تزریق بوتاکس در کلینیک آوان

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به منظور جوان سازی پوست در نواحی که دارای چین و چروک می باشد انجام می شود این روش از محبوب ترین اقدامات زیبایی است که متقاضیان زیادی دارد. حرکات صورت همراه است با انقباض و استراحت عضلات ریز و از بدو تولد اعصاب صورت، موجب حرکت عضلات اطراف ابرو، چشم، گوشه و اطراف لب می شود و به مرور زمان این حرکات می تواند سبب ایجاد خط و خطوط ریز و درشت روی پوست شود. در حقیقت تزریق بوتاکس  باعث فلج کردن موقت عضلات می شود و این امر موجب از بین رفتن چین و چروک ها شده و پوست را جوان سازی می کند. تمام افراد بالای ۱۸ سال می توانند از تزریق بوتاکس برای جوان سازی پوست استفاده کنند،اما بهتر است پیش از عمیق شدن چروک ها و به منظور پیشگیری انجام شود. انتخاب برند های معتبر در تزریق بوتاکس بسیار حائذ اهمیت است زیرا استفاده از برندهای چینی و بی کیفیت می تواند عواقب جبران ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشد، بنابراین حتما  در مراکز معتبر از برندهای دارای تاییدیه، تزریق بوتاکس را  انجام دهید.

تزریق بوتاکس

مزوبوتاکس

روش مزوبوتاکس مناسب افرادی است که نمی خواهند چهره ی مصنوعی داشته باشند و به دنبال تغییرات نامحسوس و طبیعی می باشند.  این روش میان بازیگران بسیار محبوب است. برای انجام مزوبوتاکس، بوتاکس را رقیق کرده و به شکل واحدهای کوچک و نزدیک هم تزریق می کنند و با این کار چهره بسیار شاداب و طبیعی می شود بدون اینکه ماسکه شود. از مزوبوتاکس می توان برای ترمیم پوست نیزاستفاده کرد، همچنین موجب کاهش سبوم پوست  و درمان آکنه خواهد شد. مزوبوتاکس برای درمان قسمت وسیعی از درم ( لایه میانی پوست) پوست انجام می شود. در این روش معمولاً  از ۱۰ واحد بوتاکس به جای ۲۵ واحد استفاده می شود، بوتاکس با محلول نمکی سالین رقیق می شود. مزوبوتاکس در نواحی مانند: پیشانی و خطوط پنجه کلاغی دور چشم و … انجام می شود.

تزریق ژل

بوتاکس لب

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش های جدیدی ابداع شده است تا افرادی که از ظاهر خود به هر دلیلی راضی نیستند بتوانند روی چهره خود تغییراتی را ایجاد کنند. فرم دهی به لب ها از تغییرات محبوب بین افراد می باشد، روش های مختلفی برای فرم دهی به لب ها وجود دارد اما بوتاکس لب از روش های نوین است که می تواند علاوه بر رفع معایب لب  باعث خوش فرم شدن آن نیز شود. با تزریق بوتاکس به لب  چین و چروک های اطراف لب از بین رفته لب ها لیفت شده، خوش فرم تر و برجسته تر دیده می شود. بهترین افرادی که کاندیدای مناسب برای تزریق بوتاکس لب هستند: افرادی اند که دچار افتادگی لب هستند، افرادی که دارای چین وچروک اطراف لب هستند و افرادی که دارای لب های نا متقارن می باشند.

ژل لب

کلینیک زیبایی آوان با در اختیار داشتن دستگاه های روز دنیا و استفاده از متریال مصرفی با کیفیت و دارای تاییدیه زیر نظر پزشکان متخصص و مجرب مجموعه، آماده ارائه خدمات زیبایی و درمانی به شما عزیزان می باشد. لطفاً جهت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید