سبک رزمی در تکواندو
معرفی کسب و کار

انتخاب لباس باشگاه

دی ۴, ۱۴۰۱ 6۰161

انتخاب لباس باشگاه لباس نینجا در اصل رنگ لباس اصلی نینجا ها مشکی بوده است بخاطر اینکه برنامه ها و عملیات های رزمی اکثرا در تاریکی و شب انجام می شده است. اما امروزه که نینجا بصورت ورزش در نظر گرفته می شود لباس با رنگ های دیگر که با هدف خاص بودن یا جلوه نمایشی است هم استفاده می شود. parsrazmtolidi.ir 02634510467

 

انتخاب لباس باشگاه لباس نینجا در اصل رنگ لباس اصلی نینجا ها مشکی بوده است بخاطر اینکه برنامه ها و عملیات های رزمی اکثرا در تاریکی و شب انجام می شده است. اما امروزه که نینجا بصورت ورزش در نظر گرفته می شود لباس با رنگ های دیگر که با هدف خاص بودن یا جلوه نمایشی است هم استفاده می شود.

بیشتر بخوانید :

لباس های مشکی رنگی نینجوتسو نینجا

این لباس در اصل رنگ لباس اصلی نینجاها مشکی بوده است. بخاطر اینکه برنامه ها و عملیات های رزمی اکثرا در تاریکی و شب انجام می شده است. اما امروزه که رشته بصورت ورزش در نظر گرفته می شود، لباس با رنگ های دیگر که با هدف خاص بودن یا جلوه نمایشی است هم استفاده می شود. این محصول با پارچه ویسکوز تولید میشه که حداقل بطور متوسط شش تا هشت سال رو ماندگاری دارد.

لباس های مشکی رنگی نینجوتسو نینجا

لباس نینجا در اصل به دلیل اینکه نینجا ها استاد پنهان کاری و سایه اند در اصل رنگ اصلی لباس نینجا ها، مشکی بوده است
البته نینجا ها در گذشته و امروز از رنگهای مختلف دیگری هم برای پوشش خود استفاده می‌کردند که این انتخاب بنا به نیاز و شرایط انجام می‌گرفته دلیل اینکه نینجا ها لباس مشکی یا تیره استفاده می‌کردند
بخاطر اینکه برنامه ها و عملیات های رزمی اکثرا در تاریکی و شب انجام می شده است. استایل لباس های نینجا ها در امروزه دو اپل و دو جیب داخل پیراهن می باشد

امروزه که نینجا بصورت ورزش رزمی یا هنر رزمی در نظر گرفته می شود لباس با رنگ های دیگر که با هدف خاص بودن یا جلوه نمایشی است هم استفاده می شود. رنگها و مدلهای مختلف لباس نینجا در امروزه شامل
لباس رنگ سفید قرمز سبز آبی لجنی طرح ارتشی و نظامی هست

لباسها در تولیدی با نظارت مستقیم دوخت و تولید می شود و بصورت مستقیم از سایت پارس رزم به شما عزیزان معرفی و در اختیارتان قرار می گیرد. نکته قابل توجه در لباس های نینجا این است که برای حمل تجهیزات و امکانات و سلاح های روی لباسشان تا هفده جیب نیز کار می‌گذاشتند. که این قابلیت بصورت سفارشی روی لباس استادی عملیاتی ریو و لباس طرح ارتشی نیز گذاشته می‌شود که عکس و مشخصات برایتان میگذارم.

نین جوتسو به ژاپنی یا همان نینجا یک هنر رزمی ژاپنی است مانند هنر و لباس کاراته ژاپنی هستند که در لغت به معنای حرکت پنهانی است و در آن استراتژی‌ها و تاکتیک‌های جنگ‌های نامتعارف و چریکی و روش‌های جاسوسی و پنهان‌کاری آموزش داده می‌شود. از برجسته‌ترین خصوصیات نین جوتسو این است که بدن و جسم را پایگاه فکر و اندیشه می‌داند و کالبد آدمی را آموزش می‌دهد تا با آن روح را بسازد. اصول اصلی و اجرای تکنیک‌ها نیاز به سرعت تعادل تمرکز قدرت و تنظیم زمان تنفس و کنترل آن دارد و بدون آن فاقد ارزش است. لباس معرفی شده در این بخش مناسب این هنر رزمی می باشد که با کیفیت عالی بفروش می رسد.

لباس نینجا مربوط به نمایش های کابوکاست که عروسک گردان ها در زمینه سایه با لباس سیاه کار می کردند و دیده نمی شدند. برای ما لباس نینجا یک ماسک سیاهرنگ، ژاکت شلوار کمربند و کفش سیاه رنگ است که همه این لباسها نرم هستند تا در زمان حرکت صدایی ایجاد نکنند. لباس اصلی نینجاها دارای قسمتی به نام هاکیما می باشد. هاتوری هانزو یک شال بزرگ سیاه رنگی داشت که آنراردای نامرئی می نامید.
لباس نینجا را شینوبی شو کوزو می نامند. گره های لباس نینجا در مفاصل باعث نرم تر شدن حرکت فرد می شود و هنگام آسیب دیدن برای جلو گیری از خون ریزی به کار می رود. با این که لباس نینجا به صورت سنتی به کار می رود ولی هنگام شب زیر نور ماه و یا با چراغ قوه قابل دیدن است بنا براین در شب از رنگهای قهوه ای خاکستری و یا قرمز استفاده می شود خاصیت قرمز و سیاه بودن لباس نینجا در شب به این دلیل است که هیچ نوری نمی تواند رنگ قرمز را مشخص کند و در شعله های آتش این رنگ در نظر دشمن جلوه خون را ایجاد می کند که او را وحشت زده تر می کند. این حقه توسط جنگجویان یونانی نیز استفاده می شد تا دشمن متوجه خون و نقاط ضعف آنها نشود و به این روش سان من جیتسو می گویند که به معنی روش دروازه ذهن می باشد.

سبک البسه متفاوت نسبت به هررشته رزمی و سبک آن انواع لباس های رزمی کاتا کمیته کارته نینجا کنگفو تکواندو مورد نظر خود را می توانید از تولیدی پارس رزم خریداری نمایید.

خرید نینجا کاراته تکواندو سبک البسه متفاوت نسبت به هررشته رزمی و سبک آن انواع لباس های رزمی کاتا کمیته کارته نینجا کنگفو تکواندو مورد نظر خود را می توانید از تولیدی پارس رزم خریداری نمایید در تعداد عمده و تک فروشی ما برای سهولت کار شما لیستی از چند نمونه پارچه پراستفاده توسطباشگاه های سرار کشور دوخته و آماده کرده ایم

سبک البسه متفاوت نسبت به هررشته رزمی و سبک آن انواع لباس های رزمی کاتا کمیته کارته نینجا کنگفو تکواندو مورد نظر خود را می توانید از تولیدی پارس رزم خریداری نمایید در تعداد عمده و تک فروشی ما برای سهولت کار شما لیستی از چند نمونه پارچه پراستفاده توسطباشگاه های سرار کشور دوخته و آماده کرده ایم لباس هنرهای رزمی ورزش ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار. هر رشته رزمی دارای شاخه ها سبک ها متنوع گوناگونی است که ممکن است در لباس آن هم تغییراتی داشته باشد قبل از خرید باشگاه را ثبت نام کنید و سپس لباس مورد نظر را تهیه کنید.

