ساخت خانه در کانادا – خرید خانه در کانادا

ساخت خانه در کانادا، یکی از مشاغل پر درآمد کشور کانادا به سبب مزایای بی شماری که دارد این روزها به یکی از مراکز مهم مهاجرت در دنیا تبدیل شده است. هر ساله هزاران نفر برای گرفتن اقامت و زندگی در این کشور، به کانادا مهاجرت می کنند. یکی از مسائل مهمی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد، موضوع داشتن خانه در این کشور برای ادامه زندگی است. اگر به فکر مهاجرت به این کشور فرصت ها هستید اما در خصوص چگونگی اجاره، خرید و یا حتی ساخت خانه در کانادا اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

خرید خانه در کانادا به سادگی خرید خانه در ایران نیست و نیاز است تا شما هزینه هنگفتی را برای خرید پرداخت کنید. به دلیل قوانین سخت و بعضا قیمت بالایی که این خانه ها دارند، بسیاری از افراد به فکر ساخت خانه در کانادا هستند تا بتوانند به سادگی هر چه تمام تر صاحبخانه شوند و نیازی به طی کردن مراحل سخت برای خرید و یا اجاره خانه نداشته باشند.

ساخت خانه در کانادا

ساخت خانه در کانادا

۸ مرحله مهم برای ساخت خانه در کانادا

شاید شمایی که اولین بار است به فکر ساخت خانه در کانادا افتاده اید این تصور را داشته باشید که ساخت خانه در همه جای دنیا تابع یک قانون و اصول مشخص است؛ اما این طور نیست چرا که نیاز است تا برای ساخت خانه در هر کشور یک سری از مراحل طی شوند. آن چه اصلی ترین تفاوت را میان ساخت خانه در ایران و کانادا رقم می زند؛ بحث هزینه ها، موقعیت جغرافیایی، الزامات قانونی و… می باشد. در ادامه به ۸ قانون و مراحلی که نیاز است تا شما به عنوان یک سازنده برای ساخت خانه طی کنید، می پردازیم.

  • انتخاب شهر و در نظر گرفتن بودجه برای ساخت خانه
  • انتخاب یک نقشه مناسب برای ساخت خانه
  • آماده سازی اولیه زمین و اسکلت بندی
  • بازرسی اولیه از خانه
  • محصور کردن خانه
  • طراحی خارجی خانه
  • طراحی داخلی
  • بازرسی نهایی از خانه

در نظر گرفتن یک بودجه اولین گام برای ساخت خانه در کانادا

قبل از مهاجرت به این کشور نیاز است تا شهر محبوب خود را برای ساخت خانه انتخاب کنید. در این صورت می توانید با کمی تحقیق متوجه این موضوع شوید که به طور تقریبی چقدر بودجه باید برای ساخت خانه در آن شهر در نظر بگیرید. کانادا نیز مانند ایران شهرهای فراوانی را دارد که فرد می تواند با توجه به سلیقه خود ادامه زندگی در یکی از این شهرها را انتخاب کند. به طور مثال هزینه ساخت خانه در تورنتو کانادا با هزینه ساخت خانه در ونکوور متفاوت است. دولت کانادا به منظور تسهیل امر ساخت و ساز در این کشور وام های متفاوتی را برای سازندگان در نظر گرفته است که می توانید روی این وام نیز حساب ویژه ای باز کنید.

داشتن نقشه، گام بعدی در ساخت خانه

برای نقشه کشی و نقشه برداری از ساختمان نیاز است تا در ابتدا یک نیاز سنجی درستی داشته باشید. به طور مثال تصمیم دارید که خانه شما یک طبقه باشد یا دو طبقه، در هر طبقه چند اتاق خواب وجود داشته باشد و…. در چنین حالتی می توانید یک نقشه برداری درست متناسب با نیازهایتان داشته باشید.

شروع ساخت خانه با اسکلت بندی

بعد از طی کردن دو مرحله فوق نیاز است تا ساخت خانه به طور جدی آغاز شود. پی ریزی از اصلی ترین مراحلی است که باید با جدیت تمام و البته وسواس آن را انجام دهید. پایه، اساس و عنصر نگه دارنده هر خانه پی ریزی درست آن است. بعد از پی ریزی نوبت به اسکلت بندی ساختمان می رسد.

شروع ساخت خانه با اسکلت بندی

نمای ساختمان

بازرسی اولیه از خانه

دولت کانادا یکی از دولت های به شدت سخت گیر در امر ساخت و احداث خانه است. تمامی مراحلی که نیاز است تا ساخت خانه بر اساس آن ها پیش برود باید به بهترین شکل ممکن انجام شود و کوچک ترین اشتباهی در این اصول پیش نیاید. از این رو مسئولین ذی ربط یک نظارت بسیار دقیق قبل از طراحی و ساخت نمای خارجی ساختمان دارند. در صورتی که دو مرحله قبل به درستی انجام شده باشد، می توانید به سراغ مرحله بعد یعنی محصور سازی خانه خود بروید.

محصور سازی خانه چگونه انجام می شود؟

محصور سازی خانه باید با درای وال انجام شود. درای وال که از آن به عنوان دیوار خشک نیز یاد می شود، یک پوشش محافظتی را ایجاد می کند تا خانه در برابر اتفاقات طبیعی همچون باد، باران، رطوبت و… در امان باشد.

طراحی خارجی خانه مطابق با قوانین حاکم بر کشور کانادا

در این مرحله باید طراحی خارجی خانه انجام گیرد. شما به عنوان سازنده خانه باید تصمیم بگیرید که نمای خانه شما از چه جنسی باشد. به طور مثال دوست دارید نمای خانه شما از چوب، بتن، سیمان و… باشد. نصب تمامی تجهیزات مورد نیاز اعم از سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیز در این مرحله انجام می شود.

طراحی داخلی خانه

شاید هیجان انگیزترین مرحله از ساخت خانه را بتوان طراحی داخلی خانه دانست. در این مرحله دست شما باز است تا مطابق با سلیقه خودتان داخل خانه تان را طراحی کنید. در این مرحله می توانید متریالی که مد نظرتان است را در طراحی داخلی استفاده کنید.

بازرسی نهایی

بعد از گذراندن این ۸ مرحله دولت برای آخرین بار و کسب اطمینان از درستی کار، خانه را بازرسی می کند. در صورت نبود مشکل شما می توانید در خانه ای که خودتان طراحی و ساخته اید زندگی کنید.

شاید ساخت خانه در کانادا از حوصله برخی افراد خارج باشد و تمایل به خرید خانه را داشته باشند، در چنین صورتی می توانند با مراجعه به سایت خرید خانه در کانادا را به راحتی هر چه تمام تر انجام دهند. بسیاری از سایت ها هستند که کار فروش و اجاره در کانادا را در بستر اینترنت انجام می دهند. در چنین حالتی به طور مثال شما می توانید خرید خانه در تورنتو را به صورت آنلاین و در مدت زمانی کوتاه انجام دهید.

در این مقاله در مورد نکاتی که برای ساخت خانه در کانادا باید بدانید، توضیحاتی داده شد. امیدواریم توانسته باشید اطلاعاتی مفید در این خصوص کسب کنید.

خرید خانه در کانادا

کانادا یکی از بهترین و امن ترین کشورهای دنیا است و به واسطه دوری از بسیاری از جنگ ها و تحریم ها، همیشه محلی خوب و ایده آل برای زندگی و سرمایه گذاری بوده و هست.

طبیعتا برای شروع یک زندگی و کسب و کار نیاز مبرم به سرپناه و مکان زندگی و دفتر کار است و یافتن این مکان معمولا با دشواری های بیشماری همراه است.

بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت می خواهند بدانند که با بودجه ای که در اختیار دارند چه خانه و یا آپارتمانی را می توانند در کانادا خریداری کنند و همچنین بسیاری از افرادی که مهاجرت کرده اند در یافتن خانه ای ایده آل و متناسب با خواست خود با مشکلاتی بی شماری دست و پنجه نرم می کنند.

جالب است که بدانید سایت  تیم مشاوران سامان می تواند به  صورت منحصر به فردی در این زمینه شما را یاری رساند!

سایت خرید خانه در کانادا سامان

سایت خرید و اجاره خانه در کانادا سامان، سایتی بسیار تخصصی و آنلاین است که می تواند شما را در امر خرید و یا اجاره خانه در تورنتو و یا تمامی شهرهای کانادا کمک کند.

سایت خرید خانه در کانادا سامان

لازم به ذکر است که این سایت آنلاین بوده و به بانک اطلاعاتی املاک کانادا متصل است و تمامی موارد معرفی شده به روز است و حتی امکان خرید و یا رزور آنلاین آن وجود دارد.

از قابلیت های منحصر به فرد این سایت، دسته بندی موارد بر اساس بودجه و نیاز افراد است.

به طور مثال شما می توانید به بخش جستجوی خانه در کانادا مراجعه کنید و بر اساس اینکه قصد خرید کاندو آپارتمان، خانه و یا زمین را دارید، وارد بخش مربوطه شوید و سپس با انتخاب بودجه خود، موارد معرفی شده را مشاهده فرمایید.

بازرسی اولیه از خانه

همچنین در بخش جستجوی پیشرفته شما این امکان را دارید که همانند یک مشاور املاک ساکن در کانادا، تمامی گزینه های تخصصی از جمله اینکه پارکینگ داشته باشد یا خیر، چند اتاق خوابه باشد، مستر داشته باشد و …. را مشخص نمود و سپس جستجوی تخصصی را انجام داد.

از قابلیت های منحصر به فرد دیگر این سایت امکان ثبت درخواست خرید و یا اجاره خانه در کانادا است.

برای این منظور شما می توانید به بخش ثبت درخواست خرید و یا اجاره خانه در کانادا مراجعه می کنید و بر اساس نیاز خود گزینه های موجود را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان فارسی زبان این مرکز از کانادا می مانید تا با شما تماس بگیرند.

در این سایت بخشی برای مشاوره دریافت وام وجود دارد. زیرا همانگونه که می دانید بخش عمده ای از بودجه خرید خانه در کانادا به وام تعلق دارد، لذا داشتن اطلاعات کامل و مکفی می تواند شما را در این زمینه بسیار یاری رساند.

این مرکز دارای کارشناسان و وکلای بسیار زبده ای است که بر اساس شغل و توان مالی شما، می توانند بهترین گزینه جهت اخذ وام را معرفی نمایند

دیدگاهتان را بنویسید