کالای خواب نوزادی
معرفی کسب و کار

ست خواب نوزادی دکوفان و نکات ضروری هنگام خرید آن

دی ۱۸, ۱۴۰۱ 2۰77

بررسی و خرید یک کالای خواب مناسب ، یک مسیله چالش برانگیر و مهم است ولی زمانی که بخواهیم از این ست خواب روتختی برای فرزند دلبند خود که بسیار آسیب پذیر تر هست استفاده کنیم قضیه کاملا حساس تر هم خواهد بود. حتما خود شما هم برای انتخاب کالای خواب مناسب دچار شک و تردید  های اساسی و جدی شدید.

جنس پارچه  مناسب برای نوزاد چه جنسی هست؟

آیا الیاف استفاده شده در کالای خواب برای نوزاد یا فرزند ممکن است ایجاد حساسیت پوستی و تنفسی کند ؟

آیا رنگ استفاده شده در پروسه تولید ست خواب حساسیت زا هست یا خیر؟

چه رنگی برای ست خواب روتختی نوزاد مناسبتر هست ؟

سایز و ابعاد مناسب ست خواب روتختی برای تخت خواب فرزند شما کام هست ؟

از آنجایی که شستشو ست خواب روتختی نوزادی نسبت به بقیه اقلام سیسمونی بیشتر است چه ست خوابی از دوام بالاتری برخوردار است ؟

اگر به دنبال جواب برای تک تک سوالات خود هستید این متن را دنبال بفرمایید.

جنس کالای خواب نوزاد

جنس کالای خواب نوزاد

نوزاد و کودک به دلیل ضعف موجود در سیستم ایمنی خود و همچنین سیستم تنفسی و پوست لطیفی که دارند نیازمند مراقبت و حمایت بیشتری هستند. زمان انتخاب کالای خواب مناسب برای نوزاد باید نکته بینی بیشتر و حساسیت و دقت بالاتری نسبت به سایر موارد سیسمونی به خرج داد.

اگر قصد خرید کالای خواب دارید،پیشنهاد ما بخ شما این است که حتما خرید خود را از فروشگا های منتخب و معتبر انجام دهید.

عواملی مثل جنس پارچه  و الیاف استفاده شده در تولید کالای خواب در کنار مواردی همچون رنگ کالای خواب و ابعاد استاندارد، از مواردی هستند که باید در زمان خرید کالای خواب کودک در نظر گرفت.

ابعاد و سایز ست خواب روتختی نوزاد

ابعاد و سایز ست خواب روتختی نوزاد

نکته دیگری که در زمان کالای خواب نوزاد باید در نظر داشت، ابعاد و سایزمناسب برای تخت خریداری شده شماست. ممکن است تفکر شما این باشد که روتختی بزرگتر باشد و از ضخامت بیشتری برخوردار باشد اما اگر از افراد با تجربه مثل مادران و پدران خود مشورت کنید، حتما شما را از خرید ست خواب بزرگ برای نوزاد خود منصرف کرده و دلایل شنیدنی برای این مهم نیز ارایه میدهند.

صحبت از انتخاب ست خواب نوزادی دکوفان در ابعاد کوچک نیست و خرید ست خواب سایز بزرگ مزیتی نسبت به سایز کوچکتر نخواهد داشت، سایز استاندارد تخت خواب نوزاد عرض: ۷۰ سانتیتر در طول ۱۳۰ سانتیمتر یا ۱۳۵ سانتیمتر هست پس بهترین لحاف برای ست خواب نوزادی باید ابعادی حدود ۱۰۰*۱۵۰ سانتیمتر داشته باشد.

اگر سایز بزرگتری از ابعاد استاندارد بخرید ، در مواردی چون شستشو، جا دهی و مرتب کردن ست خواب روی تخت و یا در ساک نوزادی، و یا جابجایی نوزاد با لحاف با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و هر چه لحاف ست خواب، بزرگتراز ابعاد استاندارد باشد شما برای قرار دادن لحاف در تخت مدام نیازمند تا زدن از اطرف لحاف خواهید بود و راحتی کمتری خواهید داشت.

نکته بسیار مهم که باید به آن توجه کرد به خصوص زوج هایی که  تجربه اول خود در نوزاد را سپری میکنند این است که به هیچ عنوان نوزاد را روی تشک مخصوص بزرگسال قرار ندهند. تشک های نوزادی  طوری طراحی شده که یک طرف تشک نرمتر از طرق دیگر هست، این تشک ها منافذ ریز و زیادی دارند که امکان گردش هوا را فراهم نموده و دمای بدن نوزاد همواره در تعادل خواهد بود.

امروزه کالای خواب نوزادی استاندارد در تکه های مختلف عرضه میگردد که ست کامل و استاندارد باید شامل اقلام زیر باشد.

۳ عدد گارد دور تخت که به بامپر های ست خواب نیز معروف هستند و با بند های تعبیه شده بروی آن میتوان به نرده های محافظ اطراف تخت بسته شود و محافظ بدن کودک در برابر غلط به طرفین هستند

۱ عدد لحاف نوزادی که ابعاد استاندارد آن ۱۰۰*۱۵۰ سانتیمتر می باشد

۱ عدد ملحفه دورکشدار برای تشک ۷۰*۱۳۰ و یا ۸۰*۱۸۰ سانتیمتر

۱ عدد بالشت نوزادی ۳۰*۴۰ سانتیمتر

۲ عدد روبالشتی مناسب بالشت ۳۰*۴۰ سانتیمتر

البته در بازار ست خواب ۱۰ تکه هم جز روتختی های استاندارد نوزادی می باشد که شامل اقلام زیر است:

۳ عدد گادر دور تخت که مثل ست خواب روتختی ۸ تکه نوزادی با بند های تعبیه شده بروی آنها به ۳ گارد دور تخت وصل میشوند.

۱ عدد لحاف نوزادی – ابعاد ۱۰۰*۱۵۰ سانتیمتر

۱ عدد کاور لحاف نوزادی که برای لحاف نوزادی ۱۰۰*۱۵۰ دوخته میشود و به صورت زیپدار یا دکمه ای عرضه میگردند که پیشنهاد ما زیپدار مخفی هست.

۱عدد ملحفه دورکشدار که برای تشک ۷۰*۱۳۰ و یا ۸۰*۱۸۰ دوخته شده

۲ عدد روبالشتی ۳۰*۴۰ سانتیمتر

۱ عدد بالشت ۳۰*۴۰ سانتیمتر

۱ عدد کوسن عروسکی ( متناسب با طرح ست خواب)

کوسن عروسکی همانطور که از نام محصول هم مشخص هست کوسنی هست که به قالب عروسکی برش خورده و دوخته شده است. طرح کوسن عروسکی اکثر اوقات یکی از کاراکترهای داخل طرح ست خواب خواهد بود. البته اگر به محموعه ای که به صورت سفارشی ست خواب یا روتختی نوزادی تولید میکند،ست خواب نوزاد خود را سفارش دهید، همانطور که دست شما برای انتخاب طرح و رنگبندی باز هست در ارتباط با انتخاب طرح کوسن عروسکی هم میتوانید سلیقه شخصی خود را اعمال نمایید.

در زمان خرید می باشد خواب نوزادی به اصالت، نظم دوخت و ضمانت محصول توجه نمایید.

کالای خواب نوزادی

یکی از اصلی ترین فاکتور ها و معیارها در انتخاب کالای خواب نوزادی بر خلاف تصور عموم، تناسب رنگی ست خواب نیست بلکه جنس و مواد مصرفی استفاده شده در ست خواب می باشد. جنس پارچه ای که برای فرزندتان انتخاب میکنید باید از بهترین کیفیت و استاندارد برخوردار باشد.

الیاف طبیعی که تنفس پذیری بالایی دارند و مانع از تعریق و ایجاد باکتری در محیط مرطوب و تاریک زیر پتو میشود، بدون شک اولین پیشنهاد ما به شما خواهد بود. سیرکولیشن و یا گردش هوا که به دلیل استفاده از الیاف طبیعی ایجاد میشود خود مزیت اصلی این الیاف است و از تعریق فرزند شما جلوگیری مینمایید

الیاف مصنوعی به دلیل وجود مواد شیمیایی و حرارت زیادی که در زمان تولید به آنها اعمال میگردد، هیچگونه منفذی جهت گردش هوای مناسب و تنفس باقی نمیگذارد و به سطح بدن فرزند شما می چسبد.

و باعث ایجاد بیماری های پوستی و حساسیتی و هم چنین مشکلات دیگری برای فرزند شما حتی خود شما میشود.

الیافی چون پلی استر در فصل گرم سال باعث تعریق فرزند شما میشوند و در فصول سرد و خنک سال هیچ گرمایی در زیر لحاف حفظ نکرده و گرمای بدن نوزاد را تخلیه می نماید. در نتیجه ست خواب نوزادی با الیاف مصنوعی یا پلی استر/ نایلنی باید از سبد خرید شما حذف گردد.

برای الیاف طبیعی میتوان از میکرو تنسل، نخ پنبه، پشم نام برد که بیشترین میزان سازکاری با بدن انسان دارند و علاوه بر عدم ایجاد حساسیت پوستی چون خارش و جوش های ریز زیر پوستی، خواص ضد باکتری نیز داشته و از فرزند شما در برابر میکروب های که قابلیت ایجاد بیماری دارن محافظت می کنند.

یکی از عوامل موثر برروی قیمت ست خواب نوزادی جنس الیاف و مواد مصرفی هست که در پروسه تولید آن استفاده شده.

پیشنهاد ما و بهترین انتخاب برای خرید ست خواب نوزادی ، ست خواب های مجموعه دکوفان بوده که دست شما جهت انتخاب بهترین کیفیت ست خواب  برای فرزند دلبندتان بسیار باز هست و تجربه ای متفاوت از خرید رو برای شما ایجاد خواهد کرد.

دکوفان ست خواب نوزادی رو به ۲ قسمت اصلی تقسیم نموده و از بهترین کیفیت الیاف برای تولید محصولات خود استفاده میکند و تمامی آنها را با گارانتی و ضمانت تعویض عرضه مینماید.

ست خواب های نوزادی دکوفان از ۲ قسمت تشکیل شده اند، لایه رویی و لایه زیرین ست خواب که لایه زیرین مستقیما با بدن فرزند شما در تماس هست.

برای لایه روین ست خواب شما ۳ انتخاب از کیفیت متنوع پارچه خواهید داشت.

  • پارچه میکرو تنسل
  • پارچه مخمل شانل
  • پارچه مخمل کالیفرنیا

برای لایه زیرین و مهمترین لایه ست خواب شما ۲ از کیفیت متنوع پارچه خواهید داشت:

  • پارچه تترون
  • پارچه نخ پنبه

این انتخاب گسترده در کیفیت و طرح ست خواب تجربه ای خاظره انگیز از خرید را برای شما رقم خواهد زد دقت داشته باشید که شما میتوانید طرح های جذابی مانند ست خواب سگهای نگهبان را نیز سفارش دهید و پس از پایان خرید ، تیم پشتیبانی این مجموعه همواره همراه  و پاسخگوی نیازهای  شما  خواهد بود.

در پایان سعی بر این بود که با بیان نکاتی درباره بهترین و مناسب ترین جنس ست خواب نوزادی شما را در راه انتخاب یک ست خواب با کیفیت برای فرزند خود یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×