خرید نینجا کاراته تکواندو

راهنمای خرید انواع لباس مبتدی و حرفه‌ای ارزان

یکی از لوازم ورزشی مهم و ضروری در ورزش تکواندو لباس ورزشی می‌باشد. همان طور که برای موفقیت در هر کاری شما نیاز به یک سری لوازم و تجهیزات دارید در این رشته ورزشی هم شما به لباس تکواندو نیاز دارید. لباس مهم‌ترین نقش در این رشته را ایفا می‌کند، داشتن سرعت عمل بالا یکی از مواردی است که شما را به یک تکواندو کار حرفه‌ای تبدیل می‌کند و این موضوع یعنی داشتن سرعت عمل بالا تنها با داشتن یک لباس تکواندو حرفه‌ای صورت می‌گیرد. البته اگر سن شما کم می‌باشد و بدن شما مدام در حال رشد است و یا اینکه تازه می‌خواهید وارد این رشته ورزشی شوید، پیشنهاد می‌کنم حتما لباس تکواندو مبتدی را خریداری کنید. چون ممکن است، این ورزش مورد علاقه شما نباشد و با خرید لباس حرفه‌ای ضرر کنید. بنابراین برای شروع حتما یک لباس معمولی را خریداری نمائید.

رشته ورزشی تکواندو سبک‌های مختلفی دارد که اگر شما به صورت حرفه‌ای کار کنید، باید برای هر سبک یک لباس تکواندو خاص را تهیه نمائید. پیشنهاد می‌کنم تا زمانی که کمربند قرمز و آبی تکواندو را نگرفته‌اید و سطح خود را بالا نبرده‌اید، نباید از لباس مخصوص سبک خود استفاده کنید، بلکه باید از لباس تکواندو معمولی استفاده نمائید. شما برای تمرین حرکات ورزشی نیاز به این لباس ندارید، بلکه برای انجام مسابقات استانی و کشوری حتما باید از  لباس تکواندو استفاده کنید.

مجموعه‌ای از پیراهن، شلوار و کمربند تکواندو با همدیگر را لباس تکواندو یا همان توبوک گفته می‌شود. هانبوک یک لباس باستانی در کشور کره است که اولین بار به عنوان لباس تکواندو مورد استفاده قرار گرفت. با گذشت زمان این لباس دستخوش یک سری تغییرات قرار گرفت و به شکل امروزی در آمد. شما برای هر نوع تمرین ورزشی نیاز نیست که از این لباس استفاده کنید، بلکه فقط برای مسابقات استانی و المپیک باید حتما از لباس مخصوص استفاده نمائید.

راهنمای خرید انواع لباس مبتدی و حرفه‌ای ارزان

انواع مدل‌های لباس

 1. لباس مخصوص مبارزه: همان طور که گفته شد برای هر سبک از ورزش تکواندو نوع خاصی از لباس پوشیده می‌شود. اگر لباس را برای مبارزه می‌خواهید پیراهن و شلوار آن به رنگ سفید یک دست است و مدل پیراهن لباس مسابقه‌ای معمولا جلو بسته می‌باشد. جنس لباس مسابقه یا همان مبارزه باید به حدی محکم باشد که بر اثر فشار پاره نشود.
 2. لباس مخصوص پومسه: این نوع لباس بیشتر برای مسابقات تمرینی و باشگاه ورزشی استفاده می‌شود. رنگ پیراهن آن‌ها همانند مدل مسابقه‌ای سفید بوده و تنها شلوار آن‌ها از نظر رنگی با هم تفاوت دارند. شلوار لباس پومسه معمولا به رنگ قرمز و یا آبی است و بر خلاف مدل مبارزه‌ای پیراهن آن جلو بسته نیست بلکه جلو باز است. مهم نیست که جنس این لباس خوب باشد یا ضعیف زیرا فقط جنبه تمرینی دارد.
 3. لباس تکواندو کودکان: کودکان معمولا روزانه در حال رشد هستند، بنابراین برای ورزش تکواندو نیاز به یک لباس حرفه‌ای ندارند. یعنی اگر برای آن‌ها لباس حرفه‌ای خریداری کنید، بعد از مدتی اندازه لباس به آن‌ها کوتاه شده و دیگر به کارتان نخواهد آمد. اجازه دهید کودک شما یک لباس مبتدی را استفاده کند و بعد از دریافت کمربند رزمی آبی و قرمز با ورود به سطح حرفه‌ای این رشته برای خود یک دست لباس حرفه‌ای خریداری کند.
 • با پوشیدن این لباس شما به سبک و رشته هنرهای رزمی فرد پی می‌برید و احساس غرور و افتخار را در هنر جو به وجود می‌آورد.
 • شما در واقع با توجه به رنگ کمربند و نوع لباس شخص می‌توانید به سطح فرد در رشته ورزشی پی‌ببرید. در اکثر هنرهای رزمی رنگ کمربند سطح هنرجو را نشان می‌دهد.
 • در واقع یک میراث و نماد قدیمی کشور کره می‌باشد که برای ورزش تکواندو و نسل‌های آینده به یادگار مانده است.
 • رنگ بندی کمربند که سطح آموزش هنر جو را نشان می‌دهد، باعث می‌شود تا هنر جو تلاش بیشتری کند تا رنگ کمربند خود را به سطوح بالاتر افزایش دهد.
 • لباس ورزشی است که مشخص می‌کند چه رشته ورزشی را انجام می‌دهید، بنابراین با دیدن لباس یک ورزشکار می‌توان پی‌برد که چه رشته ورزشی را انجام می‌دهد.
 • بسیار نرم و راحت هستند و آزاد بودن آن‌ها باعث می‌شود، ورزشکار بیشترین میزان تسلط را روی کار خود داشته باشد.

سبک رزمی در تکواندو:

 1. سبک فرم یا پومسه: پومسه در فروشگاه تکواندو واقع تعدادی حرکات از قبل تعیین شده مشت و لگد در یک نظم منطقی و معنادار هستند، که در پاسخ به حمله مهاجمین خیالی هنگام انجام تمرینات ورزشی به کار گرفته می‌شود. در این روش به تکواندو کار نظم و انضباط آموزش داده و در سطح استانی و جهانی برگزار می‌شوند.
 2. سبک کیورگی: این سبک بیشتر مبارزه‌ای است و در سه راند دو دقیقه‌ای انجام می‌شوند. در این مسابقات یک داور در وسط زمین و چهار داور دیگر در اطراف زمین مسابقه مبارزه را در نظر می‌گیرند. در این سبک ورزشکار باید از وسایلی مانند: ساق بند، کاپ، محافظ لثه، هوگو و کلاه استفاده کند. هوگو یک وسیله ضربه گیر است که از قفسه سینه و شکم ورزشکار در برابر ضربه محافظت می‌کند.
 3. سبک هان ماندانگ: در واقع یک سبک عمومی در ورزش تکواندو به حساب می‌آید که در جمع خانوادگی تکواندو کار شکستن اشیا سخت و دفاع شخصی را انجام می‌دهند. در مسابقات ماندانگ ورزشکار بخش وسیعی از مهارت‌های خود را به نمایش می‌گذارد. در این مسابقات با پخش آهنگ ورزشکار باید تعدادی از سبک‌های ابداعی خود را به نمایش بگذارد.

سبک رزمی در تکواندو

نکات مهم هنگام خرید لباس

قیمت لباس: قیمت کاراته تکواندو نینجا لباس هایی از این دست نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید لباس ورزشی را مشخص کنید. اگر مقدار زیادی بودجه به این کار اختصاص داده‌اید، می‌توانید به سراغ خرید لباس‌های حرفه‌ای بروید، در غیر این صورت باید به خرید لباس‌های مبتدی اکتفا نمائید.

نوع لباس: اگر به تازگی وارد رشته تکواندو شده‌اید و هنوز حرفه‌ای نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنم یک لباس مبتدی برای خود انتخاب کنید زیرا ممکن است از این ورزش خوشتان نیاید. اما اگر به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنید بهتر است لباس حرفه‌ای بخرید تا مهارت شما در این ورزش بیشتر شود. برای کودکان که در حال رشد هستند، لباس مبتدی بهتر است زیرا بعد از مدتی به کودک شما کوتاه می‌شوند.

جنس لباس: پنبه یک پارچه مناسب برای دوخت البسه تکواندو نیست، زیرا بعد از شستشو کسر آب دارد و بعد از مدتی به شما کوچک می‌شود. در مورد پارچه پلی‌استر هم درست است که با شستشو تغییر سایز نمی‌دهد، اما در اشخاصی که دارای پوست حساس هستند آلرژی‌های پوستی ایجاد می‌کند. بهترین پارچه برای دوخت این لباس پارچه‌های پنبه‌ای پلی‌استر هستند که نه تغییر سایز می‌دهند و نه حساسیت ایجاد می‌کنند.

سایز لباس: لباس ورزشی‌ هم مانند سایر لباس‌ها دارای سایز بندی است، بنابراین شما باید لباس سایز خود را انتخاب کنید. اگر لباس شما تنگ باشد، اجازه اجرای حرکات ورزشی را به شما نمی‌دهد و اگر خیلی گشاد باشد یک لباس دست و پا گیر محسوب می‌شود که به مزاج هر کسی جالب به نظر نمی‌رسد. بنابراین باید سایز خودتان را انتخاب کنید نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ بلکه دقیقا اندازه شما باشد.

وزن لباس: پیشنهاد می‌کنم بی‌خیال مدل‌های با پارچه سنگین شوید. زیرا شما را سنگین کرده و سرعت عمل شما را کاهش می‌دهند. همان طور که می‌دانید راز موفقیت در این رشته ورزشی انجام حرکات ورزشی با سرعت بالا است. بنابراین هر چه وزن لباس شما سبک‌تر باشد، شما می‌توانید حرکات ورزشی خود را با سرعت بالاتری انجام دهید که یک موفقیت بزرگ در این زمینه به حساب می‌آید.

برند لباس: همیشه به سراغ برندهای معروف و شناخته شده بروید زیرا معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک جنس خوب و با کیفیت وجود دارد که از قبل هم امتحان خود را پس داده است، نباید به سراغ برند‌های ناشناخته بروید زیرا معمولا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید آن‌ها شما سرمایه و وقت خود را هدر می‌دهید.

ورزش البسه متفاوت

تکواندو ورزشی است که در عین داشتن هیجان و رقابت، آرامش را نیز برای شما به ارمغان می آورد. این رشته المپیکی دارای سه زیرشاخه می باشد؛ از جمله: کیوروگی (مبارزه)، پومسه ( فرم و حرکات نمایشی) و هانمادانگ (شکستن اجسام). هر کدام از این زیرشاخه ها، توبوک (لباس) مخصوص به خود را دارند. اگر جزو افرادی هستید که به تازگی وارد این رشته شده اید، از توبوک های ساده استفاده کنید؛ اما اگر جزو حرفه ای ها هستید از توبوک های حرفه ای استفاده کنید.

چه نوع لباسی بخریم توصیه پارس رزم هنگام خرید باید به کیفیت مواد لباس و وزن آن توجه کنید اگر مبارز هستید، لباس مخصوص مبارزه را خریداری کنید اما اگر پومسه رو (فرم) هستید باید لباس مخصوص پومسه را تهیه کنید.

پیراهن و شلوار مبارزه کاملا سفید هستند، اما در پومسه، رنگ پیراهن، سفید و رنگ شلوار عموما قرمز و آبی هستند. همچنین پیراهن پومسه جلوباز بوده و پیراهن مبارزه جلو بسته می باشد.

افراد مبتدی که بیشتر کودکان می باشند نیازی نیست که لباس حرفه ای تهیه کنند زیرا در سن رشد هستند و به مرور زمان لباس برایشان کوتاه می شود. افراد معمولا بعد از اخذ کمربند آبی و قرمز، اقدام به خرید لباس حرفه ای می کنند.

سراغ لباس های سنگین نروید درست است که لباس های سنگین ماندگاری بیشتری دارند اما شما در تکواندو به لباس های سبک نیار دارید. زیرا در این رشته سرعت و چابکی از اهمیت بالایی برخوردار است و با پوشیدن لباس سنگین، سرعت شما کم شده و عملکردتان کاهش می یابد.

سبکی لباس این امکان را به شما می دهد تا ضربه های شما محکم و صدا دار باشد که در تکواندو (پومسه) اهمیت زیادی دارد. parsrazmtolidi.ir 02634510467

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×