۷ مدل مانتو اداری شیک برای بانوان شاغل

مانتو اداری یکی از بهترین پوشش ها برای بانوان شاغل است. اگر هرروز قرار باشد فکر کنید چه لباسی را برای رفتن به محل کار و اداره بپوشید، همیشه مشکل انتخاب خواهید داشت.

اما کسانی که فرم اداری می پوشند دیگر مشکلات انتخاب لباس را ندارند. همچنین اگر کارفرمایی هستید که چندین پرسنل خانم و آقا دارید بهتر است لباس سازمانی مشخص داشته باشید تا کسب و کارتان حرفه ای تر به نظر برسد.

در این مطلب ما ۱۰ مدل مانتو و شلوار اداری شیک از برند باران دخت را انتخاب کرده و معرفی کرده ایم. شما می توانید با توجه به نوع شغل خود هر کدام از این فرم ها را خریداری کنید.

۱-مانتو و شلوار اداری مدل دو برش

مدل دوبرش یکی از مدل های اختصاصی باران دخت است که طراحی ساده اما زیبایی دارد. قد بلند مانتو و جنس پارچه آن که از فیوناست باعث شده این مانتو جزء مانتوهای چهارفصل باشد.

تنها نکته منفی در مورد این مانتو نداشتن جیب است. با توجه به طرح خاص آن، امکان قرارگیری جیب میسر نبود.

پس اگر به دنبال یک مانتو اداری شیک هستید اولین پیشنهاد ما به شما مدل دوبرش است.

۲-مانتو اداری مدل رالی

Images 1708324894 65D2F81E10C4A

اما پرفروش ترین مدل باران دخت که برخلاف مدل دوبرش دارای جیب کاربردی است، مدل رالی است که این فرم نیز طراحی اختصاصی شرکت باران دخت است.

این مانتو نیز با پارچه فیونا تولید شده و در تمام فصول سال می توانید بدون ترس از گرما و سرما این مانتوی زیبا را بپوشید.

۳-مانتو مدل چهاردکمه

احتمالا این مدل از فرم اداری را در بازار و فروشگاه ها زیاد دیده باشید. یک مانتوی شیک که هم خانم های کارمند می توانند آن را بپوشند و هم دانشجویانی که دنبال یک مانتوی دانشجویی هستند.

مدل چهاردکمه با سه نوع پارچه فیونا، فلورا و ترک دوخته شده است که می توانید با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید یک مدل را انتخاب کنید

۴-مانتو اداری مدل ساسون از رو

Images 1708324894 65D2F81E14Ab4

خانم هایی که دوست دارند استایل زیبایی داشته باشند بهتر است از این مدل استفاده کنند. ساسون از رو یکی دیگر از مدل های اختصاصی باران دخت که با طراحی خاصی که دارد باعث می شود شما یک سایز کوچکتر دیده شوید. البته اگر خودتان اندام لاغری دارید هم نگران نباشید چون طراحی فوق العاده این مدل برای همه نوع اندام مناسب است. کافیست یک بار آن را بپوشید تا متوجه خاص بودن مانتو شوید.

۵-مانتو مدل سلاله

اگر طرح های ساده حس زیبایی شناسی شما را ارضا نمی کند پس باید مدل سلاله را بهتون معرفی کنم. سلاله از مدل های زیبایی که دارای سجاف بوده و همین امر باعث زیبایی دوچندان آن شده است.

مدل سلاله نیز با دو پارچه فیونا و ترک دوخته می شود که با توجه به سلیقه خود امکان سفارش هر دو نوع پارچه وجود دارد.

۶-فرم اداری مدل یقه زرشکی

Images 1708324894 65D2F81E257A5

اگر بخواهیم فرم اداری خاص و زیبا را معنی کنیم باید نام مدل یقه زرشکی را بیاوریم. یکی از زیباترین و شیک ترین مدل ها که در تمام شرکت ها و اداره ها می توانید آن را بپوشید.

این مانتو در دو رنگ مشکی و سرمه ای تولید شده و رنگ یقه و سرآستین آن زرشکی است. البته اگر دوست داشته باشید می توانید رنگ های دیگر نیز سفارش دهید.

۷-مدل لبخند

شاید بپرسید دلیل نامگذاری این مدل چیست. اگر به سجاف مانتو دقت کنید شبیه صورتی با دو چشم و یک لبخند زیباست. این مدل که جدیدترین مدل طراحی شده توسط تیم طراحی باران دخت است با پارچه فیونا دوخته شده و مناسب چهارفصل است.

اگر به دنبال مانتوی رسمی و اداری هستید که هنوز دیگران ندارند و دوست دارید در بین همکاران متفاوت حاضر شوید پیشنهاد ما به شما مدل لبخند است.

سخن پایانی

در دنیای کسب و کار امروز هرچقدر که حرفه ای تر به نظر برسید موقعیت های شغلی و مالی بهتری نصیب شما می گردد. یکی از مهمترین و اولین المان هایی که شما را حرفه ای نشان می دهد لباس مناسب است.

پس اگر یک کارمند شاغل خانم هستید و دوست دارید در کارتان پیشرفت کنید پیشنهاد ما به شما فرم اداری رسمی و شیک است.

اگر دوست دارید هر کدام از مدل های معرفی شده را سفارش دهید کافیست به سایت باران دخت به آدرس Barandokht.com مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید