عکس-قبل-و-بعد-ژل-لب-روسی
معرفی کسب و کار

لب‌های برجسته و زیبا

آذر ۲۲, ۱۴۰۱ 3۰133

چهره و ظاهر هر فرد اولین بارزه عمومی وی بوده و تاثیر زیادی بر اولین قضاوت‌های اجتماعی در مورد او دارد؛ از این رو داشتن چهره‌ای زیبا از جمله تمایلات مشترک بین افراد است. در گذشته، ظاهر افراد کاملا به عوامل وراثتی، شانس و احتمالات بستگی داشت، اما امروزه با پیشرفت‌های چشمگیر دنیای پزشکی اختیارات زیادی برای ایجاد تغییر در چهره یا اصلاح آن از جهت زیبایی شناسی بوجود آمده. طراحی چهره و ایجاد تقارن و تعادل بین اجزاء تشکیل دهنده صورت از فاکتورهای اساسی زیبایی است. یکی از راه‌های متناسب کردن سایز اعضای صورت،‌ تزریق ژل و فیلرهاست. تزریق ژل به لب‌ها و گونه‌ها رایج‌ترین نوع تزریقات انجام شده در صورتند.

تزریق ژل لب

تزریق کردن ژل به لب‌ها از جمله پرطرفدارترین انواع تزریقات ژل در درمان‌های زیبایی است. ژل تزریقی به لب‌ها از هیالورونک اسید تشکیل شده‌است. هیالورونیک اسید ترکیبی طبیعی است که به طور نورمال در بدن همه‌ افراد وجود دارد؛ اما به مرور زمان و با افزایش سن میزان تولید آن در بدن کاهش می‌یابد. برای جبران این کاهش در بدن، امکان تزریق آن وجود دارد. هیالورونیک اسید وظایفی از جمله جوانسازی پوست و جذب آب جهت حفظ شادابی پوست را عهده دار است. برند‌های بسیار متعددی از فیلرها در بازار وجود دارند؛ برای انتخاب از بین آن‌ها توجه به خصوصی لازم است.

عکس-قبل-و-بعد-ژل-لب-روسی

با تزریق فیلر به لب‌ها، حجم آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. داشتن لب‌های برجسته وقلوه‌ای از عوامل انکار نشدنی در زیبایی چهره، به خصوص برای خانم‌هاست؛ اما مهم‌ترین نکته برای داشتن چهره زیبا، حفظ تعادل بین اجزاء چهره است. تزریق کردن مقادیر زیاد ژل به لب‌ها موجب بزرگ شدن بیش از اندازه آن‌ها می‌شود، که به طبع موجب تاثیرات منفی در زیبایی چهره خواهد داشت.

دو نکته اصلی در تزریق ژل لب که به آن‌ها اشاره شد؛‌ از جمله انتخاب برند فیلر جهت تزریق و همچنین حجم تزریق، جهت حفظ تعادل در صورت اهمیت ویژه‌ای دارند. به همین خاطر مراجعه به مراکز تخصصی جهت مشاوره و انجام تزریقات، تنها راه مطمئن برای این کار است.

ژل لب روسی

روس‌ها به عنوان یکی از زیباترین نژادهای انسان روی زمین؛ استانداردهای زیبایی خاصی را تعریف می‌کنند. در دنیای مدلینگ و زیبایی بسیاری از فاکتورهای زیبایی که به طور طبیعی در روس‌ها وجود دارد، با روش‌های پزشکی برای سایر افراد اجرا می‌شوند. هرچند زیبایی طبیعی به طور شگفت‌انگیزی چشم‌نوازتر است؛ بنابراین با دقت عمل و حساسیت به خرج دادن در ایجاد تغییرات؛‌ می‌توان این اعمال زیبایی را به شکل طبیعی طراحی و اجرا کرد. تزریق کردن حجم مناسبی از فیلر به لب‌ها برای برجسته شدن آن‌ها، ایجاد تعادل بین لب بالا و پایین و حفظ تقارن آن از تکنیک‌های مهم برای تزریق کردن ژل لب روسی است.

مراقبت-های-بعد-از-تزریق-ژل-لب

یکی از موارد مهم در اجرا تکنیک ژل لب روسی، ایجاد تغییر در گودی بالای لب و زیر بینی است. در این روش با ایجاد تغییر در این گودی و بالا رفتن گوشه‌های لب، فرم لب تغییر خواهد کرد و ظاهری طبیعی و جذاب به خود می‌گیرد.اجرای تکنیک ژل لب روسی برای افرادی که دوست دارند ظاهری جذاب و همزمان طبیعی داشته باشند، پیشنهاد می‌شود. همچنین افرادی که قصد جایگزین کردن حجم از دست رفته از لب‌ها طی افزایش سن را دارند، این روش بسیار طبیعی خواهد بود و کمک می‌کند ظاهر لب‌ها مثل گذشته آن‌ها شود.

کلام آخر

تزریق کردن فیلرها و ژل‌ها از جمله کارهای زیبایی است که در صورت اجرای درست و تخصصی، تغییرات چشمگیر مثبتی در چهره فرد بوجود می‌آورد. توجه کردن به چند نکته اساسی می‌تواند تفاوت عمده‌ای در نتیجه نهایی ایجاد کند. انتخاب نوع فیلر تزریقی، حجم ژل تزریقی و روش تزریق همگی سرنوشت ساز هستند.با مراجعه به پزشک متخصص همه این نگرانی‌ها قابل کنترل هستند. دکتر صراف از پزشکان متخصصی هستند که با سال‌ها تجربه در امور زیبایی می‌توانند شما را در داشتن چهره‌ای زیباتر همراهی کنند.

با مراجعه به مطب دکتر صراف و استفاده از مشاوره تخصصی ایشان، لب‌های متناسب با چهره شما برای شخص شما طراحی می‌شود. دکتر صراف با استفاده از بهترین برند‌های فیلر موجود در دنیا، امکان انتخاب از بین آن‌ها را به شما داده و طی جلسه مشاوره مشخصات آن‌ها را به طور کامل برای شما شرح خواهد داد. به طور عمومی مراجعه به پزشکین متخصص مانند دکتر صراف،‌امکان وقوع عوارض جانبی اینگونه درمان‌ها را به حداقل رسانده و با داشتن تخصص و تجربه مناسب،‌ موجب رقم خوردن نتیجه مطلوب خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×