راهنمای خرید آنلاین طلا از گالری طلای سنجاق

از اسفند ماه سال ۱۳۹۸ که ویروس کرونا (Covid 19) وارد ایران شد و همه کسب و کارها برای ادامه حیات خود، رو به ساخت سایت و فروش آنلاین آوردند و همچنین مشتریان و خریداران مجبور شدند در خانه بمانند و نیازهایشان را با استفاده از اینترنت رفع کنند؛ سفارش آنلاین و دنیای خرید اینترنی رواج پیدا کرد! طلا هم از این قاعده مستثنی نبوده و وارد دنیای خرید اینترنتی شده است و بسیاری از گالری‌های طلا فروشی از جمله گالری طلای سنجاق، سایت خرید آنلاین ساخته‌اند و انواع طلاها مثل گوشواره طلا را به صورت اینترنتی در دسترس شما قرار داده‌اند.

شاید شما هم می‌خواهید از سایت‌های خرید طلا به صورت آنلاین مثل گالری طلای سنجاق، طلا سفارش دهید و گوشواره طلا بخرید؛ ولی نمی‌دانید که باید به چه نکاتی در سایت توجه کنید تا از اصل بودن طلا مطمئن شوید و همچنین از خدمات خوبی مثل تعویض محصول و…، بهره مند شوید!

امروز در این مقاله قصد داریم که نکات مهمی که بهتر است قبل از ثبت سفارش آنلاین طلا به آن‌ها توجه کنید را مطرح کنیم تا خریدی امن و لذت بخش داشته باشید.

آنچه که قرار است در این مقاله مطالعه کنید:

۱.انتخاب اکسسوری طلا به صورت آنلاین

۲.نکات مهم در خرید اکسسوری طلا ۱۸ عیار؛ نکات در مورد سایت طلا و نحوه ارسال محصول به دست شما

۳.نکات در مورد اکسسوری طلا و محصول

۴.نکات در مورد ثبت شفارش و صفحه پرداخت

۵.گالری طلای سنجاق و خرید از سایت آن

۶.پاسخ به سوالات متداول

· آیا خرید آنلاین از گالری طلای سنجاق، معتبر است؟

 

 انتخاب اکسسوری طلا به صورت آنلاین

در دورانی که همه کارها و همه خریدها به صورت آنلاین شده است، طلا و خرید آن هم وارد این میدان پر از هیاهو شده است و گالری‌های تولید و فروش طلا سایت‌های فروش خود را ساخته‌اند و طلاهایشان را با راحت‌ترین و مطمئن‌ترین روش در اختیار مخاطبان خود قرار داده‌اند.

گالری طلای سنجاق چندین سال است که سایت خود را راه اندازی کرده است و خدمات فروش آنلاین با راحت‌ترین و مطمئن‌ترین روش را برای همراهانش فراهم کرده است.

خرید طلا آنلاین

حال، برای انتخاب و خرید مناسب طلا باید نکاتی را رعایت کنیم…؛ در ادامه به این نکات اشاره می‌کنیم.

نکات مهم در خرید اکسسوری طلا ۱۸ عیار؛ نکات در مورد سایت طلا و نحوه ارسال محصول به دست شما

 • اول از همه، گالری که قرار است از آن خرید کنید را اعتبار یابی کنید؛ یعنی در سایتش به قسمت “درباره ما” بروید و توضیحاتش را بخوانید، اگر آن سایت قسمتی در مورد “چگونگی ثبت سفارش آنلاین” دارد را دقیق مطالعه کنید و حواستان باشد قیمت هر گرم طلا را درست زده باشد و منطبق با قیمت روز باشد و در کل سایت آپدیت باشد و دسترسی به محصولات راحت باشد.

مثلاً، گالری طلای سنجاق در سایتش، تمام توضیحات در مورد چگونگی ثبت سفارش آنلاین را قرار داده است و این سایت همیشه و در هر لحظه به روز است و قیمت طلاها مبنی بر قیمت لحظه‌ای طلا در همان لحظه است.

 • گالری که انتخاب می‌کنید، حتماً شعبه خرید حضوری هم داشته باشد و یا یک آدرس جهت اطمینان خاطر در سایت موجود باشد که اگر پس از خرید، محصول مشکل داشت بتوانید پیگیری کنید. همچنین سایت آن طلافروشی بهتر است چندین شماره تلفن و یا واتساپ به عنوان پشیتبانی داشته باشد که خیال شما از بابت ثبت سفارشتان راحت باشد و بتوانید از وضعیت سفارشتان مطلع شوید.
 • از خدمات پس از فروش و تعویض و عودت محصول پس از خرید، مطمئن شوید و موارد تکمیلی را در سایت حتماً با دقت مطالعه کنید.
 • از ارسال محصول با پست مطمئن شوید و حواستان باشد که آدرس را دقیق وارد کرده و شماره پیگری خرید را حتماً پس از ثبت نهایی سفارش، جایی یادداشت کنید. به عنوان مثال، ارسال سفارش شما به اقصی نقاط ایران در گالری طلای سنجاق، به صورت کاملاً رایگان است که این به تنهایی یک نکته مثبت و ترغیب کننده خواهد بود.

خرید طلا

نکات در مورد اکسسوری طلا و محصول

 • سایت دسترسی راحت به انواع محصولات را داشته باشد؛ یعنی اگر شما به دنبال گوشواره طلا هستید، سایت تمام محصولات اعم از گردنبند طلا و گوشواره و… را به شما نمایش ندهد و محصولات دسته بندی شده باشند و همچنین دسترسی به آن‌ها راحت باشد. در کل استفاده از سایت راحت و مشخص باشد.
 • عکس‌های محصول، کاملاً واضح و مشخص باشند که شکی در انتخاب شما به وجود نیاید.
 • هر محصول توضیحاتی داشته باشد و آن محصول و آن طلا را به اصطلاح به شما معرفی کند، درست مثل خرید حضوری که فروشنده ویژگی‌ها و خصوصیات آن محصول را به شما می‌گوید؛ پس حواستان باشد که حتماً توضیحات را مطالعه کنید.
 • نظرات کاربران دیگر را بخوانید؛ چرا که نظرات آن‌ها می‌تواند برای شما مفید باشد.
 • محصول، گزینه انتخاب سایز و راهنمای سایز داشته باشد که شما از بابت سایز طلا خیالتان راحت باشد.
 • به قیمت محصول توجه کنید و خودتان هم مجزا با قیمت گرم طلا در آن لحظه و گرم محصول حساب کنید و رقم نهایی را به دست آورید.

خرید آنلاین

نکات در مورد ثبت شفارش و صفحه پرداخت

 • حتماً به هنگام پرداخت و صفحه پرداخت به علامت “شاپرک” در بالای صفحه دقت کنید.
 • پس از پرداخت و ثبت سفارش، حتماً از «پیام سفارش شما ثبت شد»، اسکرین شات بگیرید.
 • بعد از پرداخت، به پشتیبانی خبر دهید که شما سفارشتان را نهایی کرده‌اید.

گالری طلای سنجاق و خرید از سایت آن

تمام نکات بالا در گالری طلای سنجاق، رعایت شده‌اند. از جمله امکان دسترسی راحت به محصولات، عکس واضح و مشخص از محصول، توضیح در مورد محصول، پشتیبانی ۲۴ ساعته در واتساپ، ارسال سریع و رایگان به اقصی نقاط ایران و ایمنی سفارش، آپدیت بودن سایت و به روز بودن قیمت‌ها، خدمات پس از فروش عالی و خوب برای مشتریان و هزاران مزیت دیگر برای این که شما خریدی دلپسب و امن را تجربه کنید…

کافی است نگاهی به سایت سنجاق برای خرید طلا داشته باشید، تا خودتان به عینه تجربه خریدی لذت بخش و امن را لمس کنید! 

گالری طلای سنجاق

پاسخ به سوالات متداول

·آیا خرید گردنبند طلا به صورت آنلاین از گالری طلای سنجاق، معتبر است؟

بله، خرید طلا  از سایت گالری طلای سنجاق، بسیار مطمئن بوده و خدمات پس از فروش این گالری، بسیار عالی است.

کلام آخر

امروز و در این مقاله در مورد راهنمای خرید و انتخاب گوشواره طلا مناسب صحبت کردیم و تمام نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد را برای شما بیان کردیم؛ امیدواریم که توانسته باشیم منبع مفیدی را برای شما فراهم کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید