معرفی کسب و کار

معرفی لامپ و چراغ پولاکس، روشنایی لوکس و با کیفیت

دی ۱۳, ۱۴۰۲ 3۰54

نورپردازی محیط در کنار طراحی چیدمان فضا یک مکمل مهم برای داشتن فضایی زیبا و کاربردی است. نورپردازی مناسب، در میزان کاربری فضا، روحیه، مساحت و بهبود اتمسفر تاثیر زیادی دارد. اجرای نورپردازی مناسب در گروی تجهیزات باکیفیت و آگاهی از کاربرد آن‌ها است. خرید لامپ و چراغ باکیفیت علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به عنوان یک المان بصری به محیط خانه و کار شخصیت می‌دهد. پولاکس با تولید تجهیزات لوکس و با کیفیت روشنایی و همچنین مشاوره و طراحی نورپردازی داخلی و خارجی، تعریفی تازه از روشنایی را ارائه می‌دهد.

De468350 6577 4F43 B1A2 5C58Be7Eb747

معرفی لامپ و چراغ پولاکس

انتخاب تجهیزات روشنایی با درنظرگرفتن تمامی فاکتورهای محیطی شاید برای مصرف‌کنندگان آسان نباشد. تجهیزات روشنایی علاوه بر تامین نیاز نوری باید به عنوان یک المان بصری نیز در نظر گرفته شوند. شناخت تجهیزات، قدم اول در طراحی نورپردازی یک فضا است. تجهیزات روشنایی با توجه به نحوه نصب و کاربرد آن‌ها تقسیم بندی می‌شوند:

چراغ سقفی روکار

این نوع چراغ‌ها از یک پایه‌ی فلزی، دیفیوزر و یا لنز ، پایه لامپ و لامپ تشکیل می‌شوند که در انواع فضاهای خانه، اداره و مراکز فروشگاهی کاربرد دارند. نصب این چراغ‌ها آسان است و حتی مصرف‌کنندگان بدون نیاز به برقکار و وسایل حرفه‌ای قادر به نصب و راه‌اندازی چراغ‌های سقفی پولاکس هستند. چراغ سقفی‌های روکار پولاکس در دو نوع ثابت و متحرک تولید می‌شوند که نوع متحرک آن‌ها، قابلیت تغییر زاویه نور دارد. از این چراغ‌ها می‌توان هم به عنوان نور عمومی و هم به عنوان نور تاکیدی بهره برد.

Efb9E8Db 70Ae 4694 8925 5D14Ef8E3584

چراغ سقفی توکار

چراغ‌های توکار پولاکس با نصب در سقف، مناسب انواع‌ فضاهای داخلی هستند و جلوه‌ی مدرنی را به فضا می‌دهند. این نوع از روشنایی هم مناسب سقف‌های کوتاه و کوچکی هستند که قابلیت نصب چراغ روکار و چراغ آویز را ندارند و هم مناسب نورپردازی فضاهایی با طراحی مینیمال هستند. چراغ‌های سقفی توکار پولاکس به جز نوع ثابت به صورت متحرک نیز عرضه می‌شوند.

چراغ ریلی

چراغ ریلی از جمله چراغ‌های هستند که با تغییر زاویه تابش و جابجایی آسان دست طراحان نورپردازی را باز می‌گذارند. چراغ ریلی عموما در گالری‌ها، بوتیک‌ها و فروشگاه‌ها کاربرد دارند؛ البته مصرف‌کنندگانی که طراحی داخلی مدرن را می‌پسند از این چراغ‌ها در فضای نشیمن و آشپزخانه نیز استفاده می‌کنند. این محصولات در وات‌های مختلف این ویژگی را دارند که با اضافه کردن چند چراغ به یک ریل به راحتی به میزان نور دلخواه خود می‌رسید.

قاب هالوژن

چراغ‌های هالوژن سال‌هاست که به عنوان یک مبع نوری زیبا و ملایم مناسب استفاده در هر نوع فضایی هستند. قاب‌های هالوژن پولاکس به عنوان یک منیع نوری عمومی و یا تاکیدی در فضا کاربرد دارند. این محصولات از جنس آلمینیوم دایکاست باکیفیت و و دوام دارای ظاهری مدرن، زیبایی فضا را دوچندان می‌کنند.

چراغ آویز

چراغ‌های آویز تقریبا در همه‌جا کاربرد دارند و یکی از منابع نوری هستند که علاوه بر تامین نیاز نوری در دکوراسیون فضا نیز تاثیر مستقیم می‌گذارند. اما قبل از خرید چراغ آویز باید ارتفاع سقف، نوع حباب یا چراغ، مساحت و بقیه‎‌ی المان‌های بصری مانند اشیاء و رنگ‌ها را در نظر بگیریم. چراغ‌های آویز پولاکس در شکل‌ها و رنگ‌های مختلف قابلیت این را دارند هم به فضای داخلی زیبایی ببخشند هم به عنوان یک منبع نوری ملایم محیط را به فضایی آرامش‌بخش تبدیل کنند.

B2B03Aea 1B4E 441B 8Fa9 Eb219D6F5F47

چراغ کنار پله

چراغ کنار پله پولاکس با ظاهری زیبا بهترین راه برای روشنایی پله‌ در فضاهای داخلی است. این چراغ‌ها علاوه بر روشنایی پله‌های داخل ساختمان به عنوان یک عنصر تزئینی در نمای ساختمان‌ها نیز به کار می‌رود. این محصول به عنوان یک چراغ روکار مقاومت بالایی دارند و در تغییرات دمایی به راحتی راه اندازی می‌شوند.

لامپ هالوژن ال ای دی: این محصول پرکاربرد به راحتی جایگزین هالوژن‌های قدیمی می‌شوند و با مصرف پایین و طول عمر زیاد به راحتی در انواع قاب هالوژن و چراغ‌هایی با سرپیچ GU10 قرار می‌گیرند.

پولاکس

POLLUX با معرفی محصولاتی باکیفیت سعی دارد تا پلی میان طراحان نورپردازی و صنعت نور و روشنایی باشد. نورپردازی از مهم‌ترین بخش‌های یک فضا است و بر افزایش بازده کاری، کاهش خستگی، کاهش خطای انسانی، افزایش دقت و سرعت، بهبود مود و روحیه و…  تاثیر مسقیم دارد واز این رو پولاکس با در نظر گرفتن نیاز مصرف‌کنندگان و طراحان داخلی و طراحان نورپردازی، محصولاتی را ارایه می‌دهد تا بیشترین هارمونی و هماهنگی را با معماری مدرن امروز داشته باشد. این برند با پشتوانه تجربه‌ی بیست ساله خود در صنعت روشنایی با مشاوره پیش از خرید و پشتیبانی پس از فروش، سعی در جلب رضایت کامل خریدارن خواهد بود.

ویژگی محصولات پولاکس

  • کیفیت بدنه: تمامی محصولات پولاکس با آخرین تکنولوژی و متریال تولید می‌شوند. جنس بدنه‌ی محصولات پولاکس از جنس آلومینیوم دیکاست است.
  • چیپ و درایور: یکی از مهمترین بخش‌های یک چراغ چیپ و درایور است. چیپ و درایور بکار رفته در محصولات پولاکس از برند نام آشنای اسرام است و دارای سه سال ضمانت تعویض است.
  • طراحی مدرن و مینیمال: در طراحی تجهیزات روشنایی پولاکس این نکته در نظر گرفته شده که تمامی محصولات طراحی مدرن و در عین حال زیبایی داشته باشند تا با انواع سبک‌های معماری و چیدمان فضای داخلی هماهنگی و هارمونی را برقرار کنند.

پولاکس چیست؟

POLLUXنام ستاره‌ای پرنور از صورت فلکی دو پیکر است که در راس یکی از پیکرها در کنار برادر خود کاستور می‌درخشد. این ستاره از لحاظ نوری شانزدهمین ستاره‌ی پرنور آسمان است و حجمی دو برابر خورشید دارد. نام پولاکس از اساطیر یونانی گرفته شده است و در آسمان زمستان با قابل دیدن است.

94D086E6 87Df 455F 8415 7805C51131Fb

قبل از خرید محصولات روشنایی به نکاتی دقت کنیم:

  • رنگ نور: برای نورپردازیی محیط انتخاب رنگ نور مناسب یکی از فاکتورهایی است که می‌تواند تغییر بزرگی در فضا ایجاد کند. تنوع رنگ نور یکی از مزیت‌های لامپ‌های ال ای دی است. رنگ نور آفتابی مناسب فضاهایی است نیاز به آرامش داریم ورنگ نور مهتابی مناسب فضاهای کار و محیط‌هایی که نیاز به تمرکز است.
  • میزان روشنایی: میزان روشنایی محصولات روشنایی با لومن سنجیده می‌شود و هر چقدر عدد لومن بالاتر باشد میزان روشنایی چراغ بیشتر است.
  • زاویه تابش: زاویه تابش یا Beam Angle به مساحت پوشش نور در سطح می‌گویند. هر چقدر زاویه تابش بیشتر باشد مساحتی که نور آن را پوشش می‌دهد بیشتر است.
  • مساحت و کاربرد فضا: مقدار نور برای هر فضایی با توجه به کاربرد آن فضا با واحد میزان نور در متر مربع یعنی لوکس مشخص می‌شود و مقدار لوکس در هر فضایی متفاوت است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×