بیمارستان و زایشگاه مریم کرج
بیمارستان ها

بیمارستان و زایشگاه مریم کرج

اردیبهشت ۷, ۱۴۰۳ 5۰25

در سال ۱۳۸۸، شرکت خدمات درمانی مریم با توجه به کمبود امکانات درمانی در استان البرز، تصمیم به احداث بیمارستانی با گرایش مادر و نوزاد در منطقه گلشهر کرج گرفت. پس از اخذ مجوزهای لازم و انجام عملیات ساختمانی، بیمارستان و زایشگاه مریم در تاریخ ۱ خرداد سال ۱۳۹۳ با هدف ارائه خدمات درمانی و مراقبتی پیشرفته و بر مبنای پایبندی به کرامت انسانی، به عنوان یک مرکز معتبر و با کیفیت در این منطقه به کار خود آغاز کرد.

بیشتر بخوانید:

  1. اطلاعات مربوط بیمارستان آیت الله طالقانی تهران
  2. اطلاعات مربوط به بیمارستان خدادوست شیراز
  3. اطلاعات مربوط به بیمارستان پارس رشت

بیمارستان مریم کرج

این بیمارستان در دو بلوک ۵ و ۸ طبقه طراحی شده و دارای ۶۴ تخت بیمارستانی و ۷ تخت اورژانس است. بیمارستان مریم اولین بیمارستان خصوصی دارای بخش‌های ICU و NICU است. درحال حاضر بخش ICU با ۶ تخت و NICU با ۱۲ تخت فعال هستند.

اتاق‌های عمل بیمارستان با تجهیزات پیشرفته‌ای مانند لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، stimulator Muscle ،CRM و رادیولوژی پرتابل برای انجام عمل‌های جراحی مختلف برای نوزادان و کودکان، زنان، ارتوپدی، اعصاب، گوش، حلق و بینی، ترمیمی، اورولوژی، دندانپزشکی کودکان و… فعالیت می‌کند. این اتاق‌ها به‌طور شبانه‌روزی آماده و در حال انجام عملیات هستند تا به بیماران نیازمند خدمات پزشکی کمک کنند و به آن‌ها کمک کنند تا سریع‌تر بهبود یابند.

بلوک زایمان این بیمارستان با ۳ تخت LDR و ۱ تخت پره اکلامپسی، ۲ تخت پست پارتم، ۳ تخت مراقبت بارداری و انجام زایمان طبیعی بدون درد و زایمان در آب مجهز به اتاق تریاژ مجزا فعالیت می‌‌نماید. این بیمارستان دارای بخش‌‌های زنان و زایمان، اطفال، داخلی، جراحی عمومی (جراحی مردان و زنان)، ICU Tunic، نوزادان و اورژانس می‌‌باشد. همچنین این مرکز دارای کلینیک‌‌های تخصصی و فوق‌‌تخصصی زنان و زایمان، اطفال، قلب و عروق، غدد اطفال، گوش، حلق و بینی، عفونی و زخم‌‌های دیابتی، پره ناتولوژی، IVF، ارتوپدی اطفال، آمینوسنتز، فشار‌‌خون، تغذیه، شنوایی سنجی می‌باشد، که به مراقبت و درمان بیماران با کیفیت بالا می‌پردازد.

پاراکلینیک‌‌های بیمارستان شامل:

  • آزمایشگاه مجهز به دستگاه‌‌های پیشرفته اتوماتیک که قادر به انجام همۀ آزمایشات هورمونی، آنزیمی، خونی، شیمی است. و به‌صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد.
  • رادیولوژی
  • سونوگرافی
  • داروخانه

بیمارستان مریم با ارائه خدمات انواع تخصص‌ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب، به لینیک سرپایی بیماران می‌پردازد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این بیمارستان، وجود تصفیه خانه فاضلاب است که فاضلاب بیمارستان پس از تصفیه، به آب زلال تبدیل شده و وارد شبکه آب شهری می‌شود. همچنین، بیمارستان مجهز به بی‌خطرساز است که زباله‌های بیمارستانی پس از استریل شدن در دستگاه اتوکلاو، به صورت بسته‌های بدون خطر توسط ماشین شهرداری حمل می‌شوند. ماهنامه خانواده مریم نیز از ابتدای فعالیت بیمارستان، با هدف ارائه آموزش‌های مربوط به بیماری‌ها، پیشگیری و اقدامات بهداشتی منتشر می‌شود.

اهداف بیمارستان مریم

تأمین، حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت خدمات بهداشتی، درمانی، تشخیصی و توانبخشی
تأمین، حفظ و ارتقاء سطح ایمنی بیماران و کارکنان
تأمین، حفظ و ارتقاء بهره‌وری نیروی انسانی شاغل
تأمین، حفظ و افزایش سطح رضایتمندی و ارتقاء مستمر سلامت و
مدیریت بهینه دارائی‌ها منابع فیزیکی، تجهیزات پزشکی، تأسیساتی و بهره‌گیری از فناوری نوین

آدرس و شماره های تماس بیمارستان مریم

  • استان البرز کرج خیابان ۴۵ متری گلشهر، ارغوان غربی
  • ۰۲۶۳۳۵۰۹۳۲۳  –  ۰۲۶۳۳۵۰۹۳۲۳

آدرس سایت : https://maryamhospital.ir/contact-us/

کلمات کلیدی:
بهترین دکتر زنان بیمارستان مریم کرج / نوبت دهی بیمارستان مریم کرج / بیمارستان مریم کرج دولتی است یا خصوصی / هزینه زایمان در بیمارستان مریم کرج نی نی سایت / لیست پزشکان بیمارستان مریم کرج / دکتر ارتوپد بیمارستان مریم کرج / جراح عمومی در بیمارستان مریم کرج / سونوگرافی بیمارستان مریم کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×