هزینه تزریق چربی و عوامل موثر بر آن
معرفی کسب و کار

هزینه تزریق چربی توسط بهترین پزشک در سال۱۴۰۱

آذر ۲۳, ۱۴۰۱ 3۰153

تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران یکی از موثرترین تکنیک های تزریق برای از بین بردن عوامل پیری و اصلاح برخی از عیوب صورت است. در این روش بهترین دکتر تزریق چربی در ایران با بررسی نوع جنسیت و میزان چین و چروک میزان چربی تزریقی را مشخص کرده و با روش های خاصی به منافذ پوست تزریق می کند. معمولاً قبل از انجام عمل با تشکیل جلسات حضوری در جریان انتظارات و اهداف پزشک قرار می گیرد. بدین ترتیب شما از هزینه تزریق چربی مطلع می شوید و پزشک از انتظارات و نوع پوستتان مطلع می شود. تزریق چربی به روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام هزینه خاص خود را دارد. بنابراین نمی توان به طور دقیق قیمت آنها را تعیین کرد. به طور کلی هزینه عمل تزریق به عوامل موثر زیادی بستگی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

هزینه تزریق چربی و عوامل موثر بر آن

برای انجام عمل تزریق، مشاوره قبل از عمل ضروری است تا پزشک و شما از اهداف و هزینه های عمل مطلع شوند. هزینه های تزریق به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به همه آنها اشاره می کنیم.

هزینه تزریق چربی و عوامل موثر بر آن

روش حذف چربی:

مهم ترین قسمت از روش تزریق، حذف چربی است که هزینه های آن متفاوت است. حذف چربی به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از آنها لیپوساکشن است. این روش که یکی از قدیمی ترین روش های حذف چربی است، دارای عوارضی است و ممکن است در حین عمل دچار خونریزی، کبودی، تورم و جای زخم شوید. یکی دیگر از روش های رایج برای از بین بردن چربی، روش لیپوماتیک است. هزینه تزریق چربی با این روش می تواند کمی گرانتر باشد زیرا پزشک با استفاده از دستگاه پزشکی خاصی به نام لیپوماتیک چربی های مقاوم بدن را با ارتعاشات دستگاه جدا می کند.

حجم چربی تزریق شده:

البته اگر مقدار چربی زیاد باشد قیمت تزریق آن بیشتر می شود. مقدار چربی تزریق شده به قسمت های مختلف بدن متفاوت است و هر کدام به شرایط شما بستگی دارد. به عنوان مثال اگر حجم چین و چروک ها بیشتر باشد باید چربی بیشتری تزریق شود که هزینه های تزریق را افزایش می دهد. تعیین میزان چربی باید با تجویز پزشک انجام شود. متأسفانه مشاهده شده است که برخی از افراد به پیشنهاد خود برای تزریق بیشتر پول بیشتری پرداخت کرده اند. بهتر است در کار دکتر دخالت نکنید و اجازه دهید طبق تجربه خود عمل کند.

نواحی تزریق چربی:

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق چربی، مناطقی است که قرار است چربی در آنجا تزریق شود. پزشک می تواند خط خنده شما را اصلاح کند یا گونه های شما را شکل دهد. البته هزینه فرم دادن به گونه بیشتر است زیرا پزشک برای انجام آن به زمان بیشتری نیاز دارد. علاوه بر این، میزان چربی تزریق شده به گونه بیشتر از خط خنده است. بنابراین قبل از انجام عمل حتما به این نکات توجه کنید تا از هزینه های درمان پس از تزریق چربی غافلگیر نشوید.

ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی

ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی

نتایج تزریق چربی کاملاً به تکنیک و مهارت متخصص پوست بستگی دارد. اگر پزشک تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، نتایج ماندگاری نخواهید داشت و پس از یکی دو بار اثر تزریق چربی به طور کامل از بین می رود. انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در ایران در شهر بزرگی مانند تهران می تواند کار دشواری باشد زیرا پزشکان زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند. اما با توجه به ویژگی های زیر می توانید بهترین متخصص پوست تهران را برای جبران حجم چربی از دست رفته انتخاب کنید، برای آشنایی با بهترین دکتر تزریق چربی در تهران اینجا کلیک کنید ، همچنین می توانید به سایت تاپتنا مراجعه فرمایید و با بهترین پزشکان در این زمینه آشنا شوید تا بتوانید بهترین پزشک متخصص خود را انتخاب کنید.

 • تخصص و مهارت پزشک در پزشکی زیبایی را در نظر بگیرید.
 • بهترین کلینیک پوست، کلینیکی است که محیطی آرام و تمیز داشته باشد.
 • پزشک باید تجربه و نمونه کارهای موفق زیادی در زمینه تزریقات زیبایی داشته باشد.
 • یک متخصص پوست خوب با در نظر گرفتن علم زیبایی شناسی زیبایی طبیعی را برای فرد ایجاد می کند.
 • بهترین متخصص پوست در تهران برای معاینه مراجعه کننده وقت گذاشته و تزریق چربی یا فیلر را با دقت انجام می دهد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی

 • تورم و درد در محل تزریق چربی و محل برداشتن چربی طبیعی است.
 • کبودی ها معمولا زیر چشم ها هستند و به تدریج طی چند روز تا ۲ هفته محو می شوند.
 • برای جلوگیری از حرکت چربی تزریق شده، بهتر است تا چند روز به آن ناحیه دست نزنید.
 • اگر تزریق در ناحیه صورت باشد باید چند روز سر را کمی بالاتر از بدن استراحت دهیم تا این ناحیه متورم نشود.
 • هنگام کار سر خود را کج نکنید.
 • معمولاً ورزش های شدید باید به مدت یک هفته قطع شود. برای جلوگیری از عفونت آنتی بیوتیک ها برای چند روز مصرف می شود.

کلام آخر

برای مراجعه به دکتر تزریق چربی، بهتر است با بهترین دکتر تزریق چربی در ایران که در سایت تاپتنا یا toptena.com به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما به بهترین دکتر تزریق چربی مراجعه کردید و جراحی برای شما صورت گرفته است تجربه خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید و بگویید که کدام یک از روش های جراحی برای شما بهتر بوده است ؟

به نظر شما دوستان زمان ماندگاری تزریق چربی چه مقدار می باشد ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×