کاردرمانی تهرانسر
معرفی کسب و کار

گفتار درمانی و کاردرمانی طراوت درتهرانسر

دی ۱۳, ۱۴۰۱ 2۰167

کلینیک توانبخشی طراوت تهرانسر پس از کسب مجوز از سازمان‌ نظام پزشکی تهران در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد. این مجموعه از بهترین  کلینیک های گفتاردرمانی، کاردرمانی و ارتوپد فنی در غرب تهران است که در جهت ارتقای سطح آموزش و توانبخشی و بهره گیری افراد نیازمند به خدمات توانبخشی تاسیس شد. این مجموعه با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین درمانگران حوزه توانبخشی آماده ارائه خدمات توانبخشی به مراجعین محترم هستیم. خدمات این مرکز شامل گفتاردرمانی،کاردرمانی، ارتوپد فنی و نوروفیدبک، بیوفیدبک و تی دی سی اس است. در این مرکز ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات انجام می گیرد.

گفتاردرمانی تهرانسر

گفتاردرمانی تهرانسر شامل گفتاردرمانی کودکان و گفتاردرمانی بزرگسالان غرب تهران است. گفتاردرمانی کودکان تهرانسر تکنیک هایی با هدف بهبود تاخیر و اختلالات در زبان بیانی دراختیار کودکان قرار می دهد. همچنین مشکلات تولید گفتار، اختلال در عملکرد حرکتی دهان، کنش پریشی (آپراکسی) گفتار، لکنت زبان، تغذیه، بلع و مهارتهای شناختی را نیز بهبود می دهند. گفتاردرمانی بزرگسالان تهرانسر  برای کمک به بازسازی مهارت ها و بازیابی اعتماد به نفس در برقراری ارتباط  آماده است. افراد می توانند پس از سکته مغزی و بیماریهای تخریب کننده عصبی مانند پارکینسون یا زوال عقل و بهبود فن بیان به دنبال گفتاردرمانی باشند. علاوه بر این، بزرگسالان ممکن است به دنبال خدمات انتخابی دیگر مانند خنثی سازی لهجه یا پشتیبانی در سخنرانی عمومی باشند.

کاردرمانی تهرانسر

کاردرمانی تهرانسر

 کاردرمانی تهرانسر جهت کمک به اختلالات جسمی، ذهنی، یادگیری، بازی و استقلال فرد به صورت تخصصی کار می کند. کاردرمانگران کاردرمانی تهرانسر مهارتهای فرد را ارزیابی میکنند تا به او در انواع فعالیت های روزمره، عملکرد مدرسه و کارهای روزمره زندگی کمک کنند. کاردرمانی تهرانسر شامل کاردرمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان تهرانسر است که هرکدام نیز شامل کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی و کاردرمانی روان است.

ارتوپد فنی تهرانسر1

ارتوپد فنی تهرانسر

در بخش ارتوپد فنی تهرانسر به طراحی و ساخت ارتز و پروتز برای مراجعین می پردازد.

خدمات ارتوپد فنی تهرانسر

خدمات ارتوپد فنی تهرانسر شامل : کفی طبی، کفش طبی، صندل طبی، پروتز زیر زانو . پروتز بالای زانو، پروتز چشم، پروتز گوش، پروتز انگشت، بریس کرانیال، بریس های اندام تحتانی و بریس های اندام فوقانی و ستون فقرات است. ارتوپد فنی طراوت تهرانسر آماده ارائه تمام خدمات ارتوپد فنی به اهالی عزیز تهرانسر، منطقه ۲۱ و کلیه اهالی محترم تهران می باشد.

نوروفیدبک، بیوفیدبک وتی دی سی اس تهرانسر

نوروفیدبک، بیوفیدبک وتی دی سی اس تهرانسر

در این مرکز خدمات روانشناسی، نوروفیدبک ، بیوفیدبک و تی دی سی اس نیز ارائه می شود. در مرحله اول بیمار ارزیابی می شود و با توجه به نتایج ارزیابی درمان مناسب به بیمار ارائه می شود. مدت زمان جلسات بین ۳۰تا ۴۵ دقیقه­ است و حداقل ۲ الی۳ جلسه در هفته می باشد.

چه کسانی به خدمات نوروفیدبک، بیوفیدبک وتی دی سی اس تهرانسر نیاز دارند:

بیش فعالی

اختلالات یادگیری

اتیسم

اختلالات توجه و تمرکز

اختلالات اضطرابی

دردهای مزمن و سردردهای میگرنی

افسردگی

اختلال وسواس فکری و عملی

اختلالات خواب

منبع:

www.taravatrehab.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×