اتوکلاو Ftz
معرفی کسب و کار

معرفی ابزارهای دندانپزشکی‌ و کاربرد آن ها

دی ۲۰, ۱۴۰۱ 3۰114

اتوکلاو ftz یکی از انواع اتوکلاو دندانپزشکی به شمار می رود . این تجهیزات به عنوان یکی از لوازم ضروری در مطب دندان پزشکی می باشد که بسیاری از دندان پزشکان از آن استفاده می کنند. عوامل که جهت انتقال بیماری که ممکن است شامل باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها باشد برای بیماران بسیار خطرناک خواهد بود. لذا این اتوکلاو دندانپزشکی دستگاهی بوده که با استفاده از بخار اشباع جهت استریل کردن تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی در دما و فشار بالا کاربردی است. امروزه مراکز زیادی اقدام به فروش این محصول می نمایند که در این میان یونیت k24 و یونیت فخرسینا نیز به فروش می رسد.

ابزار در دندانپزشکی در تماس مستقیم با خون و سایر نقاط بدن هستند یا جهت استریل سوزن های تزریق زیرجلدی تمهیدات جدی باید درنظر بگیرند. بخار تولید شده توانایی از بین می رود همه این عوامل را دارد و می توان اظهار داشت که موجودات زنده بسیار کمی قادر به زنده ماندن در اتوکلاو خواهند بود.

اتوکلاو Ftz

نحوه کار کردن اتوکلاو دندانپزشکی FTZ

مواد و وسایل با فاصله در دستگاه چیده خواهد شد. کافی بودن مقدار آب در دستگاه ضرورت بالایی خواهد داشت و حتما از آب مقطر استفاده گردد. ضمن اینکه از بسته بودن درب دستگاه، سفت بودن پیچ ها و سالم بودن واشر لاستیکی اطمینان داشته باشید. وسایل را پک شده داخل دستگاه انوکلاو قرار داده و از تمیز بودن فیلتر آنتی باکتریال اطمینان یابید. همه ی عوامل منتقل‌ کننده بیماری به وسیله اتوکلاو دندان پزشکی از بین می رود.

ویژگی های اتوکلاو دندانپزشکی FTZ

 • برخورداری از پروانه ساخت و تاییدیه از اداره کل تجهیزات دندانپزشکی
 • دارای خلاء ۳ مرحله ای تا فشار منفیه ۰.۹ بار
 • به سیستم قفل میکرو سویچ بادی برای ایمنی کامل مجهز می باشد
 • از سوپاپ اطمینان ۲.۴ بار برای اطمینان از بالا نرفتن حداکثر فشار برخوردار می باشد
 • برای استریلیزاسیون سطوح صاف و ابزار های از قطر درونی ۱ الی ۱.۵ میلی لیتر  ویا کمتر برخوردار می باشد
 • از خشک کن کامل با استفاده از پمپ وکیوم و گرما که از ۴ سیکل کاری متفاوت با وکیوم برخوردار است
 • به نمایشگر برای نمایش مراحل مختلف کار مجهز می باشد، از پرینتر برای چاپ مراحل مختلف کار برخوردار اند

مراحل استریل کردن دستگاه اتوکلاو FTZ

یک سیکل کامل جهت استریل کردن تجهیزات دندانپزشکی از شش مرحله برخوردار خواهد بود ؛ که با قرار دادن تجهیزات در داخل اتوکلاو ftz ، می ‌توانید از تمیز و استریل بودن آن ها خاطر جمع گردید. اتوکلاو دندانپزشکی FTZ به سیستم‌های نوین و مختلفی از جمله: سیستم خشک کن، سیستم تست پمپ وکیوم، سیستم تست قطعات و عیب یابی مجهز می باشد. ضمن اینکه توانایی کنترل همزمان دما و فشار را برخوردار خواهند بود. استیل ضد زنگ جنس چمبر دستگاه می باشد و همچنین دارای دو مخزن آب تمیز و کثیف استیل نیز می باشد. قیمت اتوکلاو ftz نسبت به ویژگی های آن، بسیار مناسب خواهد بود .

 • آبگیری
 • پیش خلا
 • افزایش دما
 • استریلیزاسیون
 • تخلیه
 • پس خلاء
 • خشک شدن
 • یکسان سازی
 • اتمام کار

یوینت مهمترین بخش هر مطب دندانپزشکی

یونیت دندانپزشکی را به عنوان یکی از مهمترین بخش هر مطب دندانپزشکی می دانند و کوچکترین ایرادی که در عملکرد آن ایجاد شود موجب به اختلال در عملکرد مطب خواهد شد. دانستن نکات فنی و مشخصات تکنیکال یونیت دندانپزشکی شاید به نظر خیلی از افراد برای دندانپزشک اهمیتی نداشته نباشد. ولی به طور کلی داشتن این اطلاعات کمک شایانی به دندانپزشکان در استفاده بهینه، نگهداری و حتی تشخیص انجام کار درست در ز مومان رویا رویی با مشکلات مختلف، مفید واقع گردد.

یوینت مهمترین بخش هر مطب دندانپزشکی

خرید یونیت k24

یونیت k24  به عنوان بهترین و ارزانترین یونیت ها می باشد که  قیمت یونیت K24 برای دندانپزشکانی که با مقایسه در دستگاه ارزان و باکیفیت، بسیار مناسب خواهد بود. یونیت دندانپزشکی به عنوان مهمترین تجهیزات دندانپزشکی در هر مطب دندانپزشکی شناخته می شود و به جرات می‌ توان گفت صندلی دندانپزشکی، قلب هر کلینیک و مطب دندانپزشکی می باشد که در صورت بوجود آمدن هر مشکل کوچکی در کارایی آن، منجر به اختلال در کارآیی مطب دندانپزشکی خواهد شد.

امکانات یونیت k24

یونیت دندانپزشکی از  سیستم هایی مانند سیستم پدال پایی استاندارد، سیستم آبگرم و سیستم ضد برگشت بزاق برخوردار خواهد شد. چراغ با نور سرد و بدون سایه و تابلت با شلنگ از بالای آن از دیگر ویژگی ‌های این یونیت ایرانی خواهد بود و همچنین از تابوره پزشک و زیر سری صندلی، با دو محور حرکتی خواهد بود.

امکاناتی مانند اسکوپ عریض با ابعاد ۱۶×۸ سانتیمتر، کاسه کراشوار چینی و … از ویژگی های این یونیت صندلی خواهد بود. پیشنهاد دنتاطب برای دندانپزشک هایی که قصد شروع و در ابتدای مسیر فعالیت کاری خود می باشند، خرید یونیت پارس دنتال مدل k24 می باشد.

این یونیت از مخزن آب اضطراری برخوردار می باشد که امکاناتی چون اضافه کردن آب و مواد ضد عفونی کننده جهت استریل کردن مسیر داخل یونیت را فراهم می سازد. پیشنهاد می شود که بخش مشخصات دستگاه Pars Dental K24 را مشاهده و مطالعه کنید.

یونیت فخرسینا در صنعت پزشکی

یونیت در جهت ارائه بهترین تجربه درمانی ممکن در بیماران و دندانپزشکان به شکل یکسان کاربرد و ارائه می شود. به این شکل که برای بیمار و دندانپزشک طراحی شده است. این محصول یکی از تجهیزات کاربردی و ضروری در صنعت پزشکی به شمار می رود امروزه انواع مختلفی از یونیت ارائه می شود که یونیت فخرسینا یکی از موارد مهم و کاربردی آن می باشد.

یونیت فخرسینا در صنعت پزشکی

دنتی شاین Denty Shine به عنوان یکی از مراکز تجارت دندان پزشکی ایران شناخته می شود که در گرایش فروش تجهیزات دندان پزشکی فعالیت دارد. این مجموعه به عنوان یکی از مراکز معتبر و شناخته شده بوده که انواع تجهیزات دندان پزشکی را ارائه می دهد.

به طور کلی این محصولات ضمن کیفیت و برخورداری از گارانتی های معتبر از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. همچنین می توانید از طرق وب سایت این مجموعه به نشانی dentyshine.com اقدام به خرید غیر حضوری نموده و اطلاعات جامعی از این تجهیزات کسب نمایید. شایان ذکر است این مجموعه دارای سابقه بالایی در ارائه انواع محصولات و تجهیزات دندان پزشکی بوده و طی این سال ها ثمر و بازخورد تمامی سخت کوشی ها باعث فروش تجهیزات دندان پزشکی در همه ی مراکز استان ها و شهرستان ها شده است. شما می توانید انواع تجهیزات اعم از یونیت وصال گستر و یونیت ارزان را از این مرکز تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×