قرص جوینتیس برای چیست ؟

قرص جوینتیس ویتابیوتیکس حاوی گلوکزامین، کندروئیتین و ویتامین‌های C، E، D3، B12 ، مواد معدنی و زنجبیل است.

Jointace به دلیل دارا بودن گلوکزامین و کندروئیتین و همچنین عصاره ریشه زنجبیل، علاوه بر اینکه در تامین سلامت و محافظت از مفاصل بسیار مفید است، به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد، درد را کاهش داده و ناراحتی در این نواحی را از بین می‌برد.

قرص جوینتیس کلاژن ویتابیوتیکس
قرص جوینتیس کلاژن ویتابیوتیکس

اجزاء قرص جوینتس و فواید آن :

گلوکزامین : ترکیبی است که به طور طبیعی در بافت‌های پیوندی مثل غضروف‌ها وجود دارد و برای تشکیل و ترمیم کلاژن بسیار ضروری است. با افزایش سن، بدن توانایی خود را برای ساخت مقادیر کافی گلوکزامین از دست می‌دهد. به دنبال کاهش سنتز گلوکزامین، غضروف دچار فرسایش شده، استئوآرتریت و بیماری‌های مفصلی بروز می‌کند. گلوکزامین سبب ترمیم و بازسازی غضروف و توقف در روند تخریب آن شده، علائم مرتبط با بیماری‌های مفاصل را کاهش می‌دهد و در رفع دردهای مفصلی و بهبود خشکی مفاصل نقش بسزایی دارد.

کندروئیتین : در ساخت و نگهداری بافت غضروف‌ها نقش دارد و موجب افزایش تاثیر گلوکزامین بر سلامت غضروف می شود. عصاره ریشه زنجیل: ماده ای گیاهی است که در طب سنتی برای کاهش التهاب و درد مفاصل استفاده می شود . مطالعات نشان داده اند که خواص ضد التهابی زنجبیل مربوط به وجود ماده ای به نام Zengibain در این گیاه است که باعث کاهش دردهای ماهیچه ای – مفصلی می شود.

مواد معدنی و ویتامین‌ها : ویتامین E و سلنیوم رادیکال‌های آزاد را از بین می‌برد. ویتامین D3 و زینک (روی) به سلامت استخوان‌ها کمک می‌کند. زینک (روی) همچنین سبب حفاظت از بافت‌های پیوندی می‌شود. ویتامین C نیز در تشکیل کلاژن و سلامت غضروف نقش دارد.

عوارض قرص جوینتیس کلاژن
عوارض قرص جوینتیس کلاژن – عوارض قرص jointace

قیمت قرص جوینتیس

خرید قرص جوینتیس

ترکیبات قرص جوینتس:

– بدون طعم دهنده مصنوعی

– فاقد گلوتن

– بدون نمک

– فاقد مخمر

– بدون لاکتوز

– فاقد مواد نگهدارنده

شرایط نگهداری :

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود

موارد هشدار و احتیاط :پس از صبحانه یا به همراه چای و قهوه و با معده خالی مصرف نشود. در زمان بارداری و شیردهی و چنانچه به داروی خاصی حساسیت دارید با پزشک خود مشورت نمایید.

طریقه مصرف قرص جوینتیس :

روزانه ۲ عدد قرص به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید