۶ مورد از بهترین ست های لباس مردانه با کفش اسنیکر

امروزه در جهان وسیع مد و پوشاک آقایان مدل‌های متنوعی از کفش‌های شیک مردانه استفاده می‌کنند که می‌توانند از آن‌ها در بسیاری از ترکیبات لباسی استفاده کنند و استایل ظاهری جذابی داشته باشند. اما زمانی که به فصول گرم سال نزدیک می‌شویم تنها نام یک مدل کفش به ذهن می‌رسد و آن هم کفش اسنیکر است.

البته باید اضافه کنیم که استفاده از هر مدل کفش اسنیکری باعث نمی‌شود تا استایل ظاهری شما در فصول گرم سال جذاب به ‌نظر برسد. از این رو منظور ما در اینجا ترکیب مدل‌هایی از این کفش با دیگر لباس‌های مردانه است که به اصطلاح مد روز هستند و حتی شیک‌پوش‌ترین آقایان را نیز به پوشیدن چنین کفش‌هایی وادار می‌کنند.

بهترین کفش های اسنیکر مردانه کدام اند؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که اساسا چیزی به نام بهترین کفش‌های اسنیکر مردانه وجود ندارد. اما آقایان باید براساس استایلی که می‌خواهند داشته باشند، مدلی از این کفش را انتخاب کنند که تناسب بیشتری با آن استایل دارد. به‌علاوه زمانی که صحبت از بهترین می‌شود آن هم در مورد کفش و سایر پوشاک مردانه، پای سلیقه شخصی افراد در میان خواهد بود.

با این حال اگر همچنان به دنبال این هستید تا تغییراتی اساسی در استایل خود ایجاد کنید و با استفاده از بهترین کفش‌های اسنیکر برای استایل خود ظاهر جذاب و خیره‌کننده‌ای ایجاد کنید، شما می‌توانید مدل‌هایی از این کفش نظیر، کفش اسپرت استایل سالومون، کفش اسنیکر ۵۳۰ سفید رنگ نیوبالانس، کفش پی ال آر آدیداس و کفش ریباک ال ایکس ۲۲۰۰ را برای خودتان انتخاب کنید.

بهترین ست های لباس مردانه با کفش اسنیکر چیست؟

کفش‌های اسپرت و به‌ویژه اسنیکرها از جمله اقلام ضروری کمد لباس آقایان به حساب می‌آیند و از آنجایی که به فصول گرم سال نزدیک می‌شویم، پوشیدن کفشی که هم سبک و راحت باشد و هم هوا به خوبی از آن عبور کند، انتخاب هوشمندانه‌ای برای آقایان خواهد بود.

اما در خصوص ست کردن همیشه به خاطر داشته باشید که الزاما پوشیدن یک مدل کفش اسنیکر باعث نمی‌شود تا استایلتان شیک و جذاب به‌ نظر برسد و شما نمی‌توانید از هر مدلی از این کفش در هر استایلی استفاده کنید.

از جمله بهترین ست های لباس مردانه با کفش اسنیکر هم می‌توان به مواردی همچون ترکیب این کفش با شلوارهای اسلیم فیت، ترکیب آن با شلوارهای خاکی، پوشیدن آن همراه با شلوار جین، ترکیب اسنیکر با جاگر، ترکیب اسنیکر با کت و شلوار و ترکیب اسنیکرهای رنگی با تیشرت و شلوار بگ اشاره کرد.

البته در مورد ترکیب این مدل کفش مردانه با شلوارهای اسلیم فیت باید بگوییم که استفاده از چنین ترکیبی استایل جدیدی برای شما به ارمغان می‌آورد و همچنین تاثیر شگفت‌انگیزی روی ظاهر استایلتان می‌گذارد. چون اساسا افراد بسیاری معتقدند که شلوارهای اسلیم فیت باید با کفش‌های چرمی ترکیب شوند.

در ارتباط با ترکیب اسنیکر با شلوار جین هم خوب است بدانید که شما می‌توانید در آن از هر دو مدل کلاسیک و کژوال این شلوار مردانه استفاده کنید. چون کفش اسنیکر به خوبی می‌تواند با هر دو مدل این شلوار هماهنگ شود. به عنوان مثال برای داشتن استایل کلاسیک هم کافی است که کفش اسنیکر خود را با یک شلوار جین اسکینی و یک تیشرت یا پیراهن جین مردانه سرمه ای ترکیب کنید.

سخن پایانی

در آخر باید بگوییم کفش‌های اسنیکر که در کشورمان بیشتر با نام کفش‌های اسپرت شناخته می‌شوند، می‌توانند استایل آقایان را به گونه‌ای تغییر بدهند که بهترین ظاهر ممکن را داشته باشند. به‌علاوه این کفش مردانه به خوبی با دیگر لباس‌های شما هماهنگ می‌شود و به دلیل جنس سبک و راحت گزینه مناسبی برای آقایان در فصول گرم سال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید