instagram
معرفی کسب و کار

رکورد تولید گرانول پی وی سی شیلنگ در ماه قبل شکسته شد

0
گرانول

گرانول پی وی سی مواد اولیه تولیدات در صنایع صنعتی، تجاری و خانگی است. بازار خرید و فروش گرانول در ایران بسیار داغ است و قیمت گرانول های پی وی سی به صورت عمده با یکدیگر تفاوت دارد. شما میتوانید بهترین قیمت روز و عمده این محصول را از ما بپرسید.

گرانول  پرکاربردترین مواد در صنعت پلاستیک سازی و پتروشیمی است که عمدتاً در پتروشیمی های اروند، بندر امام و آبادان تولید می شود. در حقیقت از ترکیب نوعی مواد بازیافتی  و مواد اولیه پودری گرانول پی وی سی به دست می آید، به عبارت دیگر از پلیمری زا سیون پلیمر پلی اتیلن به دست می آید که صد در صد قابل بازیافت می باشد. به طور کل از تمام مواد پلیمری گرانول را می توان به وجود آورد و فرق بین گرانول پلیمر در خواص فیزیکی آن است.

در تولید گرانول همانطور که در سایت آراد برندینگ به آن پرداخته شده است باید شرایط مطلوب پلیمریزاسیون وجود داشته باشد تا این محصول به شکل کریستالی در بیاید و اگر این شرایط مناسب نباشد گرانول به شکل محلول یا پودر تولید می شود.

علت استفاده از گرانول در صنعت مواد پلاستیکی این است که گرانول ها به شکل تکه های خیلی ریز تولید می گردد که این برای دستگاه های قیفی پلاستیک و شکل دهی مواد پلاستیکی بسیار مناسب است، مواداولیه گرانول در قیف های این دستگاه ریخته می شود و پس از فرایندی از طریق ورودی های قیف به دستگاه هدایت می شود، با دیدن حرارت انعطاف پذیر می گردد و با دستگاه های تزریق اتوماتیک به شکلهای طراحی شده پلاستیکی تبدیل می گردد.

گرانول پی وی سی شیلنگ

شکل خاصی از پلیمر که دانه دانه می باشد را گرانول می گویند، این محصول ماده اولیه برای تولید برخی کالاها می باشد برای مثال مواد تشکیل دهنده شلنگهای امروزی گرانول پی وی سی می باشد.

بر اساس نوع کاربرد شلنگ میزان گرانول بکار رفته در آن متفاوت می شود، شلنگهایی که برای کولر استفاده می شود معمولا گرانول ساده درونش بکار رفته است.

شلنگهای پرفشار باید مقاومت بالایی داشته باشند مانند شلنگی که در آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل باید از نوع خاصی از گرانول پی وی سی استفاده کرد، خوبی این محصول این است که می توان برای مصارف مختلف آن را به شکل دلخواه در آورد.

پلی وینیل کلراید برای نخستین بار توسط شخصی به نام هنری ویکتور کشف شد، این محصول مواد تشکیل دهنده گرانول شفاف پی وی سی می باشد.

گرانول های پی وی

گرانول به سختی در آتش سوزانده می شود و در صورت آتش گرفتن پس از حذف آن خاموش می شود، رنگ شعله ناشی از آتش گرفتن این ماده نارنجی می باشد و بوی هیدروژن کلراید به خود می گیرد.

برای انتقال انواع مایعات از گرانول پی وی سی شیلنگ استفاده می شود که هر کدام با توجه به نوع مصرفی که دارند به گونه ای خاص تولید می شود.

شاید برایتان جالب باشد از ترکیبات تشکیل دهنده گرانول یا همان پی وی سی با خبر باشید.

بیشترین میزان گرانول را رزین پی وی سی تشکیل می دهد که خود دارای سه نوع S65،

S70 و H73 می باشد، کربنات کلسیم یکی دیگر از مواد سازنده گرانول می باشد که این ماده نیز بر اساس میزان ریز و درشتی به دو نوع SW3 و SW2 تقسیم می شود.

گرانول پی وی سی سخت

یکی از پرکاربرد ترین گرانول های پی وی سی نوع سخت آن می باشد.

میزان سختی این گرانول به حدی می باشد که به راحتی نیز قابل شکستن نمی باشد.

لوله های پلی اتیلن و یا خرطومیها باید جنس آنها بسیار درجه یک و مرغوب باشد.

بهترین گزینه گرانول سخت می باشد که از مرغوب ترین ها است و بهترین گزینه برای لوله های انتقال آب می باشد.

گرانول های پی وی

درب و پنجره ها نیز به دلیل اهمیت زیادی که دارند باید از بهترین گرانول پی وی سی سخت تهیه شده باشند تا در برابر آفتاب و آب نیز مقاوم باشند که بهترین گزینه گرانول سخت می باشد.

دربهای سرویس بهداشتی که از پلاستیک هستند نیز از گرانول اصفهان سخت در تولید آنها استفاده شده است.

این گرانول در برابر حرارت نیز بسیار مقاوم می باشد و به راحتی با حرارت کم ذوب نمی شود.


نوسانات قیمت پارچه مانتویی به چه علت است؟

مقاله قبلی

میزان تاثیر فیبر بر لاغری چقدر است؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *