عکسی از استایل شیک و خفن جوانه دلشاد

جوانه دلشاد بازیگر متولد ۲۰ شهریور سال ۱۳۶۹ در یک خانواده ۵ نفره است و در شهر رشت بدنیا آمده است.جوانه دلشاد یک خواهر به نام جیران دارد و فقط یک برادر داشت که فوت کرده است.

جوانه دلشاد

بیوگرافی جوانه دلشاد

جوانه دلشاد مدرک لیسانس شیمیی از دانشگاه رشت دارد و همچنین مدرک لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران دارد.

او اهل مطالعه است و ورزش بدمینتون را هم دوست دارد و البته بازی های تیم فوتبال پرسپولیس را هم دنبال می کند.

جوانه دلشاد به عشق بازیگر شدن به تنهایی از رشت به تهران مهاجرت کرد و جزو بازیگران ایرانی است که با تکیه بر توانایی های خودش توانسته که به موفقیت برسد.

بیشتر بخوانید :

 

بازی در سریال حوالی پاییز

جوانه دلشاد هم اکنون در سریال حوالی پاییز در نقش یک دختر به نام عاطفه که دوست صمیمی شیوا (مونا کرمی) است ایفای نقش کرده است.

ازدواج و همسر جوانه دلشاد

این بازیگر هنوز ازدواج نکرده است و هنوز مجرد است. به محض انتشار هر خبری در مورد ازدواج با جوانه دلشار در این پست درج می شود.

شروع بازیگری

او همزمان با تحصیل در رشده شیمی در دانشگاه رشت در کلاس های بازیگری فن بیان و بدن شرکت می کند و سپس در سن ۲۰ سالگی فعالیت خود را با تئاتر موفق به نام های قتل با طعم ماکارونی، رازهای پنهانی و سه خواهر چخوف به خوبی ایفای نقش کرد.
بیشتر بخوانید:

همکاری با مهران مدیری

او نخستین بار از رشت به تهران مهاجرت کرد و برای بازی در سریال قلب یخی مهران مدیری تست داد که پذیرفته شد و دستیار مهران مدیری از او برای بازی در سریال ویلای من دعوت به عمل آورد. جوانه دلشاد در پاسخ به سوال مجری که کار با آقای مهران مدیری سخت نیست گفتند : اتفاقا فکر کنم خیلی آسون تر از کار کردن با کارگردان های دیگه که من تجربه داشتم بوده و خیلی مهربون و آدم جدی هستند.

مخالفت پدر با بازیگری اش

او می گوید که بعضی از کارگردان های تئاتر که به شهر رشت آمده بودند به من پیشنهاد بازیگری می داادند که پدرم مخالف مهاجرت من به تهران بود زیرا به من علاقه شدیدی داشت و نمی خواست که از او دور باشم تا اینکه به سریال مهران مدیری دعوت شدن و پدرم با مهاجرتم موافقت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید