسون اجازه ماموریت را برای آدلر می دهد. در خانه امن‌ آدلر با توجه به اینکه او در انجام این کار شکست میخورد، با هادسون مواجه میشود که «بل» را نیز به مأموریت اختصاص داده است. دیمیتری بلیکوف ، آدلر و “بل” با کمک خبرچین سیا و مولد KGB  موفق می شوند لباس فرم بگیرند و به پناهگاه بایگانی نفوذ کنند. آدلر و “بل” با گرفتن نام روی دیسک، بلیکوف را نجات می دهند و با لازار از مقر KGB  فرار می کنند.

 

۸.هاوانا

با این اطلاعات، سیا تئودور هستینگز را به عنوان مامور خوابیده ای که “پرسئوس” از آن استفاده خواهد کرد، مشخص می کند، زیرا هستینگز دانشمندی بود که روی عملیات Greenlight  کار می کرد. سیا همچنین متوجه میشود که «پرسئوس» سلاح هسته ای را در کوبا در اختیار دارد و هستینگز را به یک مجتمع میفرستد تا آن را برای او مسلح کند. آدلر و تیم به هاوانا فرستاده میشوند تا هستینگز را متوقف کنند،

اما متوجه می شوند که «پرسئوس» دانشمند را دوباره برنامه‌ریزی کرده است تا تمام سلاحهای هسته ای آمریکا در اروپا را مسلح کند. آدلر و تیم موفق شدند از هاوانا فرار کنند، اما “بل” مصدوم می شود و پارک لازار را نجات می دهد یا هر دو را پشت سر می گذارد.

۹. بازجویی از “بل”

بعد از عمل ناموفق در هاوانا، آدلر “بل” را به خانه امن می برد و به آنها یک تزریق داخل مغزی در چشم آنها می دهد تا به زور محل “پرسئوس” را پیدا کنند. آدلر با کمک سیمز (و پارک لازار)، از خاطرات ویتنام استفاده میکند تا «بل» به آن‌ها در مورد «پرسئوس» و نقشه شبکه بگوید.

بازیکن این گزینه را دارد که از آدلر اطاعت یا نافرمانی کند و صدای “پرسئوس” را می شنود که به آنها می گوید به آدلر اعتماد نکنند. حتی اگر بازیکن اطاعت کند یا نافرمانی کند، “بل” اطلاعات “Perseus”  را بازیابی می کند و متوجه می شود که قصد دارد بمب های هسته ای را به طور ایمن در جزایر سولوووتسکی منفجر کند. شما برای به دست آوردن این شخصیت های برتر کافیست به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل اقدام کنید.

۱۰.شکار ولکوف

پس از یادآوری “بل” از زمان خود در ویتنام، آنها اطلاعات را رمزگشایی می کنند و نام “آنتون ولکوف” را مهم می دانند و تیم تصمیم می گیرد به دنبال او برود. ولکوف، یک رئیس مافیای روسی که رئیس یک حلقه در آلمان است، یک پیک ارشد به نام فرانتس کراوس دارد و تیم تصمیم میگیرد او را دنبال کند تا به ولکوف برود.

این تیم توسط جاسوس  BND گرتا کلر و خبرچین او لوکاس ریشتر کمک می شود، اما دومی توسط استاسی دستگیر می شود و نشان می دهد که او یک جاسوس  KGB است و به سیا خیانت کرده است. در نتیجه، «بل» و کلر توسط کراوس دستگیر میشوند . اما آدلر، پارک و لازار آنها را نجات میدهند.

آدلر و تیم با سرسپردۀ ولکوف مبارزه می کنند و “بل” قبل از فرار ولکوف را به گوشه می کشد. اگر “بل” ولکوف را دستگیر کند، پارک از طرف MI6  از آنها تشکر می کند. اما آدلر بیان می کند که دستگیری او “بیشتر از آن است که او سزاوار است.” اگر “بل” ولکوف را بکشد، آدلر از آنها برای خلاص شدن از شر یکی از همکاران “پرسئوس” تشکر می کند، اما پارک ابراز ناامیدی می کند، زیرا می خواست او را دستگیر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×