قرص پروستیکا گلدن لایف چیست + عوارض و موارد مصرف

مکمل پروستیکا شامل گیاه نخل اره‌ای و عناصر سلنیم و زینک به منظور کمک به محافظت از سلامت پروستات و کمک به بهبود علائم التهاب خوش خیم پروستات طرح‌ریزی شده‌است. نخل اره‌ای از دیرباز در درمان مشکلات دستگاه ادراری و ازدیاد میل جنسی موردتوجه بوده‌است. امروزه کالا‌های محتوی این گیاه به قصد درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات، اخلال نعوظ و ریزش موی آندروژنیک بکار می‌روند. عنصر روی حاضر در این کالا، اثربخشی بسزایی در توان باروری مردان دارد. این ماده معدنی در سوخت‌وساز(بدن) هورمونی، حاصل غده‌ی پروستات، ایجاد و تحرک اسپرم نقش مهمی دارد. سلنیم نیز در بهبود کیفیت اسپرم، افزایش میل جنسی، تقویت باروری و حفظ سلامت پروستات موثر است.

بیشتر بخوانید :

ویژگی ها پروستیکا گلدن لایف:

  • شامل ساوپالمتو، سلنیوم و زینک گلوکونات کمک به حفظ سلامت پروستات

موردها مصرف :

  • بهبود علائم التهاب خوش خیم پروستات مانند تکرر ادرار یا خروج ضعیف ادرار محافظت از سلول های پروستات در مقابل صدمات رادیکال های آزاد و حفظ سلامتی پروستات

موارد ممانعت از مصرف:

تابه‌حال هیچ منع مصرف خاصی از این فراورده گزارش نشده است.

تداخلات دارویی پروستیکا گلدن لایف:

پروستیکا گلدن لایف شامل عصاره گیاه نخل بادبزنی است که به جهت اثرات ضد انعقادی این گیاه، پیشنهاد می شود بیمارانی که قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرند، از دو هفته قبل از عمل جراحی مصرف این گیاه را قطع نمایند. همچنین ممکن است این دارو با داروهای ضد انعقاد خون، داروهای ضد بارداری و داروهای استروژنی تداخل دارویی داشته باشد، می بایست قبل از مصرف این فراورده، با دکتر معالج مشاوره گردد.

عوارض جانبی:

تاکنون هیچ عارضه جانبی از این فراورده اعلام نشده است. این فراورده حاوی عصاره گیاه نخل بادبزنی است که ممکن است در موارد نادر سبب سرگیجه، سردرد و مشکلات گوارشی شود.

پروستیکا گلدن لایف مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، جلوگیری یا درمان نمی باشد. در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با دکتر مشاوره نمایید. اندازه توصیه شده را بدون راهنمایی با دکتر و یا داروساز خود افزایش ندهید.

منبع : داروکده

دیدگاهتان را بنویسید