قرص ترادامیکس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

قرص ترادامیکس ترادا فارما از نخستین محصولات افزایش میل جنسی مخصوص آقایان است که طبیعی است و به تندرستی دستگاه تناسلی-ادراری کمک می‌کند. این فرآورده توانایی و راندمان جنسی در آقایان را افزایش داده و با تقویت میل جنسی به بهبود اختلالات نعوظ منتهی می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این کالا بهبود الاستیسیته بافت آلت مردان، افزایش نشاط و هیجان جنسی، افزایش سطح پتانسیل فیزیکی و کاهش خستگی در مردان است. ایضاً بافت نعوظ آلت تناسلی را افزایش داده و مضیقه تقویت آن می‌شود.

بیشتر بخوانید:

سازوکار اثر قرص ترادامیکس ترادا فارما

قرص ترادامیکس ترادا فارما محتوی سه ماده موثره به نام های عصاره گیاه تریبولوس ترستریس (شامل ۹۰% ساپونین)، عصاره خشک جلبک اِکلونیا بیسیکلیس و بایوویس (چیتوزان اولیگوساکارید محلول در آب) است.

پروتودیوسین یک ساپونین استروئیدی است که در گیاه تریبولوس ترستریس در مقدارها بالا وجود دارد. پروتودیوسین با اتصال به گیرنده‌های هورمون مردانه، اثر فوری مقلد هورمونی داشته و همچنین فرآوری طبیعی هورمون های مردانه را تحریک می‌کند.  بسیاری از بیمارانی (حدود ۶۵%) که در هفته ابتدا مصرف، یک قرص ترادامیکس در ۲۴ ساعت مصرف کرده‌اند، افزایش سطح انرژی فیزیکی و کاهش خستگی را گزارش داده‌اند.

جلبک اِکلونیا بیسیکلیس غنی از آنتی اکسیدان طبیعی مانند دی اِکول، فلوروتانین و بی اِکول است که به میزان ۴۰% در چربی محلول هستند. این حالت سبب ازدیاد طول اثر آن‌ها به مدت حداقل ۱۲ ساعت می‌شود. در صورتی که سایر آنتی‌اکسیدان‌ها حدود ۳۰ دقیقه مدت زمان اثربخشی دارند. بررسی‌ها حاکی از آن است که این مواد اثر آنتی‌اکسیدانی قوی دارند و رادیکال‌های آزاد اکسیژن را خنثی می‌کنند. سرانجام بنظر می‌رسد که این مواد اثرات سودمند شناخته شده‌ای بر بافت‌های دیگر مانند ریه‌ها، استخوان‌ها و مفصل‌ها نیز دارند.

بایوویس، پلیمر چیتوزان الیگوساکارید محلول در آب است. نشان داده شده که این ماده محرک قوی نیتریک اکساید سنتاز بوده و در نتیجه مضیقه افزایش قابل توجه در تولید نیتریک اکساید NO می‌شود. در واقع رها شدن نیتریک اکساید جهت تعادل در راندمان عضلات صاف بافت نعوظ آلت تناسلی می‌شود.

عارضه‌ها جانبی قرص ترادامیکس

در صورت مصرف با میزان مشخص شده عارضه‌ها خاصی از مصرف قرص ترادامیکس گزارش نشده است. در افرادی که به هریک از اجزاء کالا حساسیت دارند و همچنین بیمارانی که تومورهای حساس به آندروژن با نارسایی کبدی دارند، منع مصرف دارد.

خصوصیت های قرص ترادامیکس ترادا فارما

  • ازدیاد سطح انرژی فیزیکی و کاهش خستگی در مردان
  • بهبود عملکرد دستگاه تناسلی-ادراری
  • ازدیاد قوا و عملکرد جنسی آقایان
  • بهبود الاستیسیته بافت آلت مردانه
  • افزایش نشاط و هیجان جنسی
  • بهبود اختلالات نعوظ
  • تقویت میل جنسی

چگونه مصرف کنیم

مصرف هرروز یک تا دو قرص ترادامیکس (هر ۱۲ ساعت یک عدد یا هر ۲۴ ساعت یک عدد) به مدت حداقل ۶۰ روز توصیه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

لطفا دقت کنید

در صورت حساسیت به هریک از اجزاء کالا مصرف نشود. بیمارانی که تومورهای حساس به آندروژن دارند یا افرادی که نارسایی کبدی دارند باید از مصرف این فرآورده خودداری کنند.

جدول ترکیبات

ترکیباتمقدار در هر قرصنیاز روزانه
عصاره گیاه تریبولوس ترستریس شامل ۹۰% ساپونین۴۵۰ میلی گرم*
عصاره خشک جلبک اِکلونیا بیسیکلیس۳۰۰ میلی گرم*
بایوویس® (چیتوزان اولیگوساکارید محلول در آب)۲۵۰ میلی گرم*

*درصد مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

g = گرم  /  mg = میلی‎گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی

 

منبع : مثبت سبز

دیدگاهتان را بنویسید