instagram
دنیا مد و لباسمعرفی کسب و کار

جدیدترین استایل های شلوار دخترانه کارگو و لنین

0
استایل های شلوار دخترانه کارگو و لنین

هر چند سال شاهد پیشرفت و تحول صنعت مد و استایل هستیم . امسال هم مثل هر ساله شلوار های دخترانه و زنانه با تنوع و زیبایی بی نظیری در عرصه مد و استایل ارائه شد . تو این مقاله می تونید انواع شلوار ها رو تو استایل های متفاوت در کنار خرید کلاه و شومیز هایی که بیشتر بین خانوم ها استفاده میشه رو مشاهده کنید .

کارگو

یکی از محبوب ترین شلوارها که بین بسیاری از خانوم ها استفاده می شه شلوار کارگو هست . کارگو جزء شلوار هایی بود که در دهه ۹۰ بین خانوم ها استفاده می شد ، اما امروزه با بروز شدن سبک و استایل ، در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی وجود دارد .

کارگو معمولا در کنار تی شرت و کت های کوتاه زیبایی بی نظیر و جذابیتی فوق العاده داره . در کنار کارگو می تونید از انواع کلاه ها مثل کلاه باکت یا خرید کلاه کپ استفاده کنید . استایلی کاملا راحت و تابستونی که می تونه شما رو فوق العاده زیبا نشون بده .

کارگو

کارگو2

لینن

لینن از جمله جنس پارچه هایی هست که مناسب بهار و تابستونه . استفاده از این جنس پارچه تو مانتو یا شوار کاملا حس خنکی و سبک بودن رو براتون داره . شلوار های لینن معمولا در مدل های راسته و بگ و نیم بگ بین خانوم ها استفاده می شه . استایل های فوق العاده راحت و جذابی می تونید با شلوار های لینن داشته باشید .

انواع شومیزها و کت های کوتاه رو می تونید در کنار شلوار لینن استفاده کنید . با شلوار و مانتو لینن می تونید به راحتی استایل کلاسیک و خاصی داشته باشید .

لینن

بگ و نیم بگ

از جمله شلوار هایی که هنوز هم جذابیت و زیبایی خودشون رو دارن و در تمامی فصول می تونید استفاده کنید . هم تو جنس های پارچه ای و هم جین ، می تونید استایل های خوشگل و خاصی با شلوار بگ داشته باشید . شلوار بگ و نیم بگ معمولا در سایز و گشادی تفاوت دارن . شلوار بگ حالت آزاد تری نسبت به نیم بگ داره . تو فصل های گرم سال شومیز های لینن و پارچه ای رو می تونید کنار شلوار بگ و نیم بگ استفاده کنید . خرید کلاه تو تمامی فصل ها برای استایل با شلوار های بگ و نیم بگ فوق العاده زیبا می تونه باشه . پیشنهاد ما استفاده از کلاه باکت و کپ هست .

شلوار مام استایل و مام فیت

شلوار های مام استایل و مام فیت از جمله مدل های پرطرفدار بین اغلب خانوم ها هستن . می تونید تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت رو در هانیل اسکارف مطالعه کنید .

سری شلوارهای مام هم تو جنس های متنوع از جمله پارچه ای و جین تو استایل های دخترونه و زنونه استفاده می شه . شلوار های مام جین مناسب استایل های اسپرت هست . با انواع شلوار های مام استایل و مام فیت پارچه نظیر کتان یا کرپ می تونید استایل های کلاسیک فوق العاده جذابی داشته باشید . کت های کوتاه لینن و پارچه ای در کنار کلاه فدورا یا کلاه شاپو می تونه جذابیت فوق العاده ای برای استایل شما داشته باشه .

شلوار مام استایل و مام فیت

شلوار اسکینی یا جذب

این مدل شلوار ها جزء قدیمی و پر طرفدار ترین سبک های استایل خانوم ها هست . شلوار های اسکینی یا جذب معمولا از جنس کتان و جین هستن . تو تمامی فصل ها و تمامی استایل ها می تونید از این نوع شلوار استفاده کنید . شلوار های جذب زیبایی اندام شما رو بیشتر از هر زمانی نشون میده .

منبع : هانیل اسکارف


تلکتاب، سایت جامع کتاب ‌های دانشگاهی

مقاله قبلی

خرید نبشی از فولادرادمهر با قیمت های عالی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *