زندگی نامه سعید فتحی چوبقلو

در مقاله ذیل قصد داریم تا با زندگی نامه جناب اقای سعید فتحی بنیانگذار اصلی رستوران های زنجیره ای ” کباب ذغالی امیر بناب” آشنا شویم.

معرفی کلی از سعید فتحی چوبقلو

آقای سعید فتحی متولد سال ۷۱ در روستای چوبقلو از استان آذربایجان شرقی میباشند. ایشان در خانواده ای ۶ نفره به دنیا آمد.وی در کنار درس خواندن این حرفه را از سال ۸۶ آغاز کردند.

مدارک تحصیلی و تخصصی سعید فتحی

آقای سعید فتحی در  ۱۸ سالگی در رشته علوم انسانی مدرک دیپلم خود را اخذ کردند. همچنین سعید فتحی چوبقلو برای گذراندن دو دوره بین المللی با نام های “ملل و آریا” در کشور های ترکیه و آذربایجان اقدام کردند و موفق شدن این دو مدرک بین المللی و معتبر را در سال ۹۴ اخذ کنند.

8514Bdc8 8Ef9 4040 B170 Dabb779E6Af4

تاریخچه حرفه ای سعید چوبقلو در زمینه آشپزی

ایشان از ابتدای شروع فعالیت تا ۲۳ سالگی در رستوران ها و مطبخ های متفاوتی زیر نظر استاد های مجرب در حال کارآموزی وکسب تجربه بوده. بعد از گذراندن سال های زیاد کارآموزی ایشان به روش های طبخ انواع کباب و ترفند های آشپزی مسلط شدند و در سال ۹۴ اولین شعبه از رستوران های زنجیره ای خود را بازگشایی کردند؛ این شعبه در منطقه چیتگر، شهرک گلستان، بلوار زینعلی(کاج)، پلاک ۱۷ قرار گرفته است. بعد از گذشتن ۴ سال ایشان با تجاربی که از ۴ سال رستوران داری بدست اوردند تصمیم گرفتند تا شعبه دوم خود را واقع در منطقه فلکه چهارم تهرانپارس احداث کنند.بعد از مدیریت موفق این دو شعبه، شش سال بعد دو شعبه دیگر در شهرک گلستان و خیابان کارگر جنوبی نیز راه اندازی شد. تا به امروز ۲۸ مرداد سال ۱۴۰۲ ایشان مدیریت ۴ شعبه را در اختیار دارند و شعبه پنجم هم در دست راه اندازی میباشد.

نقطه نظر های سعید فتحی در مورد آینده

ایشان هدف های آینده برند امیر بناب را گسترش شعبه ها بیان کردند. ۲۰ عدد شعبه در استان تهران و حومه و منبسط کردن فعالیت ها به استان های دیگر از جمله هدف های ایشان میباشد.

08Abe022 5858 4Cf9 9447 Ee4B9538Bce2

کار آفرینی سعید فتحی چوبقلو برای افراد دیگر

از جمله فعالیت های مثبتی در کنار برند امیر بناب در حال انجام شدن میباشد، کارآفرین برای حدود ۴۰ نفر در شعبه های کبابی این برند میباشد. با برنامه هایی که اقای فتحی برای آینده امیر بناب در نظر گرفتند این عدد میتواند به حدود ۲۰۰ نفر شاغل در این رستوران ها منتج شود.

هدف سعید فتحی چوبقلو از ورود به کبابی

افراد زیادی در حوزه کباب زنی فعالیت میکنن و تعداد زیادی از آنها صرفا به دنبال کسب درآمد از این حوزه میباشد. اما چیزی که آقای فتحی را ازسایرین متمایز ساخته هدف ایشان از ورود به این حوزه کاری میباشد. ایشان بیان داشتند که افراد زیادی هر روزه کباب بناب سفارش میدهند و میل میکنند ولی تنها افراد کمی هستند که میتوانند به بناب اصیل دسترسی داشته باشند. هدف ایشان معرفی کردن کباب بناب اصیل به مردم و ارتقای سطح آشپزی میباشد.

حضور افراد مشهور و معروف در رستوران های امیر بناب

افراد معروف و مشهور معمولا هر رستورانی را برای صرف یک وعده غذایی انتخاب نمیکنند. آنها به دنبال بهترین رستوران ها از نظر کیفیت غذا و زیبایی مکان هستند. افراد معروفی که تا به حال از این رستوران ها دیدن کردند و از غذای آن میل کردند عبارتند از:

مهدی مهدی پور بازیکن استقلال

محمد عمری بازیکن پرسپولیس

سید مجید حسینی بازیکن تیم ملی وسابق استقلال

حامد پاکدل بازیکن پرسپولیس

محسن ابراهیم زاده خواننده معروف کشورمان

عبدالله حسینی بازیکن تیم تراکتور

شما عزیزان با مراجعه به رسانه تبلیغاتی و روش های بازاریابی اینترنتی در سایت های مختلف میتوانید عکس ها و فیلم های حضور این عزیزان و حواشی دیگر مربوط به کبابی امیر بناب را مشاهده کنید وی را در رسانه هایی همچون آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت و اخبار رسمی و.. را می توان دنبال کنید.

1Acfd49C 8Ced 4Dd1 997E Aa362407423A

آدرس شعبه های سعید فتحی چوبقلو

۱-چیتگر، شهرک گلستان، بلوار زینعلی(کاج)، پلاک ۱۷
۲-فلکه چهارم تهرانپارس، نبش ۲۲۰ غربی
۳-بعد از اسلامشهر، شهرک گلستان، دور فلکه دوم، پلاک ۱۲۴
۴-خیابان کارگر جنوبی، نرسیده به میدان انقلاب، پلاک ۱۳۳۳
ساعات کاری شعبه ها
تمامی شعب کبابی امیر بناب از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱ بامداد آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید